Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Враца

Враца 02.09.06 Събота, Септември, 2006 Година!

Тази тема е заключена

Марчо снимка Марчо 30 август 2006 - 13:46

деа днес ме прецакаха в кат трябва да си подам документите в петък. явно ще се идва пеша на омв
Отговори

|ONYX| снимка |ONYX| 30 август 2006 - 13:59

ikov_vr, на Aug 30 2006, 02:46 PM, каза:

деа днес ме прецакаха в кат  трябва да си подам документите в петък. явно ще се идва пеша на омв
 

съжелявам и аз маи ще съм беш
Отговори

Марчо снимка Марчо 30 август 2006 - 14:05

абе ми каде ми е комшията(wazzz) гледам вектрата е пред тях а него никъв го няма
ако си дойде може с него да се пусна :flag:
Отговори

|ONYX| снимка |ONYX| 30 август 2006 - 16:21

е па и аз не съм го виждал
Отговори

iavor снимка iavor 30 август 2006 - 16:40

Той сигурно пак пада в дълбока сянка :c010:-он е като агент на ЦРУ зафръла му гу грълото.....нема,нема и като изчезане немош го намери по кикакъв начин баце :thu: ...аз лично съм се карал с него 2000002020200 пъти с него заради тва...такъв си е вари го,печи го... :flag:
Отговори

|ONYX| снимка |ONYX| 30 август 2006 - 17:35

iavor, на Aug 30 2006, 05:40 PM, каза:

Той сигурно пак пада в дълбока сянка :c010:-он е като агент на ЦРУ зафръла му гу грълото.....нема,нема и като изчезане немош го намери по кикакъв начин баце  :thu: ...аз лично съм се карал с него 2000002020200 пъти с него заради тва...такъв си е вари го,печи го... :flag:
 

баце кфо имаш в предвид ?!
Отговори

iavor снимка iavor 30 август 2006 - 18:34

Базикам се бе...не го приемайте насериозно-той си знае :c010: ...казвам го що са е покрил,ни във форум моеш го намериш ни на телефон :) -мъгла.Иван врачанската МЪГЛа....МЪГЛАТА...те тва муе новия прекор :thu: :flag: ...

Ти кво си помисли бре :)
Отговори

|ONYX| снимка |ONYX| 30 август 2006 - 18:40

че сакаш да купиш вектра :)
Отговори

iavor снимка iavor 31 август 2006 - 12:36

Аз кога исках да я купа он каза,че се не продава :)
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 31 август 2006 - 14:43

Пичове, пияници...такааааа! Първо не мога да разбера що обърнахте темата на чат. За тая работа си има IRC, Мартине! Не може да пускаш 3 мнения едно след друго, при условие, че имаш един бутон на всяко твое, на който пише "Промени". Там можеш да допълваш каквото си пропуснал, а не темата да стане 2 страници преди още да се е състояла срещата... Айде моля те, оправи се и стига толкова си спамил. Има и лични съобщения освен всичко останало.
А сега по темата. Мисля в събота да дойдем една групичка от клуба в София, която ще ходим на Леденика :flag: Така че очаквайте гости и се подгответе. И баце ви Явор ш'го докарам ;)
Отговори

FiLaRn снимка FiLaRn 31 август 2006 - 17:40

Neam_Raven, на Aug 31 2006, 03:43 PM, каза:

Мисля в събота да дойдем една групичка от клуба в София, която ще ходим на Леденика  :c010: Така че очаквайте гости и се подгответе. И баце ви Явор ш'го докарам ;)
 


Ааа ето това да се чува! :) Начи вече може и да се посъбереме по-сериозно :flag: :thu:
Отговори

Ich0 снимка Ich0 31 август 2006 - 17:48

Да се надяваме, че ще може да напълним поне 2 маси :)
Отговори

iavor снимка iavor 31 август 2006 - 19:18

Баце ебало сие макята...май сега от утре куту ме подфаната изпити шма скинат подред сичките 4ри :c010:...за тва не съм сигурен за събота вечер :flag: ...иначе много ми се сака зафръла му гу....
Отговори

Марчо снимка Марчо 31 август 2006 - 19:34

Ичооо бате ако имате место елате ме земете че книшка скоро неа вида
Отговори

|ONYX| снимка |ONYX| 31 август 2006 - 19:59

Neam_Raven, на Aug 31 2006, 03:43 PM, каза:

Пичове, пияници...такааааа! Първо не мога да разбера що обърнахте темата на чат. За тая работа си има IRC, Мартине! Не може да пускаш 3 мнения едно след друго, при условие, че имаш един бутон на всяко твое, на който пише "Промени". Там можеш да допълваш каквото си пропуснал, а не темата да стане 2 страници преди още да се е състояла срещата... Айде моля те, оправи се и стига толкова си спамил. Има и лични съобщения освен всичко останало.
А сега по темата. Мисля в събота да дойдем една групичка от клуба в София, която ще ходим на Леденика  :flag: Така че очаквайте гости и се подгответе. И баце ви Явор ш'го докарам ;)
 

Да та еба в шефа....
Еи у леденика съм Язе и ми донеси неко лев на жоро за CD-roma, требват ми за нафта :)
Отговори

daskal снимка daskal 01 септември 2006 - 17:25

Ще пропусна.Ще правим сбирка,но на маса.Ich0,къде разкарваш тая гарсониера по нощите,около Руски :flag:
Отговори

Марчо снимка Марчо 02 септември 2006 - 16:59

та сеа ше са сбирате ли или?
Отговори

FiLaRn снимка FiLaRn 02 септември 2006 - 17:14

Аз ще бъда там! Надявам се и другите да дойдат. Neam_Raven каза май, че ши доиде с още опелджии от Сф, та се надявам да стане една Грамоотна сбирка :flag: :c010:
Отговори

Марчо снимка Марчо 02 септември 2006 - 17:17

аз немога изобщо да намеря тоя ива(wazzz)никъв го няма а и днеска ми продадоха корсата :flag: направо умирам трябва да карам скапаното митсубиши
Отговори

Ich0 снимка Ich0 02 септември 2006 - 17:35

daskal, на Sep 1 2006, 05:25 PM, каза:

Ще пропусна.Ще правим сбирка,но на маса.Ich0,къде разкарваш тая гарсониера по нощите,около Руски :c010:
 


Хаха :) Видях те и аз ама докато бипна ти вече беше отлетял :)

Иначе по темата.. Ей, беАнзинооо поевтинел, та по тоя случай ако има некой да ми наляе некое килце довечера :flag: Ще се видим след час и нещо :)
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg