Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Кюстендил

Кюстедилски OPEL срещи 2008 - 2009

Тази тема е заключена

vasko-z снимка vasko-z 24 април 2008 - 23:37

:newsm05_41: Пишете ме и мен! :newsm05_41:
Отговори

Vertig0 снимка Vertig0 30 април 2008 - 17:55

До тук добре,събрахме се ама само старите пушки дето се знаеме.Само с Ванкис не се знаеме,ама нали това е целта на срещата и извън форумните занаятия.Та,тука е момента да кажа,ако има и други Кюатендилци да не се притесняват,че ще ги изядеме.Да драснат и те един два реда и ако имат желание да се явяват на бъдещите срещи.

Со кротце,со благо,не со кютек!?!
Отговори

andrey снимка andrey 30 април 2008 - 18:57

колеги казваите кога и от колко часа и каде че не сам от кюстендил :unsure:
Отговори

Vertig0 снимка Vertig0 30 април 2008 - 22:35

Андрейка,още не сме се уточнили,но ако следиш темата ще си в час с всичко около срещата.
Отговори

dj itzo снимка dj itzo 01 май 2008 - 20:36

Ок, кОПЕЛета (това много ми хареса), само че, аз съм в града само събота и неделя до обяд. Ако съм в Кюстендил, идвам веднага. А организацията да направи някой от града.

Много яко с черпенето с ръждепреобразувател, аз ползвам от ВЮРТ, но и той е безпомощен при ОРЛЕТАТА!
Отговори

andrey снимка andrey 01 май 2008 - 20:48

колеги какво става нещо няма организация маи,даваите мислете нещо :unsure:
Отговори

Гостpeshokn_* 01 май 2008 - 20:52

Ами виж, реално нещата зависят от мен, а аз ги бавя! Правя го съвсем умишлено - от няколко дни насам ходя като инспектор Гаджет по нощен Кюстендил и си набелязвам опелчета! Тия дни ще се пазаря с Делта Дизайн да извадим 100 - 200 бр. стикерчета-покани и да се направи нещо стабилно! Няма нищо неумишлено, всичко е една голяма конспирация! :unsure:
Отговори

andrey снимка andrey 01 май 2008 - 20:55

 peshokn, на May 1 2008, 09:52 PM, каза:

Ами виж, реално нещата зависят от мен, а аз ги бавя! Правя го съвсем умишлено - от няколко дни насам ходя като инспектор Гаджет по нощен Кюстендил и си набелязвам опелчета! Тия дни ще се пазаря с Делта Дизайн да извадим 100 - 200 бр. стикерчета-покани и да се направи нещо стабилно! Няма нищо неумишлено, всичко е една голяма конспирация! :unsure:


абе ти кажи каде и кога те ще доидат
Отговори

Гостpeshokn_* 01 май 2008 - 20:57

Аз ще им кажа, но виж - от форума знам 15 кюстендилеца максимум, а вярвам, че са поне 50! Чакам администраторите да пуснат функцията за търсене по град и ще получат покана. А ако имаш желание, ще се видим на срещата и ще ти дам стикери да ги пуснеш по Дупница - смятам знаеш - колкото повече - толкова повече!
Отговори

andrey снимка andrey 01 май 2008 - 21:25

 peshokn, на May 1 2008, 09:57 PM, каза:

Аз ще им кажа, но виж - от форума знам 15 кюстендилеца максимум, а вярвам, че са поне 50! Чакам администраторите да пуснат функцията за търсене по град и ще получат покана. А ако имаш желание, ще се видим на срещата и ще ти дам стикери да ги пуснеш по Дупница - смятам знаеш - колкото повече - толкова повече!


нямаш проблем само казваш кога и сам там а пак после ще намера начин да пусна стикерите из дупница и тук сме доста фенове на опел :unsure:
Отговори

dj itzo снимка dj itzo 02 май 2008 - 22:10

тук съм до 5.04. ако организирате нещо пишете!
Отговори

andrey снимка andrey 03 май 2008 - 14:30

аиде колеги чакам да измислите нещо.от дупница сме готови
Отговори

Гостpeshokn_* 03 май 2008 - 14:42

За да не си губим времето, предлагам да започнем дискусия, след което ако се наложи ще пусна анкета и ще гласуваме къде да провеждаме седмичната среща и от колко часа.

Що се отнася до мен, удобно ми е петък вечер, събота, и неделя. Хайде, то е ясно, че петък няма как да стане, поради масовия алкохолизъм заразил кюстендилския манталитет. А ако съдя по нуждите на хората - и събота са дърво пияни. И все пак - предлагам да изберем между събота и неделя.

Визирайки мястото на срещата предлагам Лукойл при Кондензаторния завод на входа на града. Смятам, че там е най-широко и има място както за паркиране, така и за сядане. Мислех си за Шел, но Шела е твърде тесен, има една или две маси и просто не става.

Ако имате предложения за друго място, моля, не се притесняваите да ги споделите! Всяко предложение ще бъде добре дошло!

А що се отнася до хората от Дупница - ако незнаят къде се намира Лукойл, аз ще ги поема от Дупнишко шосе и ще им покажа колко е елементарен пътя.

Хайде, очаквам да се активизирате!
Отговори

andrey снимка andrey 03 май 2008 - 14:45

нямаш проблем знаем каде е лукоила , а неделя е наи- добре мисля за всички
Отговори

vasko-z снимка vasko-z 03 май 2008 - 17:15

Да, мястото там е добре и неделя също! Тъкмо после да изпънем едно пускане по правата. От мен има още двама опелджии. Нужно е да се съберат още хора за първата сбирка, за да може да има повече предложения за дата и място... и разбира се за да се наберат нови членове за кюстендилския OPEL клуб.
Отговори

DEVIL 3 снимка DEVIL 3 03 май 2008 - 18:52

Има още един от Кн. само кажете кога .
Отговори

mitaraf снимка mitaraf 03 май 2008 - 19:06

И аз не съм се отказал, еййй. Неделя е добро предложение. Мястото ме устройва. За съжаление Опелчето ми е леко "Болно" от днес и ще идвам с друг дарак известно време. Чакам дата и час. :unsure:
Отговори

dj itzo снимка dj itzo 03 май 2008 - 19:31

давайте тази неделя съм тук искам да присъствам на учередяването на ОПЕЛ клуб Кн, след това цял месец няма да се прибирам в Кн.
Отговори

andrey снимка andrey 04 май 2008 - 12:23

айде колеги днес е удобен момент кажете час и на лукойла :whistle:
Отговори

Гостpeshokn_* 05 май 2008 - 23:18

Така! Тук предлагам да слагаме снимки на подобни случайни и не-случайни срещи. Всеки има свобода да си качва снимки, стига да са пряко свързани с колите ни, нас и клуба като цяло. Дерзай народе!

Наложи се моя милост и Vertig0 да мръднем до Дупница. Бяхме се разбрали с батко s7ifl3r да се видим, да му платя и да получа FK пружините. Та тръгнахме с баце Йордан и що годе пристигнахме на дупнишкото OMV към 14:30. Баце Виктор ни чакаше вече, а докато чакаше, се появи и Андрей с F-ката. Така се бяхме разбрали - нали дупничани дават зор за срещи, та ... ето какво стана:

Публикувано изображение

Първата G е на Виктор, после е моята, ма явно е прокълната нещо, та като в The Ring ми се размазва. Сигурно скоро ще мра...

Публикувано изображение

Вече сериозно се замислям обаче, кога ще се мре!

Публикувано изображение

Ето ги "убавиците" и тук... да ви кажа сериозно се замислях дали да не им предложа да блокираме входа на бензиностанцията за да ги снимаме както трябва!

Така, видяхме се, пихме по количка, фантичка, сокченце и така ... дойде време да си тръгваме, щото нали уж ангажирани хора се водим. Още не бяхме излезли от Дупница и зад мене караше една Омега - горката колица - май бяха цигани. Йордан снима - вижте ... е те такова нещо не бях виждал!

Публикувано изображение

Публикувано изображение


Викторе, чакам снимки от теб! :whistle:
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg