Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Основен Форум

Съвет за продажба на автомобил

Mapek снимка Mapek 20 февруари 2012 - 11:46

Здравейте колеги, за съжаление ми се налага да си продам Астрата понеже вече не мога да я подъжрам ( от финансова гледна точка ) Искам някакъв съвет за цената на автомобила, понеже има малкко добавки към него. Дали е по-добре да ги продавам поотделно, а самия автомобил да го пусна на продажба с оригиналните си части.
Колата е Опел Астра 1.6 седан, автоматик 92г. Има лети джанти с летни гуми, железни джанти с летни гуми, железни джанти със зимни гуми ( нови ), ангелски очи с ксенон, ДВД Xomax , оригиналната маска и фарове също са здрави. Към момента е със сменено масло на двигателя и скоростната кутия, сменени филтри, платена застраховка до декемрви 2012г., минат преглед, винетка за 2012г. Каква цена е подходяща за колата според вас?



Публикувано изображение[/url]

Публикувано изображение[/url]


Публикувано изображение[/url]


Публикувано изображение[/url]
Отговори

rosko0 снимка rosko0 20 февруари 2012 - 15:12

Нз братле но Астрата цепи много е яка бих я купил колко и и скаш?
Отговори

oci снимка oci 20 февруари 2012 - 15:43

Не знам дали няма да го приемеш като обида, но с този двигател и тази година 2000лв е максимума, който можеш да очакваш. Според мен сваляй ангелите и музиката и ги продавай отделно заедно с джанти и гуми каквито има. За съжаление всеки гледа най-евтиното на пазара, а не какво си правил по твоята кола. Има и изключения разбира се, но тези хора не си купуват опел така или иначе :icon_wink2:
Отговори

AirRaidSiren снимка AirRaidSiren 20 февруари 2012 - 15:55

Прав е колегата над мен. Никой не признава подобренията, така че по-добре ги продавай отделно, иначе избивка няма. :unsure: Доста свежа Астра, но все пак 92 година е преди 20 години, така че не очаквай много голяма сума. Макс 1500 лева и отделно джанти, фарове и т.н. и може да я докараш до 2000-2300. Поздрави!
Отговори

Жорко снимка Жорко 21 февруари 2012 - 12:55

Присъединявам се към мненията на колегите. Премахни подобренията и си сложи оригиналните неща. Никой в днешно време не гледа подобрения, още повече този, който път търси опел и то 20 годишен.
Отговори

Mapek снимка Mapek 01 март 2012 - 15:38

Благодаря за мненията, все пък мисля да я пусна първоначално на 3000 лв. с екстрите да видя дали ще има желаещи...
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg