Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Плевен

Протест срещу високите цени на горивата

Тази тема е заключена Next »

OPC? снимка OPC? 13 март 2011 - 21:40

страшни бяхме Публикувано изображение
Отговори

BOJKATA снимка BOJKATA 15 март 2011 - 19:32

27 МАРТ 2011 ВТОРИ ПРОТЕСТ! ЩЕ БЪДАТ БЛОКИРАНИ ГЛАВНИ ПЪТНИ АРТЕРИИ И ГРАНИЦИ! Тази вечер по новините, бе обявено , че депутатите са си гласували вдигане на сумите за зареждане на служебните автомобили!!! Нямат ли срам тези идиоти беее!???????:bravoo:
Отговори

НИКСАНА снимка НИКСАНА 15 март 2011 - 19:35

Аз ли съм разбрал погрешно или.....дочух,че и тази неделя (20 март)ще има протест ?
Отговори

zdravkop снимка zdravkop 15 март 2011 - 19:55

Групата сме пак там, Божка! Протести до дупка заслужават тези малоумници горе. :bravoo:
Отговори

strahil80 снимка strahil80 15 март 2011 - 20:44

Аз също съм там явно тези боклуци не разбират че народа му е дошло догуша
Отговори

OPC? снимка OPC? 16 март 2011 - 01:26

И аз съм отново там, а кои улици ще блокираме и пак ли сме от 13:00?
Мнението беше редактирано от OPC?: 16 март 2011 - 01:34
Отговори

zdravkop снимка zdravkop 16 март 2011 - 21:36

Няма да се блокират улици в Плевен, а ДЕТЕЛИНАТА НА ПЪТЯ МЕЖДУ СЕЛО ЯСЕН И ГРАД ДОЛНИ ДЪБНИК,ТАКА ЩЕ БЛОКИРАМЕ ПЪТЯ ЗА СОФИЯ-ВАРНА И РУСЕ.
Тук има инфо:
http://www.facebook...._t=event_invite
Отговори

BOJKATA снимка BOJKATA 16 март 2011 - 22:43

Проблема с винетките стои отворен:sun:, аз например нямам и ще се наложи за протеста да си закупя-10лв+10лв гориво! Това със сигурност ще откаже доста хора!!!:lazy:
Отговори

zdravkop снимка zdravkop 17 март 2011 - 20:04

Божка, за винетките не се бях сетил. Много уместно от твоя страна. Аз също може би ще се откажа.
Отговори

OPC? снимка OPC? 17 март 2011 - 21:43

е те това е ..Публикувано изображение
Отговори

strahil80 снимка strahil80 17 март 2011 - 23:04

Аз нямам нито винетка нито гражданска нито преглед но ще съм на първа линия защото ми писна да гледам как едни трупат састояние за сметка на други
Отговори

NetSpider снимка NetSpider 20 март 2011 - 12:55

Аз ще съм там !!! Ще имам около 3-4 свободни места, така че ако някой няма възможност мога да го взема. Който желае да ми пише на Л.С.
Отговори

Hristianp снимка Hristianp 20 март 2011 - 13:30

 НИКСАНА, на 15 март 2011 - 19:35, каза:

Аз ли съм разбрал погрешно или.....дочух,че и тази неделя (20 март)ще има протест ?


Не, протеста е на 27-ми. Публикувано изображение
Отговори

NetSpider снимка NetSpider 25 март 2011 - 11:50

Вижте какво видях на страницата във FaceBook на протеста:

ЕМАЙЛ : plevenprotest@mail.bg
НЯМАМЕ РАЗРЕШЕНИЕ от областния управител на Плевен за блокиране на детелината което позволява на КАТ да съставят актове по Закона за движение по пътищата,минималната глоба е 50 лева



Какво ще правим ?:unsure:
Отговори

zdravkop снимка zdravkop 26 март 2011 - 20:10

Не шашкай хората, протест ще има. Просто ще отидем на детелината, ще излезем от колите и ще блокираме с жива верига движението. Мръсните номерца на областния от Герб няма да минат!
От фейсбук:
ПРОТЕСТ НА 27-МИ МАРТ НЕДЕЛЯ ЩЕ ИМА!!!!!НЯМАМЕ РАЗРЕШЕНИЕ ОТ ОБЛАСТНИЯТ УПРАВИТЕЛ ЗА БЛОКИРАНЕ НА ДЕТЕЛИНАТА С КОЛИ,ПОДЧЕРТАВАМ С КОЛИ/ защото ще бъдем санкционирани с актове всички които блокираме пътното платно с автомобилите си/РЕШЕНИЕТО Е СЛЕДНОТО КАТО ПРИСТИГНЕМ НА ДЕТЕЛИНАТА СПИРАМЕ СИ КОЛИТЕ ОТСТРАНИ НА ПЪТЯ СЛИЗАМЕ ОТ ТЯХ И ПРАВИМ ЖИВА ВЕРИГА.ОПИТИТЕ ДА СЕ ОСУЕТИ ПРОТЕСТА НИ КАРАТ ОЩЕ ПО СИЛНО ДА ЖЕЛАЕМ ТОЙ ДА СЕ ОСЪЩЕСТВИ.........НЯМА ДА СЕ ОТКАЖЕМ И ПРЕДАДЕМ,ЗАЕДНО МОЖЕМ И НЕКА НА 27-МИ ИЗЛЕЗЕМ И ГО ПОКАЖЕМ!!!!!
Отговори
Тази тема е заключена Next »
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg