Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Пловдив

Попитайте за сервиз или магазин в Пловдив!

SPD снимка SPD 21 октомври 2011 - 14:24

Здравейте,

Търся магазин в Пловдив, където да има точно като тази крушка:

http://www.autobulbs...-16645-475.jpeg

12V 0,5W - за ключа за вкл. на фаровете за Омега. Във викиват и другаде имат от 1,2W нагоре, но като сложа онази и спират другите крушки да светят и тази изгаря. Хелп.. :surrender: :surrender:
Отговори

Rosen Popov снимка Rosen Popov 23 октомври 2011 - 20:34

Аз също не намерих такава крушка и купих такава 0.5w без цокъл и я запоих на нейно място(със стария цокъл).
Отговори

stepo3 снимка stepo3 28 октомври 2011 - 10:53

Някой знае ли откъде може да се купи лепило Carmyfix или евентуално друго подходящо за лепене на тапицерия на тавана?
Отговори

Galabov снимка Galabov 28 октомври 2011 - 11:20

Стефчо отиваш в Бриколаж примерно и си купуваш Момент на Хенкел и лепиш.Изпробвано е става перфектно на моита астра с него го лепихме:)
Мнението беше редактирано от Galabov: 28 октомври 2011 - 11:22
Отговори

spusak снимка spusak 02 ноември 2011 - 20:49

Привет, колеги! От къде мога да намеря разпънка за предно окачване?
Отговори

Гостzdravko.N_* 17 ноември 2011 - 14:31

Къде мога да намеря гюрук за Астра Бертоне?


Колега, уточни за кой модел Астра става въпрос - F,H, коя година?

Мнението беше редактирано от Peshotiger: 17 ноември 2011 - 14:35
Отговори

ARTUR снимка ARTUR 19 ноември 2011 - 18:02

аз да попита дали някои от вас колеги ползва отстъпка в манимпекс на бул. Кн Мария Луиза да възползвам от нея да си купя предните дискове и накладки АТЕ за тиграта, че гледам е останъло по-малко от милимитър от феродото (не че нещо, но като знам с какви надценки работят магазините за авточасти сърце не ми дава да им пълня гушата затова търся "по-социален" вариант.
Отговори

Peshotiger снимка Peshotiger 19 ноември 2011 - 18:16

Там ползваме отстъпка за клуба, отиваш и казваш че си от Опел Клуб България, би
трябвало да ти калкулират отстъпка :icon_wink2:
Отговори

ARTUR снимка ARTUR 19 ноември 2011 - 18:33

 Peshotiger, на 19 ноември 2011 - 18:16, каза:

Там ползваме отстъпка за клуба, отиваш и казваш че си от Опел Клуб България, би
трябвало да ти калкулират отстъпка :icon_wink2:

колко горе-долу е отстъпката за да знам да не ме освирят, защото по телефона бяха доста нелюбезни
Отговори

Shades снимка Shades 19 ноември 2011 - 21:35

25%, казваш, че си ОКБ и това е ...
Отговори

SkiGeorgi снимка SkiGeorgi 07 декември 2011 - 18:26

Шлайфане на колектор - къде в Пловдив?
Отговори

spusak снимка spusak 08 декември 2011 - 11:01

 spusak, на 02 ноември 2011 - 20:49, каза:

Привет, колеги! От къде мога да намеря разпънка за предно окачване?


Никой ли не знае къде продават такива аксесоари? Питах в доста тунинг магазини, но без резултат. Става въпрос за Опел Корса В.
Отговори

fungus снимка fungus 27 декември 2011 - 12:53

не е много мястото в тази тема, но полудявам от скърцането на дясната предна кора/врата. звукът е сякаш от механизъм вътре, а не пластмасите. отвратително е, разваля ми целия кеф, дори на свободна от вибрациите на двигателя е ужас :(
Отговори

BeHk0 снимка BeHk0 16 юли 2012 - 16:13

Здравейте Колеги,

Предстои ми разходка до Пловдив с цел закупване на кола. Харесал съм една - две Вектри C и исках да помоля да ме насочите към някой читав сервиз, където да могат да направят пълна диагностика на автомобила. Ако ми дадете точен адрес (за да мога да го зашия направо в GPS-a), ще съм безкрайно благодарен. :)

Поздрави,
ВеН
Отговори

unfragable снимка unfragable 07 август 2012 - 23:23

Къде мога да закарам Astra F караванка да и видят предното дясно колело, че трака ужасно когато минавам през неравности?
Звука е като от дрънчене на разхлабен болт.Трака дори и когато ритна гумата.Това е само от едното колело и този проблем го имам още малко след като взех колата преди 4 години.
Сменял съм спирачни дискове, биалетки и т.н. обаче пак същото.
В кварталните сервизи ми казаха, че бил често срещан проблем при тези астри и оправия няма.За стотина лева се оправяло временно обаче след 2-3 месеца пак се появявало.
Отговори

Peshotiger снимка Peshotiger 08 август 2012 - 07:41

Сервиз Мотоексперт - Рогошко шосе - ЦЪК
Казваш че си от Опел Клуб.
Отговори

stanibesen снимка stanibesen 10 август 2012 - 10:52

Искам да сложа аларма на астрата и ще съм благодарен,ако ме насочите при добри майстори.
Отговори

unfragable снимка unfragable 15 август 2012 - 20:43

 Peshotiger, на 08 август 2012 - 07:41, каза:

Сервиз Мотоексперт - Рогошко шосе - ЦЪК
Казваш че си от Опел Клуб.


Отидох и им обясних, че има дрънчене от дясната страна.Взеха я и огледаха ходовата част и казаха, че открили проблеми от лявата част а от дясно нямало нищо.Казаха, че можело да се чува дрънчене от дясно а всъщност проблема да идва някъде от ляво.Съгласих се и казах да правят каквото се наложи.На първия ден ми сложиха чисто нови външни накрайници и тампони носачи на предните две гуми, тъй като не било добре да се прави само от едната страна ами и от двете.Имаше и РПМ нещо си, не знам какво означава.Цялата работа беше 200лв.Излизам и след 100 метра същото дрънчене.Ляв завой и обратно.Качих майстора на тест драйв и се оказа, че едната пружина била счупена и отчупената част дрънчала вътре в останалата пружина.Айде нови пружини и от двете страни, айде още един ден в сервиза, айде още 140лв.Искаха и амотрисьорите да ми сменят по 150лв бройката без труда, че единият им се виждал че бил текнал.
Мнението беше редактирано от unfragable: 15 август 2012 - 20:54
Отговори

Гостgogata_p_* 04 декември 2012 - 17:50

Здравейте колеги!! Знаете ли къде мога да открия врътка за климатика на корса Б
Отговори

BALKY снимка BALKY 07 декември 2012 - 20:54

Ако може да ти бъде полезно - магазините по бул."Христо Ботев", или в някоя морга.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg