Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Варна

Срещи ...членство?:)

Тази тема е заключена

Emporio снимка Emporio 14 май 2007 - 19:07

kior4o, на May 14 2007, 02:07 PM, каза:

:icon_biggrin:  пичове,сори за оф-а първо.Хайде някой да помогне :blink:
Издирвам фирма във Варна,занимаваща се с метали и подобни услуги,профили и т.н. доколкото разбрах фирмата се казва Кортекс или нещо подобно беше....може и да е било до кортекс....По принцип я издирвам тая фирма ,за да си направя всмукателен колектор с мои размери или плочките и колената отделно само да ми направят.
Помагайте варненци....  :blink:  :blink:
 



фирмата е Кортех :) намира се до затвора, срещу входа на военното :) телефон мога да ти дам утре.че сега неми се рови. Занимават се със неръждаеми профили, тръби и т.н. имат цех за обработка на какво ли не :) :thu:

052/437171 - Кортех

А за срещата ,беше ............. :blink:
Мнението беше редактирано от Emporio: 14 май 2007 - 21:35
Отговори

BEKTPA снимка BEKTPA 14 май 2007 - 19:23

Ама тряя да ранообразим с нещо според мене .. да има някаква емоция.. не само да седим и да лафим :) .. примерно ...после долу под моста .. да видим какво има .. какво няма .. :))
Отговори

simbon4o снимка simbon4o 14 май 2007 - 19:53

мхм под моста да се сучим! :icon_biggrin: Може да не стават за гонки ама за сукане стават кошничките. Аз май следващия път ще се пусна.
Отговори

Emporio снимка Emporio 14 май 2007 - 19:56

Аз пък ще си купя по-голям пакет със семки и безплатна фанта :icon_biggrin:
другата неделя ще е по ФЪН :thu:
Отговори

BEKTPA снимка BEKTPA 14 май 2007 - 20:02

пф .. маи и аз ще съм със семките .. щото нито ръчна имам ..да се въртя .. нито гуми да се наредя с някой :( ... ко да прайш .. късмет :icon_biggrin:
Отговори

yasmania снимка yasmania 14 май 2007 - 20:53

Доволно е мястото а :thu:
Тая неделя и аз се мятам към широкото паркингче :icon_biggrin: Да видим, маже пък нов рещорд хора да заформим след някой друг позитиен коментар от темите.-..
Отговори

хибридния снимка хибридния 14 май 2007 - 21:15

Цитат

yasmania

не можахме с теб да поговорим като се запознахме на божура.
Много ти е хубава калибрата , бре. :icon_biggrin:
Отговори

kior4o снимка kior4o 14 май 2007 - 21:22

kior4o, на May 14 2007, 01:07 PM, каза:

:blink:  пичове,сори за оф-а първо.Хайде някой да помогне :blink:
Издирвам фирма във Варна,занимаваща се с метали и подобни услуги,профили и т.н. доколкото разбрах фирмата се казва Кортекс или нещо подобно беше....може и да е било до кортекс....По принцип я издирвам тая фирма ,за да си направя всмукателен колектор с мои размери или плочките и колената отделно само да ми направят.
Помагайте варненци....  :blink:  :icon_biggrin:
 


Emporio от мен имаш една черпня :blink: Ще дойда на срещите ви.... аз по принцип работя във Варна и се прибирам всяка вечер в Добрич. Поздрави на сектата :thu:
Отговори

yasmania снимка yasmania 14 май 2007 - 22:03

хибридния, на May 14 2007, 07:15 PM, каза:

Цитат

yasmania

не можахме с теб да поговорим като се запознахме на божура.
Много ти е хубава калибрата , бре. :icon_biggrin:
 



Бе аз ходих да търся маслен крик и ключ че да напраим скрит бартер на задните джанти :thu: та затуй заминах, ма докат намеря, и колата ти вече не беше там :blink:
Отговори

BEKTPA снимка BEKTPA 14 май 2007 - 23:44

yasmania междудругото .. снимката с мацката ... облегната на калибрата много важи <_< .. зема и аз да накарам мойта.. да се облегне малко на Вектрата и аз да направя един фото сеанс :)
Отговори

simbon4o снимка simbon4o 15 май 2007 - 00:37

може да бъркам ама ми се струва че е монтаж снимката <_<
Отговори

yasmania снимка yasmania 15 май 2007 - 14:32

simbon4o, на May 14 2007, 10:37 PM, каза:

може да бъркам ама ми се струва че е монтаж снимката  :clap:
 


Амм да, може и да бъркаш ... <_< <_<
Отговори

Мишо снимка Мишо 15 май 2007 - 14:37

Хихихи не е монтаж снимката, <_< за идеята Яска (също и за мацката).
Мястото наистина е супер... доста широко и спокойно е по това време в неделя... Тая седмица да се надяваме, че ще сме още повече <_<

П.П. Btw под моста лично на мен ми е дива селяния... всичките гъзарчета са събрали да са връткат :clap: Няма да коментирам колоните на моста и бордюрите какви спомени имат от тея врътки :c010:
Отговори

Оги снимка Оги 15 май 2007 - 14:38

yasmania, на May 15 2007, 03:32 PM, каза:

Амм да, може и да бъркаш ...  <_<  :clap:
 


Ееееееее глей ... завидяха <_< Иначе за под моста :crazy: ХОРА, ако искате да си трошите колите ми ги дайте на мен, гарантирам високо качество на услугата :25:

П.С. Беос, стига чете ми земи се появи някоя неделя :c010:
Отговори

yasmania снимка yasmania 15 май 2007 - 14:44

BEKTPA, на May 14 2007, 09:44 PM, каза:

зема и аз да накарам мойта.. да се облегне малко на Вектрата и аз да направя един фото сеанс :)
 


Бе ти осигури мацката, аз с удоволствие ще се постарая и над нея !!! /сесийката де <_< /

Мишо, на May 15 2007, 12:37 PM, каза:

Хихихи не е монтаж снимката,  <_<  за идеята Яска (също и за мацката).


Мишка, не съм на МАХ доволен от резултата... исках черна коса, ма отказа :bou:
Отговори

Дамян снимка Дамян 15 май 2007 - 15:18

Цитат

П.С. Беос, стига чете ми земи се появи някоя неделя  <_<
 


Ще дойде,обещал ми е
Отговори

beos снимка beos 15 май 2007 - 15:36

Дамян, на May 15 2007, 03:18 PM, каза:

Цитат

П.С. Беос, стига чете ми земи се появи някоя неделя  <_<
 


Ще дойде,обещал ми е
 



Само да допълня екстрите .. и съм на линия :) .. жалко че тази неделя съм нощна смяна .. и пак ще отсъствам ... но за следващата съм - онлайн <_<
Отговори

Любчо снимка Любчо 15 май 2007 - 16:59

Аз са НАЛЪЗГАХ за цялата седмица <_< завинаги същото важи и за онова магаре то си знае кое <_<

Вече сериозно момчета , ПРОДАВАМ БАВАРКАТА вече ми се кара джип ! Намерих си вече такъв или по скоро джипче :c010: :clap:
Отговори

Мишо снимка Мишо 15 май 2007 - 19:49

Любо една молба... другия път недей да дрифтваш между колите и хората на Бриколажа pls. <_< Нямаме си голфаджии на нашите срещи (като в София) дето да са лигавят с такива простотии, тъй че недей да ги заместваш. Мерси за вниманието <_<
Отговори

simbon4o снимка simbon4o 15 май 2007 - 21:37

:) селяния ама си е забавно, а че селяните не моат да се лъзгат ... <_< не значи че ние не можем ;). Ако одим там ще се повъртя аз, отдавна не съм се сукал.

Любо ти си луд! Мноу бързо ти омръзна баварката <_< няам думи. А жипката как ще я сучеш? Мисля че колата за теб е една манта ;).
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg