Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Благоевград

На гости в Благоевград

Akulski_Cali снимка Akulski_Cali 05 октомври 2007 - 11:53

Дам, убав си е тоз Благоевград като има добри прятели с които да се сподели, инак евала, много се кефа на такива спонтанни решения :mhihi:
Димо е утре маалко по на юг, в Кресна да праим малко кабарне :unsure: язе незнам още къде съм, ама търсим..
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 05 октомври 2007 - 12:09

 Akulski_Cali, на Oct 5 2007, 12:53 PM, каза:

Дам, убав си е тоз Благоевград като има добри прятели с които да се сподели, инак евала, много се кефа на такива спонтанни решения :mhihi:
Димо е утре маалко по на юг, в Кресна да праим малко кабарне :unsure: язе незнам още къде съм, ама търсим..

Акула брат, обади се ако минаваш да се видим! Абе теб са ко ти стана, мнооо странно пишеш :mhihi:
Отговори

Akulski_Cali снимка Akulski_Cali 05 октомври 2007 - 12:12

 Scorpion_BV, на Oct 5 2007, 01:09 PM, каза:

 Akulski_Cali, на Oct 5 2007, 12:53 PM, каза:

Дам, убав си е тоз Благоевград като има добри прятели с които да се сподели, инак евала, много се кефа на такива спонтанни решения :mhihi:
Димо е утре маалко по на юг, в Кресна да праим малко кабарне :unsure: язе незнам още къде съм, ама търсим..

Акула брат, обади се ако минаваш да се видим! Абе теб са ко ти стана, мнооо странно пишеш :clap:

Минавам ама заминавам, неделя ако мина по рано да се не мина ше се обадя инак ако ме нема и аз незнам къде съм ама търсим :mhihi:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 06 октомври 2007 - 08:07

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 06 октомври 2007 - 09:15

Сега и малко инфо по картинки :bou: . Мноо яко беше! В началото се заформяше една чиста "мъжка" вечер между мен и кравата. Но леко по леко групата взе да набъбва. И така с помоща на едно ФауВе на метан тая група се дотътри до Благоевград. Разбира се първо оперативка в нас, после ядене в Айриш Пъба, ама то не ядене ами цяла хранителна оргия стана. С кака и джени пихме големи ромчета и понеже нямаше сок от манго - грейпфрутче :bou: . После затворихме PR клуба. Кравата показа завидни танцови умения и беше неотразим с раирания си мега фешън панталон и нежно падащата по стройното му тяло розова ризка! :mhihi: Кака газеше лехата с китките, каквото и да значи това... абе мноо танци и веселба. И ромчета. И после във Върти-го :bou: топли шоколадчета за по-добра сутрешна ерекция. :mhihi: А най интересното предстоеше! Рано призори се прибрахме в нас и в хола ми се спретна едни палатков лагер съвсем истински! :unsure: И така. Много яко си изкарах. Обичам ви Како и Краво!
Отговори

Mahoney снимка Mahoney 22 ноември 2007 - 21:16

и ние те обичаме боянчо! ;-)
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 23 ноември 2007 - 10:02

 kravarka, на Nov 22 2007, 09:16 PM, каза:

и ние те обичаме боянчо! ;-)

И аз ви обичам! Супер яко си изкарах на рождения ден! Благодаря приятели! Днес вече всички функции ми работят :o Не знам вие вчера как се прибрахте ама аз тука цял ден на автопилот се нося. Дори кола не съм карал цял ден. :loll: Чакаме сега снимки от панчаревската дуднеща тиня! А как ми се ходеше на Сандански! Бугат нареди ли гипс-картона бе? Сега последно кога пак ще...? Крава имаш мноо секси гащи! :thu: Да ги покажем ли на света?! Още веднъж благодаря на всички ви! :o :loll: :bou:
Отговори

kaka снимка kaka 23 ноември 2007 - 10:54

 Scorpion_BV, на Nov 23 2007, 10:02 AM, каза:

Още веднъж благодаря на всички ви! :loll: :thu: :bou:

Ние пък благодарим за поканата! :o Всичко беше екстра, аз лично си изкарах доста весело! За това голяма част от вината предполагам, че може да се отдаде на бугатия и неговата ванилова водка :loll:

Бояне, приятелю, още дълги години да си жив и здрав, да събираш готини хора по готини поводи! :o
Отговори

kaka снимка kaka 23 ноември 2007 - 14:25

Аз като най-нахална, и понеже на кака никой не може да откаже, вече имам снимки. Айде ще споделя няколко, от мен да мине :bou:
Началото на купона
Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Наздравеееее! :thu:
Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Айде вече на друго място и на други обороти
Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Тоя с тия тупани ни спука тъпанчетата! :loll:
Публикувано изображение

Танцииииии :loll: :dancin: Така де, ЧАЛГА :yuck: ама какво ни пука :o
Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Опаааа, ко стаа тука :beer: :o :bou:
Публикувано изображение

Публикувано изображение

Весела компания приятели, как да не ги обича човек!
Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Тези тримата са закрили купона към 6 сутринта :loll:
Публикувано изображение
Отговори

bugatti снимка bugatti 23 ноември 2007 - 23:42

Аз се чудя как може да има такива хора.....после що не ставало нищо у БГ ..... добре че не познавам никой от тях :thu:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 24 ноември 2007 - 13:10

Малиииииии...
А другите снимки? Мноо яко си беше и като гледам и на снимките си личи кви сме диванета и диванетки... :thu:
Отговори

kabby снимка kabby 25 ноември 2007 - 00:09

Теееееееееежък е живота ....
на бременните хлебарки.
Отговори

mvtuning снимка mvtuning 14 януари 2008 - 01:06

 kabby, на Nov 25 2007, 12:09 AM, каза:

Теееееееееежък е живота ....
на бременните хлебарки.

:jumpers:
Отговори

^KaRuChKa^ снимка ^KaRuChKa^ 13 март 2008 - 15:42

Аиде ве хора даваите нова дата за збирка в БГ град ходя често там 4-5 пъти в годината упс маи не е мн често на даите да се събереме та и по див купон да си спретнем. Даваите дата и акъли за :beer: Да му пиинем па ше му мислим <_< Ще ми е приятно да се запозная с нови хора а на по чашка е най душевно!!!
Отговори

kaka снимка kaka 16 юли 2008 - 08:16

Абе не може толко дълго да не бяхме идвали :mhihi: Ама ей го на - звъни Кравата снощи в 10 и ми вика "идвай да изпращаме Йонко". Къде, къде... понеже не ми се ходеше в Студентски град, отидохме до Благоевград :beer: Звъня на Боянчо, питам го какво ще прави след около час, а той най-невъзмутимо казва: Ами явно ще си имам гости :beer: И така, отскочихме за по кафе, поприказвахме малко празни приказки и се прибрахме по никое време. Ей ги тримата сладури насред центъра Благоевградски :confused:
Публикувано изображение
Отговори

GT 51 снимка GT 51 16 юли 2008 - 21:33

:confused: В Събота , съм при вас...ама не знам точно къде, май някъде на площада...ще имаме ретро-парад...нещо повече знаете ли...??? :mhihi:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 16 юли 2008 - 22:39

 kaka, на Jul 16 2008, 09:16 AM, каза:

Абе не може толко дълго да не бяхме идвали :beer: Ама ей го на - звъни Кравата снощи в 10 и ми вика "идвай да изпращаме Йонко". Къде, къде... понеже не ми се ходеше в Студентски град, отидохме до Благоевград :beer: Звъня на Боянчо, питам го какво ще прави след около час, а той най-невъзмутимо казва: Ами явно ще си имам гости :beer: И така, отскочихме за по кафе, поприказвахме малко празни приказки и се прибрахме по никое време. Ей ги тримата сладури насред центъра Благоевградски :confused:
Публикувано изображение


Благодаря за гостито вчера! Имах голяма нужда от нещо такова :first: А снимката е супер! Браво на фотографа!

 GT 51, на Jul 16 2008, 10:33 PM, каза:

:mhihi: В Събота , съм при вас...ама не знам точно къде, май някъде на площада...ще имаме ретро-парад...нещо повече знаете ли...??? :beer:


Значи ще се видим в Събота! :idiot:
Отговори

GT 51 снимка GT 51 17 юли 2008 - 20:01

:confused: Ами надявам се...ще ме познаеш по колата :beer: ...след това отиваме на Рилски манастир...в София старта е 10.00 ч. на 19.07.08... :mhihi:
Отговори

kaka снимка kaka 16 януари 2010 - 19:36

Толкова време по-късно, нищо не се е променило. Разни обстоятелства отведоха снощи двама бивши видни членове на форумното общество от различни краища на България в града Благоев. Но понеже, обаче, защото поради факта, че Боянчо си има една малка сладка душица вкъщи :rasp: оставихме виждането за днес по дневно време. Питах: Ама ще те позная ли? А Боянчо, с около 30 кила по-слаб, ми казва: Да, бе, същият съм си! :rasp: Наистина, същият добър приятел! И така, преди обяд ескортът на Мара дойде да ме вземе да си направим сбирка на Опел клуба с един Фиат и едно Рено :rasp: Докато си седяхме удобно на дивана и раздувахме клюките от последните година и половина - две, постъпи входящо обаждане от... Кравата! Рече: Идвам от Кресна! Е тука вече бяхме наистина тотално нахилени и доволни! Благоевград е място, което по потаен и мистериозен начин сбира вече почти не посещаващи форума стари другари по едно и също време без предварителна уговорка и планове, и така денят ни се изпълни с приятелски чувства и топлота, като не оставяме на заден план гостоприемството на Боян и търпението на Рени :unsure:

Много се отплеснах, а уж главната ми идея за този постинг беше да можем следващият път да проверим колко време е изминало от последната ни среща. Дано не е след още година и половина...
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 16 януари 2010 - 20:45

 kaka, на 16 Jan 2010, 19:36, каза:

Толкова време по-късно, нищо не се е променило. Разни обстоятелства отведоха снощи двама бивши видни членове на форумното общество от различни краища на България в града Благоев. Но понеже, обаче, защото поради факта, че Боянчо си има една малка сладка душица вкъщи :rasp: оставихме виждането за днес по дневно време. Питах: Ама ще те позная ли? А Боянчо, с около 30 кила по-слаб, ми казва: Да, бе, същият съм си! :61: Наистина, същият добър приятел! И така, преди обяд ескортът на Мара дойде да ме вземе да си направим сбирка на Опел клуба с един Фиат и едно Рено :rasp: Докато си седяхме удобно на дивана и раздувахме клюките от последните година и половина - две, постъпи входящо обаждане от... Кравата! Рече: Идвам от Кресна! Е тука вече бяхме наистина тотално нахилени и доволни! Благоевград е място, което по потаен и мистериозен начин сбира вече почти не посещаващи форума стари другари по едно и също време без предварителна уговорка и планове, и така денят ни се изпълни с приятелски чувства и топлота, като не оставяме на заден план гостоприемството на Боян и търпението на Рени :rasp:

Много се отплеснах, а уж главната ми идея за този постинг беше да можем следващият път да проверим колко време е изминало от последната ни среща. Дано не е след още година и половина...


Ден уникат!!! Още се хиля от кеф! Само Стохи дет не можа да дойде, ма много е работлив какво да го правиш. От 365 дни в годината как па точно днес решихте и двамата с Краварката да ме посетите без да се уговаряте :rasp: . Абе супер, супер, супер... И добре, че беше Фронтито на Крав за да има и Опел на срещата :unsure:
И следващия път дано да не е след толкоз много време...

Обичам ви! :61:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg