Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Информация за потребителите

Историята на nick-а ми?

stan снимка stan 14 април 2008 - 00:24

stan от Станислав.Иначе навсякъде в уеб пространството съм sasco от около 12 години.(откакто почнах да чатя в сърча;)


Та приятно ми е,stan:)
Отговори

gioganotti снимка gioganotti 18 май 2008 - 18:59

Моят ник е "военен". В казармата първи покрих норматива на полигона, а тогава карахме знаменитите "Джогани". Пък и фамилията ми е със близко звучене и стана Джоганоти.
Отговори

imco1 снимка imco1 26 май 2008 - 14:23

И аз да се включа в темата: моя ник идва от името на първия 8-битов български компютър (ИМКО). А колко беше български е съвсем друга тема...
Отговори

LOTUS-OMEGA снимка LOTUS-OMEGA 26 май 2008 - 15:10

моя ник си е още от както се регистрирах в клуба през 2005 година
просто няма смисъл да коментираме защо съм си избрал това име
доиде ми на акъла и се регистрирах просто лотус-омега е една възхитителна кола 3,6i 24v bi-turbo 377 конски сили произведени са само около 1000 екземпляра от това животно между 1990-1993 година !!!! :unsure:
Отговори

Спас Славчев снимка Спас Славчев 29 май 2008 - 13:27

Моя е от манията ми към модел на Toyota , а именно SUPRA. Не върви много като за опелски форум, но това ми влечене беше още преди да си купя вектричката. Манията ми дойде от прекалено много игра на Gran Turismo2 :unsure: на Playstation .. и от филма "Бързи и яростни" . Общо взето детска работа :unsure: , но признавам , че още ми е болка тая кола :unsure: :) .
Отговори

ГостBubi_* 23 юли 2008 - 02:09

Bubi идва от Joro Holland и малко НеаМ РаВеН помогна за избора :unsure:
Отговори

Pingelov_Junior снимка Pingelov_Junior 09 август 2008 - 20:46

здравейте и от мен!Ника ми идва от фамилията - Пингелов и втората част - от това че сме трима братя а аз съм най малкия
Отговори

G364370 снимка G364370 19 август 2008 - 13:49

Здравейте!
Никове и модификациите им:

За игри:
Shu7a ( от времето когато разцъквах на CS )
Shu7Land ( от времето когато цъках на стратегии и OGames
Shu7Landia доста са удобни за име на империя, страна, планета и др. )

За Web & chat:
G36 - Геш
G3643 - Гешче (ако някой не е разбрал:
G364370 - Гешчето 3 - е, 6 - ш, 4 - ч, 7 - т, 0 - о )
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 19 август 2008 - 14:50

 Bubi, на Jul 23 2008, 03:09 AM, каза:

Bubi идва от Joro Holland и малко НеаМ РаВеН помогна за избора :dance:

Еееее, на теб разчитах да ме натопиш за ника ти :tongue:

 G364370, на Aug 19 2008, 02:49 PM, каза:

...

Добре дошъл колега, моля те да преправиш Varna city на кирилица ;)
Отговори

Vas снимка Vas 04 февруари 2009 - 22:59

Приятелите ми викат Вас понеже се казвам Васко (макар че това не е истинското ми име,но тва е друга тема) и още през 1999 започнах да влизам в тогава модерния чат така и така си остана :mhihi:
Отговори

banski starec снимка banski starec 13 март 2009 - 21:36

 Vas, на 04 Feb 2009, 10:59 PM, каза:

Приятелите ми викат Вас понеже се казвам Васко (макар че това не е истинското ми име,но тва е друга тема) и още през 1999 започнах да влизам в тогава модерния чат така и така си остана :biggrin:

ти да не си АЗИС всъщност. Имаш няколко готини песни дето кат'се напия :biggrin: ги рецитирам много успешно. Шегувкам се :biggrin: . аз съм Бански старец щото напоследък банско стана много модерно а да си старец от банско е и престижно, па и за мезе става. Пиша в темата защото гледам сте я позабравили вече :biggrin: а темата е важна :61:
Отговори

ОМЕГАДЖИЯТА снимка ОМЕГАДЖИЯТА 23 март 2009 - 20:10

Карам омега, та това ми хрумна.
Отговори

Gomes снимка Gomes 23 март 2009 - 21:11

Гомес няма нищо общо със семейство Адамс, като малък гледах в кино София, което вече го няма едно филмче "Олег и Болек в Дивия запад", моя ник по-известен като Гадния Гомес беше отрицателния герой, но беше много готин и оттогава накратко Гомес :)
Отговори

Tank снимка Tank 25 март 2009 - 10:51

Tank-e nick от преди 8-9-10 години-не помня вече.Историята е малко странна и комбинация от 2 неща:
Тогава работех в компютърна зала.Цъкахме CS до припадък-денонощно.Ходехме по състезания и така...
Tank-дойде от начина ми на игра - "с груба сила и неграмотност" :newsm05_41: , тогава беше членувано - "Танка", но в тоя момент излезе и "Матрицата" където имаше един пич(дето го убиха)който се казваше "Танк" - и така остана...
Отговори

^Del^ снимка ^Del^ 25 март 2009 - 12:27

На мен ник-а ми идва от името ми Делян - Дел.Началото на този прякор е отпреди 11 години,едно компютърно генийче (с което все още сме приятели)както си цъкаше на компютъра и каза ,че Делян било прекалено дълго да се обръщал към мен,в тоя момент изтри нещо и му светна лапмата от бутона Дел :tongue:
Отговори

savski снимка savski 25 март 2009 - 14:27

Никът ми идва от името ми - Сава :) Но от 4-5 годишен една по-голяма братовчедка ме нарича савски :)
Та, приятно ми е - Сава/savski :newsm05_41:
Отговори

Зенит-е снимка Зенит-е 07 юли 2009 - 08:56

Зенит - Марка руски фотоапарати. Аз имам едно такова животно модел "Е" производство 1975г. и макар че е лентов много ме е кеф да снимам с него.
Мнението беше редактирано от zenite: 10 ноември 2009 - 22:40
Отговори

emamata снимка emamata 18 юли 2009 - 12:41

Значи около 2 часа се мъчих да се регистрирам......
Какво ли не опитах.....
Накрая ни писна и се роди emamata (сещате се защо)
Та приятно ме е :sad-smiley-046: (Георги) emamata
Отговори

Icemann снимка Icemann 19 юли 2009 - 12:33

Моя ник идва от ЦС, където винаги играех терорист с белия екип... и от там ледения, ледения, понеже рядко показвам бурни емоции и повече гледам безразлично... та така.. icemann. 2рото n идва от немския че иначе е прекалено известен така ника.. после ме бъзикаха, че ника е заради Райконен, защото съм фен на Макларън и така..
Отговори

Томчо снимка Томчо 20 юли 2009 - 23:39

Томчо, от името ми Тома. А иначе др. ми е TARANA от едно предаване което даваха по дискавъри можеби преди 7-8 години за битки м-у роботи. Единия беше тарана и в последствие разбрах, че е древно оръжие и така си остана.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg