Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Софтуер, pъководства, книги и линкове за Опел

Код за Халогени

Yani011 снимка Yani011 14 ноември 2020 - 20:40

При стъмване, колата сама включва фаровете, но заедно с халогените, пробвах всякакви опции, но не става да останат само фаровете, когато отидох да погледнат софтуера ми казаха, че им трябва код за халогенитв, който го няма никъде. Колата е Opel Astra H 2.0 OPC
Отговори

IvailoM снимка IvailoM 14 ноември 2020 - 21:13

Car pass ти трябва. Или го имаш на едно картонче с документите, или отиваш в представителство да ти го извадят. Може и колегата "помагащ" да ти свърши работа.
Отговори

помагащ снимка помагащ 16 ноември 2020 - 21:43

 IvailoM каза:

Car pass ти трябва. Или го имаш на едно картонче с документите, или отиваш в представителство да ти го извадят. Може и колегата "помагащ" да ти свърши работа.

по проблема и с кода няма да стане но трябва да погледна защото някое говедо ги е вързало през реле за фаровете а и не всички UEC подържат халогени .
Отговори

Djambazchetobs снимка Djambazchetobs 06 май 2021 - 18:41

Здравейте. Нов съм тука и имам следния проблем.
Преди година и половина си закупих Опел Астра H 2006г. Та проблема ми е,че един ден както си работил е климатика и халогенните спряха ходих навсякъде и накрая ми казаха че предната бушонера са изгорели отдоло платките. Въпросът ми е следния като си закупя предна бушонера на колата трябва ли се програмира или само се вади старата и се монтира новата и трябва ли да бъде със същия номер артикула както е моя HB13206 754
Благодаря предварително за помощта
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg