Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Ловеч

Драг и Донът шоу писта дойренци

fesurlinga снимка fesurlinga 04 юли 2009 - 01:18

браво румка в плевен ве4е се говори яко за твоита астра.разбрах 4е си се пускал с влади с кадета много я хвали тои твоита астра вика 4е много варви.кат се видим 6те си говорим :mhihi:
Отговори

FBI-Rumen снимка FBI-Rumen 04 юли 2009 - 20:06

 fesurlinga, на 04 Jul 2009, 01:18 AM, каза:

браво румка в плевен ве4е се говори яко за твоита астра.разбрах 4е си се пускал с влади с кадета много я хвали тои твоита астра вика 4е много варви.кат се видим 6те си говорим :blink:

Абе потръгна горе долу :mhihi: доволен съм от вчерашните гонки :mhihi:
Отговори

FBI-Rumen снимка FBI-Rumen 07 юли 2009 - 17:40

Този петък пак ще има гонки на пистата заповядайте 19:00 е началния час
предната седмица имаше присъстващи от форума тази да дойдат пак :mhihi:
Отговори

fesurlinga снимка fesurlinga 07 юли 2009 - 23:08

аз 6те доида да хвърля едно око на състезанието и естествено ште направа някоя дръпка с некое коли4ка па дано да успея да бия :mhihi:
Отговори

_shady снимка _shady 12 юли 2009 - 18:06

С нетърпение чакам да си дойда по ловеч да видя румката в действие :flag: ТАзи астра има предхождаща я слава!
Отговори

fesurlinga снимка fesurlinga 12 юли 2009 - 18:35

румка страшно много се изкефих,хареса ми си4ко дано другия пьт да има пове4е коли да е о6те пове4е интереснои да има пове4е дрьпки.и ми прати клипове ако ме има някаде там :flag:
Отговори

pavkata-sv снимка pavkata-sv 12 юли 2009 - 18:46

на Чичо Румен му хвърлям ръкавицата .... за 17-ти :knee: :flag: ще заповядам на Дойренци.... Да видя с какъв арсенал разполагате :flag: :flag:
Отговори

_shady снимка _shady 12 юли 2009 - 18:53

Абе Румен е батко бе стига...или всеки който е бърз става чичко?! де'а тогава аз съм още пеленаче :flag:
Отговори

pavkata-sv снимка pavkata-sv 12 юли 2009 - 19:13

стига бе шейди ти па и ти ...... аз последно като ходих на дойренци много къса ми се видя пистата 1-ва -2ра и таман удряш 3-та и тря да спираш ...... туи не ми хареса но инъче с радост ще бия Астрата там :flag: :tongue:
Отговори

_shady снимка _shady 12 юли 2009 - 19:22

павка виж че се закачам с цел базик ;) а пистата си е късичка ама си нямаме друга.то аз кво се и обаждам де нито съм и собственик нито пък имам пауър да се пускам там ;) бтв с теб не се познаваме май лично?
Отговори

FBI-Rumen снимка FBI-Rumen 12 юли 2009 - 19:23

 pavkata-sv, на 12 Jul 2009, 07:13 PM, каза:

стига бе шейди ти па и ти ...... аз последно като ходих на дойренци много къса ми се видя пистата 1-ва -2ра и таман удряш 3-та и тря да спираш ...... туи не ми хареса но инъче с радост ще бия Астрата там

Ааааа объркал си рейса пич :flag: ако си бил с кола която бавно си пълни първа и втора може да е така ама аз си пълня третата :knee: мисля че и ти с вектрич ще поизпълниш трета :25: пистата е 470 метра като се ползват 360-370 метра за самата гонка другите са за спиране
Ето едно клипче от по предния петък с мое участие и доста лек кадет от плевен :flag: http://www.youtube.com/watch?v=Co2AFahldRo
Дидко мерси, че ме подкрепяш :flag: наистина о6те сам си само батко
Отговори

_shady снимка _shady 12 юли 2009 - 19:28

Как няма да те подкрепям бе.От цял клуб Ловеч ти си гордостта на града!!!
Отговори

FBI-Rumen снимка FBI-Rumen 12 юли 2009 - 19:45

 _shady, на 12 Jul 2009, 07:28 PM, каза:

Как няма да те подкрепям бе.От цял клуб Ловеч ти си гордостта на града!!!

:flag: :flag: :flag: караш ме да се изчервявам пред компютъра
сподели кой е информатора ти за мен :knee:
Отговори

pavkata-sv снимка pavkata-sv 12 юли 2009 - 20:09

Шейди аз доста пъти идвам на Ловеч ама и аз не се сещам да сме се запознавали
Отговори

fesurlinga снимка fesurlinga 12 юли 2009 - 20:49

какво стана с моите клипове румка не ме забраваи :flag:
Отговори

pavkata-sv снимка pavkata-sv 12 юли 2009 - 22:18

Бате Румене намери ми 1 2 калибри за тест и една Астра като моя двигател за тест ... може и някоя БИМА

Искам 1-та Кали да е с ХЕ щото тука в Свищов бих една иска да замеря още една ...... знаеш мерак ми е ! хихи пък и с тебе може да се пусна да ми напраиш 3 4 коли хехе
Мнението беше редактирано от pavkata-sv: 12 юли 2009 - 22:28
Отговори

_shady снимка _shady 13 юли 2009 - 13:46

Да не сме се срещали,защото напоследък ме няма много в Ловеч,ама живот и здраве другия месец ще видим кой бърз кой познат кой непознат :)
Отговори

fesurlinga снимка fesurlinga 13 юли 2009 - 18:44

има вектра за теб брато горе долу става само трябжа да се разберем предварително може и в плевен да направим старта и на по дълго :newsm05_41:
Отговори

_shady снимка _shady 13 юли 2009 - 20:33

ооо за шоуто щом е :) нали трябва и вие с бързите астри да видите някой и друг старт стига само участия :newsm05_41:
Отговори

pavkata-sv снимка pavkata-sv 13 юли 2009 - 20:40

 fesurlinga, на 13 Jul 2009, 06:44 PM, каза:

има вектра за теб брато горе долу става само трябжа да се разберем предварително може и в плевен да направим старта и на по дълго :newsm05_41:



За мене ли ... е таз вектра ..... приемам каквато и да е за тест-а ще го напраим ... да иде на ловеч ....
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg