Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Astra G

Поставки за чаши на Астра Г

Hristo Todorov снимка Hristo Todorov 11 април 2013 - 21:28

Здравейте, колеги, искам да попитам могат ли да се сложат поставките за чаши от Вектра Б на Астра г, без да се правят допалнителни приспособления?
Отговори

Vectra Rulzz снимка Vectra Rulzz 11 април 2013 - 23:30

Колега, идеята не е лоша, но мисля, че от Вектра няма да изглеждат много добре на астровата конзола.
Разгледай тази тема мисля че има по-добри варианти.
Отговори

Hristo Todorov снимка Hristo Todorov 12 април 2013 - 10:49

Разглеждал съм ги, но и аз от колегата нямам си и на идея, от къде мога да се снабдя с такива от България.
Отговори

donzezi снимка donzezi 09 септември 2013 - 22:46

И аз гледах в една морга тези поставки и мисля ,че без преправяне няма да стане .
Дори и да съвпадне размера на кутията тези на Вектрата са обли и ще стоят грозно на Астрата.
Ето защо се отказах да дам 30 лв. на човека от моргата.
Но ако ви изпаднат без пари може да се опита нещо.
Отговори

Dtm снимка Dtm 06 януари 2015 - 11:28

Да поизтупаме прахоляка...Видях в Ebay универсални поставки за чаши и то точно за свободното място под радиото.Разбира се,са китайски или нещо такова.Някой ако е купувал да сподели дали пасват прецизно и дали са качествени?На снимки изглеждат добре..
Отговори

DALGONSKi снимка DALGONSKi 06 януари 2015 - 18:47

Дайте линк и актуална цена, ако някой се наеме да направи нещо от сорта на групова поръчка - аз се класирам с 1-2 бройки!
Отговори

Dtm снимка Dtm 07 януари 2015 - 10:07

Ами колега,аз си поръчах,че откакто съм я взел търся нещо подобно,пък ако се окаже боклук-майната му.Не е скъпо.Напиши universal car cup holder DIN и ще ти излязат.Има ги и в UK и .com на Ибей.
Отговори

DALGONSKi снимка DALGONSKi 07 януари 2015 - 23:35

Не мога да пазарувам от чужбина, нито мисля да се захващам да го правя за една поставка за чаши. Оставам си със заявка за 1-2 бройки при някаква колективна поръчка! Поздрави!
Отговори

Blue_Best снимка Blue_Best 08 януари 2015 - 09:18

Аз съм с такава китайска поставка.Върши работа ,но не е качествено изпълнение.Захващането е малко сложно,но с малко търпение се измисля нещо.Като цяло за цената си е добра.Другия вариант за поставка ,който е доста по-добър е поставка от VW Lupo ,но така и неможах да намеря такава.
Отговори

Kristian снимка Kristian 11 януари 2015 - 18:38

http://olx.bg/kutiya...tsiya-i61758148 аз мисля да си взема това за мойта астра г.
Отговори

Blue_Best снимка Blue_Best 12 януари 2015 - 15:20

 Kristian, на 11 януари 2015 - 18:38, каза:

http://olx.bg/kutiya...tsiya-i61758148 аз мисля да си взема това за мойта астра г.

Моята е същата,но чисто черна.
Отговори

Бърз отговор

Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg