Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Основен Форум

карти за зареждане на гориво

Тази тема е заключена « Prev

actafool снимка actafool 25 ноември 2010 - 16:48

Здравейте, тъй като търсачката не даде резултат реших да попитам в отделна тема как седи въпроса за зареждането на гориво и картите с отстъпка от бензиностанции (ако има такива). Какъв е реда и откъде могат да се вземат? Благодаря на отговорилите.
Отговори

Vectra Rulzz снимка Vectra Rulzz 25 ноември 2010 - 16:52

Колега аз имам такава карта от лукойл, но незнам как се взимат, защото баща ми я беше взел. Най-добре ходи на някоя бензиностанция и попитай как стоят нещата с тези карти.
Отговори

Liubeznia снимка Liubeznia 25 ноември 2010 - 16:54

Колега, ако питаш за клубни карти... няма такива.
Отговори

s7ifl3r снимка s7ifl3r 25 ноември 2010 - 17:12

 Liubeznia, на 25 Nov 2010, 16:54, каза:

Колега, ако питаш за клубни карти... няма такива.

Имаааа..... :icon_razz2:
Отговори

DALGONSKi снимка DALGONSKi 25 ноември 2010 - 17:56

Тея на ЛукОйл си имаха период, в който се издаваха, пък след това безплатно от компанията ги подновяваха на заявилите за нови карти. Не съм сигурен, но сега вероятно няма да можеш да вземеш карта от ЛукОйл. Знам обаче, че и ЕКО имаха подобни карти, но не знам тяхната схема каква е, нищо не пречи да питаш какви са условията там.
Отговори

actafool снимка actafool 25 ноември 2010 - 17:57

 s7ifl3r, на 25 Nov 2010, 17:12, каза:

Имаааа..... :icon_razz2:



И ..... би ли казал как стоят нещата тогава?
Отговори

s7ifl3r снимка s7ifl3r 25 ноември 2010 - 18:11

 actafool, на 25 Nov 2010, 17:57, каза:

И ..... би ли казал как стоят нещата тогава?

Питай модовете.
Отговори

Peshotiger снимка Peshotiger 25 ноември 2010 - 18:13

 s7ifl3r, на 25 Nov 2010, 18:11, каза:

Питай модовете.

Поправка - админите!
Maiky, fanatic, Бижо Бижев :icon_razz2:
Отговори

zmiori снимка zmiori 25 ноември 2010 - 18:20

Карта на ЕКО "приятели" /синя/ отстъпка на литър 5 стотинки. Отиваш на някоя бензиностанция удряш му една молитва и чакаш благоразположението на служителя да те огрее. Ако не стане от раз продължаваш с молбите и подпитванията всеко път щом заредиш там. Късмет.
П.П с моята зарежда почти целия офис. :icon_razz2: :db:

П.П.2 в момента маи пак дават карти ама са времени .Събираш точки /заредено гориво/ и като стане определеното количество получаваш 5 кинта бонус.
Мнението беше редактирано от zmiori: 25 ноември 2010 - 18:23
Отговори

LASGO снимка LASGO 25 ноември 2010 - 18:33

Картите на Лукойл, не само бензиностанцийте ги издават. Мойта например ми я издадаха като подписах някакво споразумение към пенсионен фонд "Сългасие" :) Разпитай застрахователните агенти, банки, ако имаш дебитни или кредитни карти някъде. Големите фирми може да имат договор с лукойл като бонус към техни услуги. 
Отстъпки: Бензин-дизел 5ст, Газ-2с

Колега от лукойл, ги издават даже още там, върви и питай. Сега се сетих, че преди 2-3 дена едно аверче каде бачка там ме пита дали искам да си изкарам. 
Мнението беше редактирано от LASGO: 25 ноември 2010 - 18:36
Отговори

Globe снимка Globe 25 ноември 2010 - 18:36

има карти на Еко..,но с тях е някъква сложна операцията..

п.с моята се прецака ,та ако за софия има налични бройки взимам 1 100% ,че сипвам само там :icon_razz2:
Отговори

gogich снимка gogich 25 ноември 2010 - 18:38

Привет и от мен.

... за карта ЕКО_ПРИЯТЕЛИ:
- отиваш до първата бензиностанция и питаш "как стоят" нещата с карта за отстъпка.
- получаваш листче, на което е изписан http://www.ekobulgaria.com
- влизаш в сайта и попълваш заявка с ИМЕНА и обекта от който искаш да вземеш картата
- чакаш отговор (който е моментален), но получаването е "тромаво" :)

... за ЛУКОЙЛ:
- преди имаха кампания по бензиностанциите и при зарежадане раздаваха брошури за попълване
- сега при покупка на 4 литра двигателно масло, получаваш карта
Отговори

actafool снимка actafool 25 ноември 2010 - 19:16

Благодаря за отговорите, лошо е клуба да няма такива карти. Само за пример ще дам, че от Фолксваген имат за Еко с 10ст. отстъпка.
Мнението беше редактирано от actafool: 25 ноември 2010 - 19:20
Отговори

hudson снимка hudson 25 ноември 2010 - 20:28

 actafool, на 25 Nov 2010, 19:16, каза:

Само за пример ще дам, че от Фолксваген имат за Еко с 10ст. отстъпка.

Сигурен ли си? Това са стандартни карти на Еко за фирми. Условията са: при самото зареждане получаваш 5 ст на литър отстъпка, а на края на месеца, се смята общата консумация на всички карти и по предварителна договорка, се възтановява процент от общата сума на месечната фактура и парите се връщат с кредитно известие по сметката на фирмата.

А карти се раздават свободно по бензиностнциите, стига да си поискаш. Преди месец взимах за баща ми - момичето на касата извади една пачка с карти и ми даде една.
Отговори

actafool снимка actafool 26 ноември 2010 - 09:34

 hudson, на 25 Nov 2010, 20:28, каза:

Сигурен ли си? Това са стандартни карти на Еко за фирми.



Да, аз зареждах с такава! Няма имена, рег. табели или такива подобни. Пише само VW Club Приятели.
Отговори

Бижо Бижев снимка Бижо Бижев 26 ноември 2010 - 10:06

И ОКБ имаме карти. Тази тема иницира питане как да бъдат раздавани, защото човека който беше натоварен със задачката вече не се занимава.

Днес най късно утре ще напише някой от нас как ще се раздават и от кой може да поръчвате :devil-smiley-019:
Отговори

actafool снимка actafool 26 ноември 2010 - 22:32

 Бижо Бижев, на 26 Nov 2010, 10:06, каза:

Днес най късно утре ще напише някой от нас как ще се раздават и от кой може да поръчвате :devil-smiley-019:



Е чакаме тогава..........
Отговори

DALGONSKi снимка DALGONSKi 26 ноември 2010 - 22:37

И колко струва тая карта дето отстъпката и е 10 ст. на литър ако не е тайна и към коя верига бензиностанции са ..?
Мнението беше редактирано от DALGONSKi: 26 ноември 2010 - 22:37
Отговори

Liubeznia снимка Liubeznia 27 ноември 2010 - 07:51

 s7ifl3r, на 25 Nov 2010, 17:12, каза:

Имаааа..... :mhihi:

Явно са некви шано брат :devil-smiley-019:

 actafool, на 26 Nov 2010, 9:34, каза:

Да, аз зареждах с такава! Няма имена, рег. табели или такива подобни. Пише само VW Club Приятели.

Такива имам и аз 2,3, но отстъпката е 5ст. Раздаваха ги навсякъде на някво ФВ изложение...
Имам и няколко на Лукойл за 5ст и на Ромпетрол за 2ст и 5ст.

Цитат

И ОКБ имаме карти.

Надявам се тези на ОКБ да не трябва да си ги плащаме и защо се разбира за тях след повдигната тема?
Мнението беше редактирано от Liubeznia: 27 ноември 2010 - 07:59
Отговори

Globe снимка Globe 27 ноември 2010 - 08:05

любезни за тях се знае доста отдавна бре ;) Иначе нашите от опел клуб ти дават 5 % отстъпка като на тях пише Опел Клуб България.. Иначе ако не ти трябва надписа .. в Еко вадят карта на всеки който пожелае .. дори и за 10 лева да сипеш можеш да си извадиш моментално карта на място ! ест на нея няма да пише Опел Клуб България :devil-smiley-019:
Мнението беше редактирано от Globe: 27 ноември 2010 - 08:06
Отговори
Тази тема е заключена « Prev
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg