Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Основен Форум

карти за зареждане на гориво

Тази тема е заключена Next »

Liubeznia снимка Liubeznia 27 ноември 2010 - 08:12

 Globe, на 27 Nov 2010, 8:05, каза:

любезни за тях се знае доста отдавна бре ;)

Ми, аз нито виждам тема, че има такива карти, нито някой някъде е споменал... Кой има такива карти, тия дето се качват на ОМВ ли?
Дори не зареждам на Еко, но въпроса е принципен! :devil-smiley-019:
Мнението беше редактирано от Liubeznia: 27 ноември 2010 - 08:17
Отговори

ulieliadi снимка ulieliadi 27 ноември 2010 - 08:23

Явно с връзки се взимат :mhihi:

Иначе ако са с 5% това означава че отстъпката е над 10ст. което ме довежда до мисълта че и аз искам такава карта :mhihi:
Обаче пък нямам връзки и не съм от София :devil-smiley-019:
Отговори

Liubeznia снимка Liubeznia 27 ноември 2010 - 08:28

 ulieliadi, на 27 Nov 2010, 8:23, каза:

Явно с връзки се взимат :mhihi:

Споко Юли, като станеме "клуб" :mhihi: ще има за всички :devil-smiley-019:
Мнението беше редактирано от Liubeznia: 27 ноември 2010 - 08:28
Отговори

Peshotiger снимка Peshotiger 27 ноември 2010 - 08:52

 Liubeznia, на 27 Nov 2010, 8:12, каза:

Ми, аз нито виждам тема, че има такива карти, нито някой някъде е споменал... Кой има такива карти, тия дето се качват на ОМВ ли?
Дори не зареждам на Еко, но въпроса е принципен! :devil-smiley-019:

Колега, добре е да поглеждаш от време на време ТЕМАТА за редовните срещи в София, вместо да се възмущаваш и да плюеш по клуба...
Отговори

Liubeznia снимка Liubeznia 27 ноември 2010 - 08:56

 Peshotiger, на 27 Nov 2010, 8:52, каза:

Колега, добре е да поглеждаш от време на време ТЕМАТА за редовните срещи в София, вместо да се възмущаваш и да плюеш по клуба...

Aз по срещи не ходя отдавна, тогава защо да гледам темата? А тези които въобще не ходят на срещи?
Мнението беше редактирано от Liubeznia: 27 ноември 2010 - 08:59
Отговори

siegfrid снимка siegfrid 27 ноември 2010 - 09:10

 Globe, на 27 Nov 2010, 8:05, каза:

любезни за тях се знае доста отдавна бре ;) Иначе нашите от опел клуб ти дават 5 % отстъпка като на тях пише Опел Клуб България.. Иначе ако не ти трябва надписа .. в Еко вадят карта на всеки който пожелае .. дори и за 10 лева да сипеш можеш да си извадиш моментално карта на място ! ест на нея няма да пише Опел Клуб България :devil-smiley-019:

Картите са стандартни "ЕКО-Приятели" карти и дават 5ст, а не 5% отстъпка.

Не знаят всички, защото картите бяха сравнително малко - издадени са от управителя на ЕКО в Пловдив, на което се събират Майна-тийм.

Първоначално си ги раздадоха из Пловдив, като оставиха малко и за Софийската гилдия.
Доста време Гуже ги раздаваше, т.ч. няма нищо скрито-покрито. Демек - нека параноята спре сега.

Аз също нямам, защото прецених, че имам 3-4 различни други карти за отстъпка и по редно е някой друг да се радва :mhihi:
Отговори

Peshotiger снимка Peshotiger 27 ноември 2010 - 09:23

 Liubeznia, на 27 Nov 2010, 8:56, каза:

Aз по срещи не ходя отдавна, тогава защо да гледам темата? А тези които въобще не ходят на срещи?

В темите за сбирки по градове се разискват не само срещите, а и други любопитни подробности,
те затова са направени. Освен това, човекът, който раздава картите, не е куриер, затова желаещите могат
да направят поне минимално усилие и да отидат на срещата да си ги вземат.
Отговори

Liubeznia снимка Liubeznia 27 ноември 2010 - 09:27

 Peshotiger, на 27 Nov 2010, 9:23, каза:

В темите за сбирки по градове се разискват не само срещите, а и други любопитни подробности,

Така може си пишеме до-утре нали знаеш?
Пак казвам, въпроса е принципен и затова ви правя сечено. :devil-smiley-019:
Отговори

Бижо Бижев снимка Бижо Бижев 27 ноември 2010 - 10:07

Колеги "Liubeznia" "ulieliadi" Най лесно е да се мрънка и оплакава нали!

Мрънкачи винаги ще има. Карти раздваше Гуджо, ако сте търсили щяхте да намерите!

Имаше и тема за картите!


Ако пак продължите с интригата , че картите се раздават с връзки ще има наказания, а ако има и по умни ще си починат от форума!

Вместо да се помогне картите да стигнат до повече хора се започва едно мрънкане и интригантство. Типично бъларска черта! После ревете като горните, че тук нищо не ставало, а нещата си ги правим самите ние.
Отговори

Liubeznia снимка Liubeznia 27 ноември 2010 - 10:24

 Бижо Бижев, на 27 Nov 2010, 10:07, каза:

Колеги "Liubeznia" "ulieliadi" Най лесно е да се мрънка и оплакава нали!

Мрънкачи винаги ще има. Карти раздваше Гуджо, ако сте търсили щяхте да намерите!

Имаше и тема за картите!


Ако пак продължите с интригата , че картите се раздават с връзки ще има наказания, а ако има и по умни ще си починат от форума!

Вместо да се помогне картите да стигнат до повече хора се започва едно мрънкане и интригантство. Типично бъларска черта! После ревете като горните, че тук нищо не ставало, а нещата си ги правим самите ние.

Колега Бижо,

най-малкото виждам някой да мрънка или да се оплаква. Както вече по-горе казах, за мен тези карти нямат никакво значение защото аз бензин не плащам :devil-smiley-019:
Въпроса е, че тая практика тука малко взе да писва, аз не трябва да търся за да намеря, а вие да ми предлагате непрекъснато разни работи за да ме задържите в този "клуб" :mhihi:
Колегата дето пита за карти как да разбере, че има? Да чете "интересната" темичка за срещите или да метне малко боб?

И ще те помоля да не се плашиме с почивки щото не можеш да ме впечатлиш :mhihi:
Отговори

Бижо Бижев снимка Бижо Бижев 27 ноември 2010 - 10:29

Аз няма да се опитвам да те плаша ами направо ще те наградя! :devil-smiley-019:

Казах имаше тема!


Пак казвам карти има и се раздават с едно прекъсване от 1-2 месеца!

Ако някой от вас толкова търсеше можеше да пусне лично на модератор или администратор да попита и щеше да получи изчерпателна информаиця!


П.С Всяко мнение от тук нататък което не е по темата ще бъде изтривано! :mhihi:
Отговори

Liubeznia снимка Liubeznia 27 ноември 2010 - 10:32

 Бижо Бижев, на 27 Nov 2010, 10:29, каза:

Аз няма да се опитвам да те плаша ами направо ще те наградя! :devil-smiley-019:

По кое от правилата на форума и наградата ква ще е? Карта за отстъпка?
Отговори

Бижо Бижев снимка Бижо Бижев 27 ноември 2010 - 10:35

Най точно може да ви отговори Майки, който се занимва за София.

Много информация може предостави Пешотигъра, който се занимава за Пловдив. Всъщност той е човека кото започна всичко с картите отново, след като предишната кампания беше спряла.

Цитат

Картите са стандартни "ЕКО-Приятели" карти и дават 5ст, а не 5% отстъпка.


Мисля че имаме и опция да искаме парични отстъпки но първо хората трябва да видят че работим с тях. ФВ им е практика от години и имат очи да искат.

Затова и написах че всичко си зависи от нас!
Отговори

yasmania снимка yasmania 27 ноември 2010 - 11:31

Аз мога да споделя че не чета темите за срещите в Пловдив да речем , но отбелязвам че имам такава карта ЕКО с надпис на клуба, както и поне 6 - 7 човека още от Варна. Така че въпроса за разделения по територии не е уместен. Явно наистина са били малко , щом няма за всички , но аз исках толкова карти за мои познати - толкова и получих.

Как ли - винаги съм бил на принципа "почукай за да ти се отвори" , "попитай и ще ти се отговори"

:devil-smiley-019:
Отговори

CuMo снимка CuMo 27 ноември 2010 - 13:45

Еее, колеги, изпокарахте се тука за някви 5 стотинки на литър, не че са малко, ама според мен не си заслужава. Сега аз да си кажа мнението, лично аз дори не съм и предполагал, че може да има такива карти свързано с членството в клуба, така че това което каза Бижо малко не е уместно, защото като не знам, че нещо съществува как да питам за него??? Моя въпрос е, щом има такива неща, защо примерно не се сложи линк до "Стикери за клуба" и "Тениски за клуба"?? Аз на регионални срещи не ходя, но смятам че съм си редовен тук и ме интересува това нещо с картитем пък доколкото съм забелязал поне за Пловдив темата малко граничи със СПАМ темата, за другите градове не знам. Нищо лично и никой не искам да обидя, просто давам идеята с линка, така ще знаят всички. Може да няма достатъчно карти, но пък не всички ще поискат, нали така? Хайде сега стига със споровете и да говорим като цивилизовани хора! Със здраве!
Отговори

IvailoM снимка IvailoM 27 ноември 2010 - 20:09

При мен нещата станаха така - попитах няколко Модератора и така бях насочен към Peshotiger, който ми я изпрати по Еконта :devil-smiley-019: Нека не се караме излишно! И без това ни е достатъчно изнервено ежедневието.....
Отговори

sashonikolov снимка sashonikolov 27 ноември 2010 - 20:19

Само да вметна колеги,че тези от Вас,които нямат карти за отстъпка към Еко Петролиум,могат да минат по друга директива пак с 5 стотинки отстъпка и пак в бензиностанции Еко......

Когато си направих гражданската Отговорност в офис на  SDI ми издадоха карта.Тази карта също ми дава право на отстъпка 5ст в Еко....а и на още куп места.Така,че който има такава карта има и отстъпка........

Да се надяваме,че в скоро време клубни карти ще има за всички  :devil-smiley-019:
Отговори

Maiky снимка Maiky 27 ноември 2010 - 21:00

Надявам се стана ясно, че има карти в мен! Не са много като бройка, но който поиска може да я получи моментално! Или ми звънка и идва до Дианабад или ми се обажда! 0888778880!
Казвам обажда, защото работя яко и нямам време да чета лични постоянно!
Отговори

Бижо Бижев снимка Бижо Бижев 27 ноември 2010 - 21:04

За Пловдив Peshotiger


Независимо че са от Пловдив и София и двамата могат да изпратят по Еконт до всяка точка на България !


Информация относно картите и получаване може да получите от същите господа.

Цитат

Карти с отстъпка 5 ст./литър за зареждане на бензиностанции ЕКО, с надпис "Опел Клуб България".
Отговори
Тази тема е заключена Next »
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg