Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Шумен

Сбирка

GoOeY снимка GoOeY 26 април 2015 - 23:02

Най-вероятно ще е глас в пустиня, но ще се пробвам.
На 7 май ще се опитаме да се съберем на паркинга на кафе Юнак и може и да седнем да пием по нещо. Часа на събиране е 18:30, но хора които са до по-късно на работа като мен отиват около 19:00.
Всеки е добре дошъл.
Отговори

shunter снимка shunter 27 април 2015 - 08:04

 GoOeY, на 26 април 2015 - 23:02, каза:

Най-вероятно ще е глас в пустиня, но ще се пробвам.
На 7 май ще се опитаме да се съберем на паркинга на кафе Юнак и може и да седнем да пием по нещо. Часа на събиране е 18:30, но хора които са до по-късно на работа като мен отиват около 19:00.
Всеки е добре дошъл.


Ще опитам да се включа след 19 ч.
Отговори

k opel e снимка k opel e 27 април 2015 - 20:53

По добре измислете на 2 май една сбирка в Плиска на Старата базилика. Тогава е големия събор в чест на Цар Борис Първи и годишнината от покръстването на българите. Ще бъде направено и началото на пълното възстановяване на Старата базилика. Един от инициаторите е вашия градски, бизнесмена Иван Илиев от Шумен. Лошото е, че пак не мога да присъствам на 2 май. Майка ми е от Плиска, дядо ми Ботьо Тотев е садил орехите от Плиска до старините, а прадядо ми Тотьо Ботев е от първите уредници на музея на старините.
Извинявайте за идеята, но мисля, че е добра.
Отговори

GoOeY снимка GoOeY 27 април 2015 - 22:02

Shunter много ще ти стане пак да се скатаеш :newsm05_41:

k opel e идеята е добра, но ние се събираме 3-4 коли и нарочно съм писал, дано да почнем да се събираме повече, наистина надеждата умира последна.
И лично аз за втори няма да мога, имам дядо рожден и ще има семейно събиране на село. Радвам се че си един от малкото, които съхраняват семейното наследство <_< <_<
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg