Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Дизелови двигатели

Претриса двигателя при палене

overkill снимка overkill 07 февруари 2008 - 18:10

Значи проблема е следния при палене си пали нормално и първите няколко секунди си работи нормално и изведнъж претриса и прихлъцва сякаш не му стига нафтицата на двигателя след тва избръмчава доста страно и тая какафония отшумява след 1-2 минути ислед тва си работи добре :bravoo: Та ако може малко помощ че ме страх да не стане някоя беля от която да скубя косите после :ph34r:
Отговори

overkill снимка overkill 08 февруари 2008 - 09:36

Брях няма ли кой да каже брат от тва е или не е от тва или пък питам за глупости ама кво да направя като предимно обичам да карам колите а не да се ровя в тях :bravoo:
Отговори

deqnvs снимка deqnvs 08 февруари 2008 - 14:20

При мен имаше подобно явление."Минах" през разпръсквачи,свещи и накрая се оказа малък пропуск на въздух през горивния филтър.Подобно претрисане се получава и ако караш колата с малко гориво в резервоара - на резерва или малко преди нея.
Така беше при мен,твоя двигател е друг,може и нещо савсем различно да се окаже.
Успех и драсни някой ред като установиш причината!
Отговори

overkill снимка overkill 09 февруари 2008 - 22:41

Еми да и аз я карам така почти на резерва и днес и понапълних резервоара и май е подобре ама пак има некви колебания :3: абе ще я покарам тея дни пък ще я вида как ще се държи :unsure: И едно уточнение като съм якарал и е загряла 3-4 часа да я остявя паля и неам грижи а тея работи ги прави само при студен двигател :knee:
Отговори

taxiruse снимка taxiruse 10 февруари 2008 - 04:43

моята вектра и тя така прави хем е бензин 2,2 , оказа се тампон на мотора :unsure:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg