Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Софтуер, pъководства, книги и линкове за Опел

проблем с опел сигнум

Гостkrasimir nikolov_* 31 март 2012 - 20:46

Имам проблем с опел сигнум след работа с китайски оп ком и по специално смяна на програмата на предните светлини от един вариант към друг.Вече неможе да се влиза в този модул и вече немога да си ползвам и халогените фарове.Пробвах с оригинален оп ком и ми излиза същата грешка като с китайския.Просто неможе да се влезе в модула на предни светлини а навсякаде другаде може.Някой знаещ да помогне незнам какво да правя вече.Ето я и грешката,която излиза при опит за влизане http://krasicss.snim...s/signum.666077
Отговори

kabalo86 снимка kabalo86 01 април 2012 - 19:39

аз не че съм вещ в нещата но с ресет на компа дали няма да се оправи
Отговори

помагащ снимка помагащ 01 април 2012 - 20:36

Много пъти вече съм писал по този въпрос , не е необходимо да извадиш едни 100лв за един кабел с неясен произход и възможности и да си мислиш че си велик .
ТЕСН2-ката ми струва 3500$ е сега разбиратели ли защо .
Винаги съм препоръчвал да не си играете с тези неща защото може да са доста скъпи.
Нещо повече когато се появи първия КТС300 в БГ при мен дойде един колега от офиса на БОШ и само го бяха включили в колата да прочетат кодове на таблото пак на Вектра Ц и така го бяха омазали , бяха вкл, ограничителя на скорост , отваряш лява врата светва дясна отворена и др. такива сега не си ги спомням .
Все пак БОШ са голяма фирма и бързо си решиха проблема с уреда но за вас незнам .
Отговори

Гостkrasimir nikolov_* 01 април 2012 - 21:01

Аз искам малко помощ от знаещи и какво може да се направи по въпроса а не кой какво е купил и за колко.Моля тези който не изказват мнение по въпроса да не спамят темата за мен е сериозно решаването на този въпрос.
Отговори

Гостkrasimir nikolov_* 02 април 2012 - 21:32

То се е видяло ,че няма кой да помогне поне да ми кажете каде най близо до Видин има сервиз с ТЕСН2.
Отговори

kabalo86 снимка kabalo86 03 април 2012 - 20:49

и все пак пробва ли да ресетнеш компа?
Отговори

Гостkrasimir nikolov_* 03 април 2012 - 21:09

какво имаш предвид да ресетнеш компа...
Отговори

kabalo86 снимка kabalo86 03 април 2012 - 21:34

да му дръпнеш токовете демек разкачи клемите на акумулатора за 10 мин и после пробвай пак
Отговори

Гостkrasimir nikolov_* 10 април 2012 - 21:57

Това съм го пробвал не става.Няма ли кой да помогне.
Отговори

Shades снимка Shades 11 април 2012 - 08:35

Има - всеки един оторизиран сервиз на марката. Бъгнал си си модула с китайчето и трябва да го съживят. Колкото до чистенето на грешки с откачане на клеми на акумулатора, специално за тези ЕКУ-та върши толкова работа, колкото ако се полее задното стъкло с вода :mhihi:
Отговори

помагащ снимка помагащ 11 април 2012 - 09:08

 Shades, на 11 април 2012 - 08:35, каза:

Има - всеки един оторизиран сервиз на марката. Бъгнал си си модула с китайчето и трябва да го съживят. Колкото до чистенето на грешки с откачане на клеми на акумулатора, специално за тези ЕКУ-та върши толкова работа, колкото ако се полее задното стъкло с вода :mhihi:

Това за чистенето и гърнето ми хареса , това предлагам да е лафа на седмицата , евала колега .
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg