Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Пловдив

Сбирка в Пловдив

Тази тема е заключена

PB7077XM снимка PB7077XM 08 януари 2005 - 19:05

ок ре6ете аз сам за ,пьк мойе и да не е на бензиностанция
в някое малко кафе като евмолпия например
Отговори

gecata снимка gecata 08 януари 2005 - 19:30

Винаги съм съгласен да има срещи и още първият път когато съм свободен,ще гледам да дойда.Просто от 1-вия ден на 2005 съм много зает и нямам никакво свободно време.За в бъдеще ме бройте и мен. :huh:
Отговори

ГостLotus_Omega_* 08 януари 2005 - 19:51

Можем да се съберем доста.Проблема е , че не всички знаят за тази сбирка!Има много маниаци , които биха дошли и наистина може да се съберем 30-40 чевека.Просто не всеки посещава форума , за да знае. :dancin: Аз лично на повече от 5-6 човека не мога да кажа , защото само за тях се сещам , че не го знаят и могат да дойдат.
Ще направя каквото мога. :huh: :huh:
Отговори

CooLMaX снимка CooLMaX 09 януари 2005 - 01:08

Това да се чува вземаме да се събираме :huh: Срещата ще бъде в следващата неделя, сега остава да решим къде.
Отговори

Гостrgama_* 09 януари 2005 - 08:57

мога да дам идея за място- паркинга на поликлиниката в Тракия
е голям и в неделя е празен а наоколо има много кафенета
Отговори

PB7077XM снимка PB7077XM 09 януари 2005 - 15:22

kolega ne е ли идеята да идем някаде да се запознаем ,да си говорим,да обсьждаме колите,там в тракия няма тихо място, бродуея, фейсес ,са все 6умни.за6то не измислим някоя тихо място,в някоя бензиностанция.
Отговори

Arni снимка Arni 09 януари 2005 - 18:53

Момчета бройте ме и мен :huh: Незнам дали ще мога да разполагам с колата, но ще дойда :dancin:
В Екскалибур не е лошо... ;)
Отговори

Arni снимка Arni 09 януари 2005 - 18:55

PB7077XM, на Jan 9 2005, 01:22 PM, каза:

kolega ne е ли идеята да идем някаде да се запознаем ,да си говорим,да обсьждаме колите,там в тракия няма тихо място, бродуея, фейсес ,са все 6умни.за6то не измислим някоя тихо място,в някоя бензиностанция.

Днес бях на срещата на колегите от БМВ... те се събират във Фейсис, но наистина не е много удачно там, а доста се пълни :huh:
Отговори

ГостLotus_Omega_* 09 януари 2005 - 20:44

PB7077XM, на Jan 9 2005, 03:22 PM, каза:

kolega ne е ли идеята да идем някаде да се запознаем ,да си говорим,да обсьждаме колите,там в тракия няма тихо място, бродуея, фейсес ,са все 6умни.за6то не измислим някоя тихо място,в някоя бензиностанция.

Прав си и аз си мисля , че в Тракия тихо място няма.На гребната е добре , обаче за кафетата не съм сигурен.Иначе паркинг - слънце.Предлагайте , има време още. :huh:
Отговори

Arni снимка Arni 09 януари 2005 - 20:54

Lotus_Omega, на Jan 9 2005, 06:44 PM, каза:

PB7077XM, на Jan 9 2005, 03:22 PM, каза:

kolega ne е ли идеята да идем някаде да се запознаем ,да си говорим,да обсьждаме колите,там в тракия няма тихо място, бродуея, фейсес ,са все 6умни.за6то не измислим някоя тихо място,в някоя бензиностанция.

Прав си и аз си мисля , че в Тракия тихо място няма.На гребната е добре , обаче за кафетата не съм сигурен.Иначе паркинг - слънце.Предлагайте , има време още. :huh:

Мда... на гребната също не е зле... а и полигона е наблизо :huh: :lol: :dancin: Иначе пък там за кръчмичките незнам къде е удобно :huh:
Отговори

Shades снимка Shades 10 януари 2005 - 09:07

Може в "Емко" до Метро, в последно време не съм засичал много хора в кафето там.
Отговори

Гостshopa_* 10 януари 2005 - 13:47

Момци , а софиянци приемате ли? :lol:
Отговори

PB7077XM снимка PB7077XM 10 януари 2005 - 14:18

разбира се добре до6ьл си.
Отговори

Гостshopa_* 10 януари 2005 - 14:21

ти ли питаше за механизъм за вратите на горе и на пред :huh:
Отговори

CooLMaX снимка CooLMaX 10 януари 2005 - 15:57

Вчера на полигона привечер се бяха събрали няколко БМВ-та и едното напрово му запалиха гумите от дрифтове. Аз подкрепям колегата за предложението на ЕМКО-то срещу Метро. Има място къде да спрем, да седнем да се запознаем и така, ако някои не е навит да дава други предложения.
Отговори

PB7077XM снимка PB7077XM 10 януари 2005 - 16:30

аз сьм за .това май е оптималния вариянт.пьк и асвалта там е много гладьк :huh:
Отговори

ГостLotus_Omega_* 10 януари 2005 - 20:00

CooLMaX, на Jan 10 2005, 03:57 PM, каза:

Вчера на полигона привечер се бяха събрали няколко БМВ-та и едното напрово му запалиха гумите от дрифтове. Аз подкрепям колегата за предложението на ЕМКО-то срещу Метро. Има място къде да спрем, да седнем да се запознаем и така, ако някои не е навит да дава други предложения.

Аз лично бях на гребната , ама не можах да разбера какво стана.Видях само пушеци и нищо повече.Тъкмо бях стигнал до моста.Ако беше станало по-рано можеше и аз да се насладя. :dancin:
Отговори

CooLMaX снимка CooLMaX 10 януари 2005 - 20:32

Lotus_Omega, на Jan 10 2005, 09:00 PM, каза:

Аз лично бях на гребната , ама не можах да разбера какво стана.Видях само пушеци и нищо повече.Тъкмо бях стигнал до моста.Ако беше станало по-рано можеше и аз да се насладя. :dancin:

Кой завари той превари ;) ;) ;)
Колега ще дойдете ли на срещата и ако ще идваш, съгласен ли си за предложеното място?
Отговори

Arni снимка Arni 10 януари 2005 - 21:23

И аз съм "ЗА" ако сме на ЕМКО... т.е. където кажете там :D :huh:
Аз бях с БМВ клуба и им гледах сеира, но се надявам ние да се представиме по-достойно от тях :huh: :dancin: :huh:
Отговори

Shades снимка Shades 11 януари 2005 - 18:26

Ебати късмета, аз хубаво предложих на Емко-то, ама май ще се наложи да идвам пеша :huh: щото Рекордчето още го стягат в сервиза и не щат да ми го дават. Обещайте да не ми се смеете ако дойда пеша или със софийска Корса '83 1.2S 75 к.с (форсиранка), но изглеждаща като излязла от филм на ужасите :evil: . Абе за малко да забравя - от 20:00 ли ще бъде?
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg