Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Шумен

ГОНКИ

Тази тема е заключена

TPOXATA снимка TPOXATA 12 февруари 2007 - 23:04

Най-вероятно - доста добра :)
Отговори

lowrider снимка lowrider 12 февруари 2007 - 23:20

Е щом Васко я е бил с нисана и то яко,няма да е била толкова добра.
Отговори

TPOXATA снимка TPOXATA 12 февруари 2007 - 23:49

Тръгнали да се карат азиатски и немски автомобил... Естествено, че Нисана ще победи. Не че не сме свидетели как Астра комби накъса Селика ама то защото селиката нещо май не беше у реда.
Отговори

lowrider снимка lowrider 13 февруари 2007 - 00:04

Съгласен,ама нисана съм го пердасал лятото все пак.А коя селика и коя астра комби,да не е бордото комби с уолкъра?
Отговори

TPOXATA снимка TPOXATA 13 февруари 2007 - 00:22

На селиката цифричките са 0161. Астрата - вишнаво някакво. От бордо-мордо не разбирам :)
Отговори

lowrider снимка lowrider 13 февруари 2007 - 09:19

Такам,аз не съм я видял тая вектра само чух за нея,не и знам нито броните нито нищо,седан ли е хечбек ли е,и цвета и незнам даже,затова и питах тук.Интересно ми беше за Астрата комби - да не е една с тасчета и някаква бурия отзад,а селиката коя е - червената с бялата пейка отзад ли?
Аз кога съм казвал ,че карам КР и що реши ,че е бежов и с широка броня.А и голфа не е за дръпки ше се разпадне някъде за нищо нестава :25:
За кадета ХЕ незнам какво имаше в предвид.
Отговори

monio_wrc снимка monio_wrc 13 февруари 2007 - 18:20

комби астрата дето е бордо с тасове и бурия е 1.4 82 коня.само тва знам :25:
Отговори

lowrider снимка lowrider 13 февруари 2007 - 18:22

И все пак невиждам къде го четеш това КР,а за тия рейсъри,те наистина са бързи по магистралите(ама виртуалните) :25:
Отговори

lowrider снимка lowrider 13 февруари 2007 - 18:32

monio_wrc, на Feb 13 2007, 06:20 PM, каза:

комби астрата дето е бордо с тасове и бурия е 1.4 82 коня.само тва знам :flag:
 



Мали ,а на нея какво и причиних по Симеон,бяха трима сладури,след като ги резнах в посока Томбулджамия - Оборище се нареждаме на светофара първи коли(аз дясна лента) и този откъм мен (на дясната седалка на астрата) се хванал за дръжката над вратата като председател на ТКЗС :flag: ,обаче се държи само със средния си пръст за нея :25: ,ех като ми стана едно смешно :flag: ,и светва там жълто ли, зелено ли и тая астра с някакъв наистина добър глас тръгва с пилене на гуми,тръгвам и аз, на втора беше зад мене вече и само чувам как я изрязва до прекъсвач и не пуска газта,та съвсем изостана.На следващото кръстовище ,не се реши да опита пак и се цопна зад мен.

Между другото голфето е слаба ракия,Кадет 2.0и 8в ще ме прави луд с него както и Астра над 110к.с.Аз не си падам по организираните дръпки,ама така из града на широко ,ако ме предизвикат се пускам за шоуто,въпреки че не е правилно :wave:
Отговори

sta6o_gsi снимка sta6o_gsi 14 февруари 2007 - 09:36

Момчето с голфа :crazy: само да попитам какво търсиш в опел форума??фен на марката ли си или ще ми се хвалиш с двоика галабарник :wave: ?кои си бил накасал астра дето е 1.4 и вече се помисли за голям състезател а?я ми кажи ти какав си и за какво се бориш в нашия форум и кои си опънал по Шуменските улици? :b070:
и кога 6те ти видим"бегачката" на някоя гонка?? :25:
що не пишеш бе голфчо?? :flag:
Отговори

lowrider снимка lowrider 21 февруари 2007 - 11:07

Не пиша щото не съм ти видял смешния пост :kuku: ,в тва форумче си чета от доста време(може би преди ти да си имал представа от опели),защото ми се е налагало да се занимавам с подобни кошници,видях раздел Шумен и ми стана смешно кво се надъхвате с колите си.Пък и казах,че не ме кефи да се дърпам със слаби коли(включително голфа),просто ако някой нахакан орелджия ми се изперчи на светофара - си го отнася :kuku:
Отговори

sta6o_gsi снимка sta6o_gsi 21 февруари 2007 - 20:33

lowrider, на Feb 21 2007, 12:07 PM, каза:

Не пиша щото не съм ти видял смешния пост  :thu: ,в тва форумче си чета от доста време(може би преди ти да си имал представа от опели),защото ми се е налагало да се занимавам с подобни кошници,видях раздел Шумен и ми стана смешно кво се надъхвате с колите си.Пък и казах,че не ме кефи да се дърпам със слаби коли(включително голфа),просто ако някой нахакан орелджия ми се изперчи на светофара - си го отнася :kuku:
 


Хахахахха :kuku: добре че има такива като тебе да ме расмиват! Ади кога ще ти видим тясната броня в деиствие както и тесния джам :puke: много си ми забавен!Аз като съм бил фен на марката ти още не си знаел как се пище ама нали ти казвам смешем си ми и с нетърпение ще чакам великия ден когато ще си до мен на смотания ти светофар да ми видиш цифричките отдалече :19a: !
Като си толкова надахан защо не доиде на Мътница да те видим!Между другото колеги стана много интересно,имаще една корсичка дето бая отиваше както и един син кадет дето както е 1.6 моно ще напраи Лоураидара крив! :16V:
Отговори

lowrider снимка lowrider 21 февруари 2007 - 22:25

Като си сложиш броня от GSI ше те пробвам :kuku:
Пича с вектрата ше ме шамарили ко стаа? :kuku:
Що сте такива тикви немоа разбера де*а,сами си се палите и предизивиквате човек да ви бъзика,ай стягайте кочините уикенда да не ви засека някъде :16V:


P.S Изтървам мача заради вас,ама сте ми яко забавни та: неделя ако има от псевдогонките да викам едно приятелче с една Kорсичка A да ви продриска :thu:
Отговори

Andy снимка Andy 21 февруари 2007 - 23:07

А-а, лоурайдъре, така няма да се разберем с теб! Чети си тук, но не се заяждай с колегите! Приятелски съвет. Не вярвам да не си чел къде що има форуми за коли (че и за мотори) какво е мнението за Голф двойка :kuku: . Онзи случай във Варна с един рацер с голф бигачка (разбирай 2-ка) знаеш ли го?
Един си кара с голфето и засича един як българин като замалко да му отнесе огледалото на колата (Ауди). Човека слиза, отива при онзи голфаджия, измъква го през прозороца, наплатосва го един път с шамар и го оставя полегнал в една тревица да си паси като се съвземе. Но това не е всичко :16V: Човека му прибира ключовете от голфарата за да знае този келеш как се кара :kuku: . Засякал е и мой колега моторист, който разказа една супер забавна история. При това истинска.
Затова нека сме си добри. Ако се познавате с някой от тук и си имате закачка давайте, но никой от нас не знам да спами във вашия форум.
Отговори

lowrider снимка lowrider 21 февруари 2007 - 23:40

еех ок нема ви бъзикам повече,явно от майтап не разбирате,а иначе то не е до колата а до човека,така че дали vw или бмв значение няма.,хайде пийс :kuku:
Отговори

sta6o_gsi снимка sta6o_gsi 22 февруари 2007 - 12:22

еи СМОТАН аз да не сам педал че да се базикаш с мене варви се базикаи с голфа си някаде другаде ама не и в моита тема!ЯСНО?или ще се наложи да са разбираме както каза колегата по не чак толкова културен начин :kuku: ! :kuku: !
за неделя само мога да ти кажа :gsi: !
Отговори

kaka снимка kaka 22 февруари 2007 - 12:24

Моля, не излизайте от добрия тон, за да не взимам съответните мерки :kuku: :kuku:
Отговори

compacta снимка compacta 22 февруари 2007 - 12:32

sta6o_gsi, на Feb 11 2007, 11:26 AM, каза:

:kuku: аз съм фен за Варна ама да сме поне 3-4 коли!!
довечера наистна 6те има панаир  :thu: а пък и един ластик с вектра за друго не гарантирам :16V:
 

Няма смисъл да идвате. Първо куките винаги ни развалят кефа. Второ няма коли, с който да се дърпате. Почти всички са семкаджий. То и аз съм от тях поради причината, че колата ми според мене не върви. :kuku:
Отговори

sta6o_gsi снимка sta6o_gsi 22 февруари 2007 - 12:41

Колеги ето малко от снимките на малката ни срещта с колегата-бивш модератор !Срещата ни беше особено пълзотворна,споделихме мнения и идеи :kuku: :kuku: :16V: цък
Отговори

Chosta снимка Chosta 08 март 2007 - 16:53

Абе относно тез голфове и тез опели , каде се е чуло и видяло някав ГОЛФ КР да бие някав КАДЕТ или АСТРА C20XE ? Това става само на сън или на свободно падане от скала ...
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg