Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Общи срещи

Барбекю среща-07.06.2014 г.- НОВА ИНФОРМАЦИЯ

fanatic снимка fanatic 13 май 2014 - 23:04

Здравейте приятели,

След обсъждане със съфорумци, решихме да фиксираме дата за барбекю-срещата на 07.06.2014 в местността Добра вода около Пазарджик .
Има добри поляни и гористи места където да се порадваме на слънцето, колите и да изядем по някое друго кебапче.

След скаутинга ни в събота, определихме точното място на сбирката

Ето и GPS координатите:
C: 42.04857
И: 24.24485

Това е местност известна като "Мечето". Мястото е удобно, както се вижда на снимките.
На няколко стотин метра има чешма с вода, има места за палене на огън, но може да си донесете и барбекютата.

Спирането не е никакъв проблем, има огромен плац.
Моля всички да си изхвърлят боклука в наличния на мястото контейнер за отпадъци.
Пътят до мястото минава през х. Добра вода. Пътят е перфектен, дори много ниски автомобили няма да имат проблем с качването.

Срещата за качването на горе е на БИЛА-та в Пазарджик посока Пещера в 10 :00 ч.
10:40 всички в колона потеглят към "Мечето" като молим да няма изпълнения, които биха довели до риск за движението.

Това не е Опел събора а просто среща за приятно изкарване. Събора ще бъде на друго място.

Около 11:00 ч започваме същинската част а именно "кебапче атак" и сродните състезания със собственоръчно опечени благини.

Всеки е свободен да си донесе всичко необходимо, както намери за удачно.

До "Мечето има уникален параклис, които ако имате някакви конфликти в себе си може да използвате :mhihi:

На място ще разполагаме с всички рекламни материали на клуба към този момент, фланелки, табели, стикери, химикалки и запалки на клуба.


Шатрата на Клуба ще бъде разпъната още от сутринта.

Всички са поканени.




Може да следите дискусията на страницата на събитието във facebook

София- м.Мечето- 130 км.
Пазарджик- м. Мечето -25 км.
Пловдив. м. Мечето- 60 км.
Ст. Загора- м.Мечето- 160 км.




Малко снимки:
Публикувано изображениеПубликувано изображение
Публикувано изображениеПубликувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение



Прикачен файл  teniska_lice.JPG (75,81K)
Брой изтегляния: 19
Отговори

^_fenixa_^ снимка ^_fenixa_^ 15 май 2014 - 22:07

https://www.google.b...ed=0CJcBEPwSMAo
Ето от мен къде се намира, в общи линии е на много лесно място... Пътя когато бях там последно - преди 7 години има няма беше добър. Все пак е отсечка от Рали България(доколкото ме информираха тогава Пазарджиклии). Дано да успея да дойда - белким се видим най-накрая... :flag:
Отговори

titi_panayotov снимка titi_panayotov 16 май 2014 - 23:06

Е там съм. Като горд собственик на стар и нов Опел ще присъствам
Отговори

fanatic снимка fanatic 19 май 2014 - 09:38

В първото мнение съм добавил информация. Ако нещо не е ясно, моля питайте. :smile3560:
Отговори

simeon.borilov снимка simeon.borilov 27 май 2014 - 22:27

 fanatic, на 13 май 2014 - 23:04, каза:

....


Колеги искам да попитам ще има ли колеги с преспиване да не се окажа само аз с няква палатка
Отговори

fanatic снимка fanatic 04 юни 2014 - 11:03

Нее правим го само за 1 ден.

Чистете скарите, най-вероятно ще има и малко музика, осигурили сме захранване за което :)))

Първите ще получат по един от тия..ей така за кеф.

Публикувано изображение

Голямата шатра ще е на линия, всички фен артикули от тая тема ЦЪК ще са налични + нещо новичко...

Само дано времето е с нас...
Отговори

Peshotiger снимка Peshotiger 06 юни 2014 - 10:14

Предлагам пловдивчани да тръгнем 09,30 от ЕКО-то, където правим срещите, или среща на паркинга
на Практикер. Ще се чуем с най-запалените и ще пиша довечера.
Поздрави!
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg