Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Плевен

Място и час на срещите ОКБ - Плевен

Тази тема е заключена Next »

fesurlinga снимка fesurlinga 04 октомври 2009 - 23:28

леле божко ти да не си станал главатаря на софииските сбирки че ни каниш :mhihi: браво поне един от нас да отиде да ни отсрами заштото се нешто ни спира :beer:
Мнението беше редактирано от fesurlinga: 04 октомври 2009 - 23:34
Отговори

dera снимка dera 05 октомври 2009 - 22:13

Едно "Добре дошла" и от мен на колежката, надявам се скоро да се запознаем лично. Съжалявам че последните два пъти неможах да дойда, но така се случи. За сметка на това днес се видяхме с Петьо и Владо на по кафенце. Мисля тази неделя да не пропускам срещата. :clapping:
Мнението беше редактирано от dera: 05 октомври 2009 - 22:14
Отговори

fesurlinga снимка fesurlinga 07 октомври 2009 - 17:01

какво разбрах преди малко веско от дунерите си е бартеросал гси-то за бмв320 :clapping:
Отговори

vesko katronski снимка vesko katronski 07 октомври 2009 - 17:30

 fesurlinga, на 07 Oct 2009, 06:01 PM, каза:

какво разбрах преди малко веско от дунерите си е бартеросал гси-то за бмв320 :clapping:

да така е но все още има и едно ГСИ
Мнението беше редактирано от vesko katronski: 07 октомври 2009 - 17:32
Отговори

rocker4eto снимка rocker4eto 07 октомври 2009 - 19:34

 dera, на 05 Oct 2009, 11:13 PM, каза:

Едно "Добре дошла" и от мен на колежката, надявам се скоро да се запознаем лично. Съжалявам че последните два пъти неможах да дойда, но така се случи. За сметка на това днес се видяхме с Петьо и Владо на по кафенце. Мисля тази неделя да не пропускам срещата. :clapping:



Благодаря и на теб колега за гостоприемството.Наистина сте много приветливи всички.Радвам се цялото ви разбирателство към жените-шофьори или иначе казано "зведичките".Не мисля да пропускам в неделя,така че ще имаме възможността да се запознаем.
Отговори

fesurlinga снимка fesurlinga 07 октомври 2009 - 19:55

добре дошла и от мен радвам се че ще има още едно пиле в наште скромни опел сбирки.за съжаление няма да се запознаем в блиските збирки че сам по састезаниа на дупница така че кат приклучи сичко ше имаш удоволствието да се запознаеш с гадушиии :clapping:
Отговори

rocker4eto снимка rocker4eto 07 октомври 2009 - 21:17

 fesurlinga, на 07 Oct 2009, 08:55 PM, каза:

добре дошла и от мен радвам се че ще има още едно пиле в наште скромни опел сбирки.за съжаление няма да се запознаем в блиските збирки че сам по састезаниа на дупница така че кат приклучи сичко ше имаш удоволствието да се запознаеш с гадушиии :clapping:



И на теб Благодаря,няма да се повтарям,пожелявам ти много успех,а за кого ще е удоволствието от запознанството ще разберем като се завърнеш.Надявам се да е взаимно.
Отговори

petio_78 снимка petio_78 07 октомври 2009 - 21:25

В неделя ще се съберем повече хора:Дера и Божко ще дойдат.А колежката ако има някакъв проблем винаги може да пита и ще помагаме.Симеоне,тази неделя съм пак дневна,но другата съм почивка и ще те возя на вектрата да видиш какво е да имаш спирачки :clapping:
Отговори

fesurlinga снимка fesurlinga 08 октомври 2009 - 08:10

 vesko katronski, на 07 Oct 2009, 06:30 PM, каза:

да така е но все още има и едно ГСИ


ами кажи нешто за него,с кои мотор е какав цвиат и регистрациа предполагам че ме познаваш по физиономиа или поне колата :unsure: голем манияк на gsi gadushiiii :clapping:
Отговори

monsherova снимка monsherova 08 октомври 2009 - 12:16

 Мисля, че пак го обърнахте на SPAM  :clapping:
Отговори

Silencer снимка Silencer 08 октомври 2009 - 15:11

 petio_78, на 07 Oct 2009, 09:25 PM, каза:

В неделя ще се съберем повече хора:Дера и Божко ще дойдат.А колежката ако има някакъв проблем винаги може да пита и ще помагаме.Симеоне,тази неделя съм пак дневна,но другата съм почивка и ще те возя на вектрата да видиш какво е да имаш спирачки :clapping:

Няма проблем,аз вече с почистен стъпков мотор както знаеш,но ще видиш сам...
Отговори

fesurlinga снимка fesurlinga 08 октомври 2009 - 16:30

 monsherova, на 08 Oct 2009, 01:16 PM, каза:

Мисля, че пак го обърнахте на SPAM :clapping:


ще те помоля да си запазиш мнението за теб ако има спам има кои да каже не си ти човека а и без това ништо не се пише по темите освен спам много те моля не го прави че е дразнешто наи много да се видим на сбирка некои ден и да се караме за глупости се пак требва се пише нешто надявам се да не се убидиш сега от забелешката ми монши има си хора за тази работа :unsure:
Отговори

vesko katronski снимка vesko katronski 08 октомври 2009 - 22:18

 fesurlinga, на 08 Oct 2009, 09:10 AM, каза:

ами кажи нешто за него,с кои мотор е какав цвиат и регистрациа предполагам че ме познаваш по физиономиа или поне колата :unsure: голем манияк на gsi gadushiiii :3:

Батиното немой да неси я виждал Синя същата като рисуванета ЕН 9847 ВК сега в момента е с черните джанти и фаровете на рисуваната инак мотора е като твоя   :clapping:
Отговори

Prilo снимка Prilo 09 октомври 2009 - 14:17

Една молба към съфорумниците от Плевен:

Може ли някой да ми каже, дали панорамата работи в неделя. Мисля тази неделя да разходя до там една рода.
Гугъла казва, че би трябвало да бачка, ама никой от панорамата не ми вдигна телефона и за това питам.
Отговори

petio_78 снимка petio_78 09 октомври 2009 - 14:25

работи,и е пълно с туристи.Но за всеки случай звъни по-настоятелно да не стане гаф.А в неделя ако искаш ела на нашата среща.
Ако нещо ти трябва докато си в града 0878/260240 Петьо :clapping:
Мнението беше редактирано от petio_78: 09 октомври 2009 - 14:25
Отговори

Silencer снимка Silencer 10 октомври 2009 - 08:54

 Prilo, на 09 Oct 2009, 02:17 PM, каза:

Една молба към съфорумниците от Плевен:

Може ли някой да ми каже, дали панорамата работи в неделя. Мисля тази неделя да разходя до там една рода.
Гугъла казва, че би трябвало да бачка, ама никой от панорамата не ми вдигна телефона и за това питам.

Ако си с Калибрата и имаш възможност нека се видим,интересно ми,и знам че колата е доста чоплена
Поздрави
Отговори

BOJKATA снимка BOJKATA 10 октомври 2009 - 18:41

Цецко мисля че е време за :icon_wink2:
Отговори

petio_78 снимка petio_78 10 октомври 2009 - 18:55

Що бе виж как хубаво си лафим.Утре 17.00 на новото Еко.Всички са поканени.
Отговори
Тази тема е заключена Next »
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg