Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Варна

Първа сбирка за 2008-ма !

Тази тема е заключена « Prev

sve_savov снимка sve_savov 03 януари 2008 - 23:49

Казвайте кой ще е там и кой няма да бъде ?!?!?! Да се надявам, че ще изровя баба Аскона от снега до неделята и ще мога да се появя ! От сега събирам бригада за изравянето и ! хееххе :bou:
Отговори

GSM_BOSS снимка GSM_BOSS 04 януари 2008 - 00:08

Ако успея да го изровя това съкровище ще намина да ви видя :clap:

Публикувано изображение
Публикувано изображение
Отговори

Dian4o снимка Dian4o 04 януари 2008 - 00:11

Много ми се идва... ама още не съм оправил мигачите на мойта... то в тоя студ какво да оправям пък и първо да я изровя трябва. Не гарантирам че ще дойда иначе желанието си е на МАХ :clap:
Отговори

Emporio снимка Emporio 04 януари 2008 - 10:31

незнам за изравяне, аз немога да сигна до моята да я снимам,още по малко да я изравям,а и с тази броня и окачване,не ми се става снегорин из варна :)) най вероятно ще си стоя на топло :clap:
Отговори

yasmania снимка yasmania 04 януари 2008 - 11:13

GSM BOSS- е изравяй каляската и я докарай да я скиф .

Баси якото е навън, два дена не спрях да обикалям и да рина, без боя останах ма важно е фън да има.
Отговори

Стельо снимка Стельо 04 януари 2008 - 11:17

sve ко стана е видя ли снимките на джантите напиши поне едно писмо да знам че си получил ЛС-а
Отговори

Margo снимка Margo 04 януари 2008 - 17:08

Там съм,няма да си правя труда да изравям CALIBRA-та от снега ще дойда със (ДВОЙКАТА).
Отговори

sve_savov снимка sve_savov 04 януари 2008 - 19:25

 Стельо, на Jan 4 2008, 11:17 AM, каза:

sve ко стана е видя ли снимките на джантите напиши поне едно писмо да знам че си получил ЛС-а


Да, бате видях ги ! Неможах да пиша, защото не съм се спрял много тези дни пред компа ! Значиии...., тряя ме заведеш да ги скивам пък и по едно кафе да пием ! :clap:
Отговори

WILLY снимка WILLY 04 януари 2008 - 19:55

Аз съм на линия нямам грижи моята не е затрупана щото не съм я спирал :clap: Само че къде и от колко че при минус 6 навън ще е малко студеничко
Отговори

sve_savov снимка sve_savov 05 януари 2008 - 16:06

Май ще мога да си размразя колата чак към април-май ! :beer: Засега няма никакъв щанс да мръдна от паркинга . Поне си разрових една пътечка до нея, отворих и вратата със 300 зора и видях, че акумулатора е 6 точки, върти и колицата пали ! Сега стана вече 2 дни се любувам само на гласчето и ! хехехех Но както казват хората - във всяко лошо нещо има и добро !!! :bou: Сега всяка вечер си шоркам с кеф и някой друг, който си е разконсервирал каляската ме вози ! Хехехех :beer: :beer: :clap:
Отговори

Стельо снимка Стельо 05 януари 2008 - 19:22

тарикат ....
Отговори

Keo снимка Keo 05 януари 2008 - 21:46

Ам нов съм в този форум.. днеска се регистрирах понеже от скоро съм с опел.. анатара ирмшър ако трябва да съм по-точен.. някой може ли да ми каже за какво става дума на тези сбирки ? каде са.. какво се прави и т.н.
Отговори

Dian4o снимка Dian4o 05 януари 2008 - 22:40

Keo, на сбирките се събираме зарибените и лафим предимно тема :clap: , проблеми и интереси най вече свързани с колите ;) Срещата до колкото съм информиран че последните 2-3 седмици пропуснах е на подземния паркинг Пикадили Практикер от 20ч.

П.С. Някой да е напът да ме хвърли до срещата че съм без колата ????
Отговори

Стельо снимка Стельо 06 януари 2008 - 00:08

Keo 1-во добре дошъл ... и 2-ро .. ела да се запознайм от рано 2-мата че ще се виждаме доста често :)
Отговори

simbon4o снимка simbon4o 06 януари 2008 - 09:07

aз ще пропусна, нямам задна скорост и понеделник влизам в бокса.
Отговори

Владко снимка Владко 06 януари 2008 - 10:19

 simbon4o, на Jan 6 2008, 09:07 AM, каза:

aз ще пропусна, нямам задна скорост и понеделник влизам в бокса.


Опитаи да караш на предна до сбирката :clap:
Отговори

Стельо снимка Стельо 06 януари 2008 - 11:46

Млада репортерка взима интервю от 120 годишен старец. Намира го в двора на къщата да цепи дърва, като за трима.
- Дядо, ти как си достигнал до тази вазрст? Сигурно никога не си пушил?
- Напротив! Виждаш ли тези бали с сено - и махнал с ръка дядото към едно безкрайно поле, а по полето бали със сено безброй.
- ДА.
- Пет пъти повече тютюн съм изпушил.
- Тогава, сигурно никога не си пил.
- Нищо подобно! Виждаш ли тази река?
- ДА.
- Три дни да тече няма да изтече толкова вода, колкото алкохол съм изпил.
- Значи със сигурност никога не си правил секс?
- Виждаш ли тази коса, която виси на дървото?
- ДА
- Когато Смъртта дойде да ме прибере, такъв кур й отпрах, че си забрави косата на дървото.
Отговори

nik_ms снимка nik_ms 06 януари 2008 - 15:21

Стелко брутал си батка мн як виц :clap: :beer: :bou: :bou:
Отговори

Стельо снимка Стельо 06 януари 2008 - 19:47

таз вечер пропускаме мързи ме много пък сам си опекал 4 македонки на скарата мисля да се размажа от ядене симба утре удари един тел преди да додиш горе
Отговори

WILLY снимка WILLY 07 януари 2008 - 00:38

Срещата мина на ниво - не бяхме много ама си имаше готина атмосфера поздравихме се с новата 2008 :b010: побъбрих ме сладко chosta предизвика фурор с появяването си зад волана на новата си придобивка - гаражен кадет дизел :beer:
имаше и краш тестове за това на вниманието на тези които ги нямаше при такова време настилката е ОТВРАТИТЕЛНА пързаля се ужасно така че внимавайте. Една Астра от нашите пострада аз без малко да я последвам ама се отървах след което и едно БМВ на охраната на комлекса също заобли ръба на една от колоните. Направихме и малко фотки - не са кои знае какви ама апарата е чисто нов и не можем да работим още с него :clap: Появи се колега с Една много запазена Аскона за радост на Sve_Savov
Снимките
някои от тях
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Отговори
Тази тема е заключена « Prev
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg