Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to София

OMV - 18.03.2007

Тази тема е заключена

nickybg87 снимка nickybg87 18 март 2007 - 22:42

Голяма лудница беше...с много хора се запознах и почти на никой не запомних името :col01cop: . Нищо с времето ще наваксаме. Ще се видиме на Екото в сряда ако успея, ако не другата неделя :col01cop:

П.С. Бугатия ми показа музиката му, готина е ама само в купето, а все ми се ще и малко по-така да се чува и навън. Така че пак нищо не реших...ше го мислиме още
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 18 март 2007 - 22:43

Значи по-скоро ще се ориентираш към моята музика! Поздрави на София :col01cop:
Отговори

nickybg87 снимка nickybg87 18 март 2007 - 22:51

НеаМ РаВеН, на Mar 18 2007, 10:43 PM, каза:

Значи по-скоро ще се ориентираш към моята музика! Поздрави на София :col01cop:
 


Ако изтърпя до следващата седмица без музика... Я кажи ти с какво си? С какви говорители и усилвател? Що не дойдеш в сряда на Екото?
Отговори

bugatti снимка bugatti 18 март 2007 - 23:12

18 март стана вече.....
омв-то се изпълни доста надалече
както винаги имаше осрани
да не каем опикани


В ОМВ-то народът
там простееше и чат пат
се смееше........
Митята мина за малко
аххх колко жалко


Имаше бон-бони шоколади
каква е тая мания малиии
Мотористки..разни прекъсвачи
лоши куки акт им драснали


И не спира таз мизерия да става
до кога ли? питам се така
ще продължава ...... ???....



Стихове от "ОМВ"


П.П Малииии мнооо съм тъп :col01cop:
Отговори

Vassil снимка Vassil 18 март 2007 - 23:19

p0ckata, на Mar 18 2007, 07:11 PM, каза:

какви глупави коментари ти виж темета колко е глупава дали на ОМВ или от дръгата страна  :col01cop: вие убивате рибата е  :col01cop:
Ае ти мноу хитър ше доеш, а? Много ли си компетентен? Ясно е, че ще е на ОМВ, но идеята беше да се разберем къде да спрем, защото там се получават проблеми напоследък! Ае не ми обяснявай колко сме били смешни само, при положение, че ич си нямаш на идея за какво се говори! :wall:

За съжаление Аз не можах да мина, сигура съм изпуснал, но поне снимки дайте някви :col01cop:
Отговори

kaka снимка kaka 18 март 2007 - 23:36

Мисля другия път да проведа малко преговори с :col01cop: властта, да идват малко по-раничко и да разгонват цирка, че така става яко тъпо :col01cop: Всички голфове и т.н. подпалиха в паника и се преместиха отсреща. След малко :wall: отидоха и те там :doh:

А иначе.. Аз отидох с кола и си тръгнах без кола :dancin: С други думи - оставих я на майстора :col01cop: Оттук нататък (както и досега) Жорето е моя най-добър приятел :19a: :3:
Отговори

Гостanarki_* 19 март 2007 - 00:17

Да това е идейно малко преговори с полицайте ама някой който всява респект, щото ако иде някой кат мен, най мн наз да почнат ....
А жорката що най добър приятел щото ще те кара на следващите срещи ли:))
Кака , кажи ако искаш аз да те карам, барем ми махнат 50% предопреждение:П
Хихихи
Айде много цветя и рози!
Отговори

Mixi снимка Mixi 19 март 2007 - 02:57

абе аз мисля че по-представителни от мен и Кака няма .. :col01cop:
ние .. добре се разбираме с Г-дата :col01cop:
Отговори

say_nothing снимка say_nothing 19 март 2007 - 07:55

nickybg87, на Mar 18 2007, 10:42 PM, каза:

Голяма лудница беше...с много хора се запознах и почти на никой не запомних името  :col01cop:  . Нищо с времето ще наваксаме.  

С две срещи се наваксва изпуснатия материал!И аз бях така!

Срещияката беше добра! :col01cop: Малко бях убита,ама следващия път ще съм по-свежарка!Изпросих си и един правилник и листовки, за което много Thank You! :col01cop: Раздадох тук таме по някой друг билет!

Атракцийката на ОМВ-то беше един трабнт!Който е бил отвън ше ма разбире!

Снимки не знам дали има, щото не видях да има папараци!
Отговори

kleyn снимка kleyn 19 март 2007 - 08:06

say_nothing_107, на Mar 19 2007, 07:55 AM, каза:

Снимки не знам дали има, щото не видях да има папараци!
 

..абе намираха се...а трабанта беше поне 200 коня за тва момчетата трудно го одържаха :col01cop:
Отговори

Жоро снимка Жоро 19 март 2007 - 08:55

Лудницата пак беше безкрайна ама добре че дойдоха полицайте да вкарат малко ред че иначе...

nickybg87, на Mar 18 2007, 06:18 PM, каза:

само да не стане така да изядете бомбоните и никой да не ми обърне внимание после хаха...  :col01cop:

Абе така ли стана? Че аз те видях само бонбоните като донесе и послке изчезна...

blue-jujka, на Mar 18 2007, 10:10 PM, каза:

Хайде де, къде сте, какво стана, къде паркирахте, очаквам подробни разказчета ....  :col01cop:  :col01cop:

Тоя път аз бях единтвения от другата страна, ама някак по-спокойно ми беше, имайки в предвид навалицата от коли и полицай от тази страна.
Отговори

Maiky снимка Maiky 19 март 2007 - 09:22

Толкова простотия както тази Неделя не е имало досега. Трябва да действаме радикално,защото скоро няма да може и да помиришем OMV-то. Разни кисели дупета развалят целия кеф и като дойдат ушаците и се омитат. Тъпо е така да се прецаква наща среща. Дайте мислим как да легализираме срещите. Ако трябва и с управата на бензиностанцията ще говорим. Не може повече да продължава така!!!
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 19 март 2007 - 10:12

Maiky, на Mar 19 2007, 09:22 AM, каза:

Толкова простотия както тази Неделя не е имало досега. Трябва да действаме радикално,защото скоро няма да може и да помиришем OMV-то. Разни кисели дупета развалят целия кеф и като дойдат ушаците и се омитат. Тъпо е така да се прецаква наща среща. Дайте мислим как да легализираме срещите. Ако трябва и с управата на бензиностанцията ще говорим. Не може повече да продължава така!!!
 


Явно тази тенденция е много неприятна, проблема обаче е, че ОМВ не е на Опел Клуб или на който и да било. Каквото и да се говори с шефовете на бензиностанцията, те няма да я затворят за другите освен Опел. А и чесно казано ако аз бях на тяхно място, щях да не допускам такива мероприятия. Защо? Защото чесно казано, при една по масова среща, коли не могат да влязат да заредят. А това е за което са бензиностанциите. Та недейте да се ядосвате, събирайте си се както до сега и се старайте да не им обръщате внимание на рацерите. Те като дойдат куките, не се разбягвайте, защото гузен не гонен бяга. Ако не сте в нарушение и челна стойка да направят нищо не могат да ви направят. Има си закони и там ясно си е написано кое как, та куките да не си измислят техни си закони.
Отговори

sv_tzvetkov снимка sv_tzvetkov 19 март 2007 - 10:22

Даам абсолютно вярно. Проблема се разраства със всяка изминала среща и скоро може да се получи така, че традицията :col01cop: Бояна да секне... Трябва да измислим решение и то бързо. Много ни налазиха колегите от другите форуми и простотията се разраства с нечовешка сила... Като добавим и все по-засилващото се присъствие на бюстителите на закона и удоволствието от присъствието на :col01cop: започва да се изпарява.
Може учтиво да "помолим" колегите от другите форуми да не се натрапват по това време на Опел срещите, като се пуснат темички в техните форуми. Може и да няма ефект, но както казах мерки трябва да се предприемат светкавично.
Аз също спрях от другата страна, но там беше претъпкано от голфове баварци и секви други елементи. Имаше единични бройки Опели... :2angry1:
Кака очакваме действия и от теб, както обеща снощи!
:col01cop:
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 19 март 2007 - 10:25

Лошото е, че примерно на мен ако някой ми каже "пич, няма да идваш, защото неделя след 7 имаме опел среща" ще му се изсмея брутално... Това е свободна зона, която действително е свързана със стрийт ресинг обществото в София... Проблема идва от там, че вече рейсърите са коренно различни от това, което бяха 2003-2004 година... Сульовци даващи газ, които не се съобразяват с никой... Наистина трябва да се измсили нещо, проблема е, че е доста сложно начинание според мен... :icon1_sad:
Отговори

sv_tzvetkov снимка sv_tzvetkov 19 март 2007 - 11:59

Да, по принцип си прав, но не пречи да се опита. Може да им се обясни просто, че ни пречат и да ги помолим за толерантност и все пак като идват да се въздържат от простотии. Естествено, че не можем да им забраним да идват, но все пак може да се разберем.
:col01cop:
Отговори

Mixi снимка Mixi 19 март 2007 - 13:18

sv_tzvetkov, на Mar 19 2007, 11:59 AM, каза:

Да, по принцип си прав, но не пречи да се опита. Може да им се обясни просто, че ни пречат и да ги помолим за толерантност и все пак като идват да се въздържат от простотии. Естествено, че не можем да им забраним да идват, но все пак може да се разберем.
:col01cop:
 



аз не мисля че ще успеем да се разберем с тях
Според мен изобщо не им пука за нас.
Пък и те не са 10-20 човека..
снощи имаше поне едно 100 човека..
Отговори

sv_tzvetkov снимка sv_tzvetkov 19 март 2007 - 13:41

Както казах не пречи да се опита! Положението става много много лошо!!!
В крайна сметка ние сме достатъчно толерантни и гледаме да не се натрисаме така на сбирките на другите форуми. Пример с Екото. Там се събират доста клубове, но се намери вариант и за нас без да пречим...
Така че мисля си струва да се опита!
:col01cop:
Отговори

ТаНиЧкА_88 снимка ТаНиЧкА_88 19 март 2007 - 16:51

bugatti, на Mar 19 2007, 12:12 AM, каза:

18 март стана вече.....
омв-то се изпълни доста надалече
както винаги имаше осрани
да не каем опикани


В ОМВ-то народът
там простееше и чат пат
се смееше........
Митята мина за малко
аххх колко жалко


Имаше бон-бони шоколади
каква е тая мания малиии
Мотористки..разни прекъсвачи
лоши куки акт им драснали


И не спира таз мизерия да става
до кога ли? питам се така
ще продължава ...... ???....



Стихове от "ОМВ"


П.П Малииии мнооо съм тъп :3:
 



Бугати страшен си - направо не знаеш колко време съм ти се радвала на творчеството :3: , :3: !!!
Аз предлагам ,ако трябва някой да говори с куките това да бъде Жоро ,все пак има най - голям стаж с тях , пък и е най-оправен и те просто нямат нерви да спорят с него :nau: !!! Кака и Микси само не се чувставайте пренебрегнати ( това е моето лично мнение ) .
А що се отнася до проблема , който имаме от няколко седмици насам аз мисля,че каквото можем трябва да направим !!!
Отговори

Гостbobirobsan_* 19 март 2007 - 18:39

кака беше права за власта само това е начина маи :3: няма да баде честно такмо си намерих готино хоби и то да секне :nau:
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg