Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Електрическа инсталация и електроника

Стоп светлини Астра H

Nikolaistz снимка Nikolaistz 15 юли 2020 - 17:48

Здравейте,имам Астра h 2006 1.7 cdti и от скоро ми светят постонно стоп светлините.Смених стоп-машинката с нова,но продължават да светят,свалях сим модула в багажното отделение,но ми казаха че е 6 точки,изглеждал като току-що излязъл от завода и няма никакви следи по него.При закачане с Delphi ми излиза грешка -0703!!!
Отговори

k opel e снимка k opel e 15 юли 2020 - 18:01

Извади куплунга на стоп машинката. Ако изгаснат направи реглаж на машинката.
Отговори

помагащ снимка помагащ 15 юли 2020 - 18:50

 Nikolaistz, на 15 юли 2020 - 17:48, каза:

Здравейте,имам Астра h 2006 1.7 cdti и от скоро ми светят постонно стоп светлините.Смених стоп-машинката с нова,но продължават да светят,свалях сим модула в багажното отделение,но ми казаха че е 6 точки,изглеждал като току-що излязъл от завода и няма никакви следи по него.При закачане с Delphi ми излиза грешка -0703!!!

като цяло това ми звучи доста смешно
1. сменя стоп машинка без да сигурен , праба грешка
2. от кога CIM се намира в багажника
Хаха
Отговори

Nikolaistz снимка Nikolaistz 15 юли 2020 - 19:01

Направен е реглаж на машинката,кое му е смешното,казаха ми може да е тя и я смених,не съм професор както 99% от българското население,а къде се намира Сим модула???
Отговори

ivan_pop снимка ivan_pop 15 юли 2020 - 19:16

 Nikolaistz, на 15 юли 2020 - 19:01, каза:

Направен е реглаж на машинката,кое му е смешното,казаха ми може да е тя и я смених,не съм професор както 99% от българското население,а къде се намира Сим модула???

Намира се на кормилната колона.Намери си кадърен майстор да ти реши проблема!Маймунския метод, т.е. проба-грешка излиза скъпо и става бавно!
Отговори

Nikolaistz снимка Nikolaistz 15 юли 2020 - 19:22

Ясно,а дали е възможно да прави проблем от задния блок в багажното отделение?
Мнението беше редактирано от Nikolaistz: 15 юли 2020 - 19:24
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg