Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Calibra

Calibra - сваляне на фарове и вграждане на ангелски очи

Tihomir снимка Tihomir 26 октомври 2008 - 13:23

Наи в края ти е мигача,до него са късите,следва халогена и дългите са наи-отвътре...От вътрешна страна на фаровете има пластмасова капачка,която се държи с една метална скобичка.Махаш скобата,след това капачката и сменяи крушката...Това е.Деистваи..... :mhihi:
Отговори

Бобито снимка Бобито 26 октомври 2008 - 13:27

 Tihomir, на Oct 26 2008, 01:23 PM, каза:

Наи в края ти е мигача,до него са късите,следва халогена и дългите са наи-отвътре...От вътрешна страна на фаровете има пластмасова капачка,която се държи с една метална скобичка.Махаш скобата,след това капачката и сменяи крушката...Това е.Деистваи..... :mhihi:


Мерси много колега! :) :clap:
Отговори

Бобито снимка Бобито 26 октомври 2008 - 14:22

 Tihomir, на Oct 26 2008, 01:23 PM, каза:

Наи в края ти е мигача,до него са късите,следва халогена и дългите са наи-отвътре...От вътрешна страна на фаровете има пластмасова капачка,която се държи с една метална скобичка.Махаш скобата,след това капачката и сменяи крушката...Това е.Деистваи..... :mhihi:


:clap: :clap: :clap: Ахххх...Как ме е яд, че ги погледнах тия фарове!!!! :thu: :thu: Тоя дето ми продаде колата не ми каза че ги няма рефлекторите!!!! Сега трябва да отида да си купя фарове ...
Отговори

yasmania снимка yasmania 26 октомври 2008 - 14:25

Я поясни , че неуспях да разбера . Как така ще ги няма рефлекторите? и на кое точно казваш рефлектор, тогава. Как изглеждат сега фаровете ти ?

мамата си ебало а . Конкретизирай че ви стана любопитно.
Отговори

Tihomir снимка Tihomir 26 октомври 2008 - 14:27

Tе не са ли с лупи фаровете ти?
Отговори

Бобито снимка Бобито 27 октомври 2008 - 12:12

 Tihomir, на Oct 26 2008, 02:27 PM, каза:

Tе не са ли с лупи фаровете ти?


Ам...като отворих фара и вътре лупата нямаще фасонка или нещо подобно :flag: . Поне на единия фар. а на другия си има и сичко си е нормално. Лупата без фасонка сякащ е омазана(стои някаква огледална като я гледам отвън. А здравата е някак прозрачна. Изглежда като лупите на късите. По късно ще пусна снимки. :kuku: :beer:
Отговори

Tihomir снимка Tihomir 27 октомври 2008 - 23:52

Наистина даи снимки,че нещо не ми е ясно..... :kuku:
Отговори

yasmania снимка yasmania 28 октомври 2008 - 00:09

Да ве човек .... скивай, и Аз и Тишо, сума ти години се калибри са ни в главата няма нещо дет да не сме смъквали пипали бутали базикали . .. . и пак нещо не ни е ясно . . . а и други колеги които знаят процедурата , също предполагам.


Както каза и той, наснимай и пусни че да можем да разбрем, евентуално съвет ще можеш да получиш тогава, въртят ми се евентуалните варианти в главата.

Или някой разбрал колега ако може да помогне . . . в случай че сме олигофренясали вече с Тишо.
Отговори

Nedqlkov снимка Nedqlkov 28 октомври 2008 - 08:52

Според мен става въпрос за ХАЛОГЕНИТЕ. Мойта кола е БЕЗ халогени и фаровете си изглеждат отвън като да има халогени има си лупа и всичко само дето вътре няма фасунка и тн. На колегата според мен някога са му сменили единия фар и единия е с халоген другия без. Айде сега да помислим пак всички та да му разберем проблема
Отговори

Nerven_Hamster снимка Nerven_Hamster 08 ноември 2008 - 10:44

Да колега и при мен е така аз имам халогени но са ми сменяли левият фар и са сложили без халогени сега на единият има халоген а на другият е без фасунка... някаква идея може ли да се сложи фасунка? защото лупата е там.?
Отговори

Tihomir снимка Tihomir 08 ноември 2008 - 12:17

Маи наистина става дума за халогените...Вече започват да стават ясни нещата... :unsure:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg