Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Ходова част

Прахово боядисване

NOVOBRANEC снимка NOVOBRANEC 10 ноември 2009 - 11:12

Яяяяя темата ми хареса, аз открих това http://www.pbg.bg/bg/ , но нищо друго незнам по въпроса, освен, че ще трябва да посетя и това "място". :unsure:
Отговори

Evgenyyy снимка Evgenyyy 29 декември 2011 - 16:16

 NOVOBRANEC, на 10 ноември 2009 - 11:12, каза:

Яяяяя темата ми хареса, аз открих това http://www.pbg.bg/bg/ , но нищо друго незнам по въпроса, освен, че ще трябва да посетя и това "място". :unsure:

И мен ме заинтригува тази фирма и отидох да я проверя.
И понеже джантите ми са с малки декоративни пластмасови болтчета по борда, този като се хвана за главата...
и заключи: "обещавам ти, че тия джанти никой няма да ти ги боядиса"...
Може пък и да има някой свестен работник там...но аз повече там няма да стъпя...
Все пак успя да ми каже някаква цена, за 17' песъкоструй+грунд+прахово - 50 лв/бр.
Но имайте предвид, че" има много работа"...
Отговори

iaskata снимка iaskata 13 януари 2012 - 04:44

Предполагам знаеш, праховото боядисване е свързано с печене на боята на 200, че и повече градуса. Нормално е никой да не поеме гаранция какво ще се е случило с пластмасовите декорации след ваденето от пещта. Проблемът не е във фирмата, а в джантите. Тези явно само с баданарката ще се пердашат :p :p
Отговори

Evgenyyy снимка Evgenyyy 13 януари 2012 - 08:57

 iaskata, на 13 януари 2012 - 04:44, каза:

Предполагам знаеш, праховото боядисване е свързано с печене на боята на 200, че и повече градуса. Нормално е никой да не поеме гаранция какво ще се е случило с пластмасовите декорации след ваденето от пещта. Проблемът не е във фирмата, а в джантите. Тези явно само с баданарката ще се пердашат :p :p

...Проблемът не е в джантите, а в отношението...едва ли не трябва да им се молиш да ти вземат парите...
а джантите вече са боядисани и пластмасовите болтове са си по местата, въпреки обещанията му, че никой няма да ги боядиса...:)
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg