Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Интересни картинки и филмчета

Орлите Vs F.c. Barcelona

Vassil снимка Vassil 14 май 2006 - 17:39

Еми, както ви е известно играхме днес срещу ФК Барселона. За съжаление изгубихме мача. Но за това си има доста причини. Това беше, най смешният мач в който съм участвал на последък. Не искам да се оправдавам, но сега виждам, какво е да те заколи съдията. по принцип, никога не коментирам неговите решения, но днес вече се уля. За целия мач, той има навъртяни около 500м. тичане макс. Постоянно седеше в центъра на терена. Съответно не виждаше нищо. Има един свирен фал, а мача си беше лееееко казано груб. Нямаше часовник..........и се ръководеше от публиката. Цял мач, обратни отсъждания и несвирени фалове. Не само за нашият отбор, ами и за противниците. Второто полувреме беше с телефон в ръка, за да гледа часа. Също много спорни ситуаций, а и много неотсъдени. На края обаче преля всичко. Играч от противниковия отбор си поведе топката с ръка в нащо наказателно поле, това го видяха и от 1км. хора от публиката. Съответно вкара гол. Съдията го зачете, въпреки, че дори и той си призна, че е играл с ръка. Така резултата стана 4-3 за тях. Не се оправдавам, защото трябваше да ги отупаме доста сериозно още преди това. В началото изпуснахме много положения и т.н. Абе както и да е. Било, кво било. Гледаме напред :icon_sad:
Та аз, понеже обещах Снимки, ето ги и тях. Благодарение на адашката MpbHku, която не изневери и пак беше на линия :opel_forever:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение
Отговори

Vassil снимка Vassil 14 май 2006 - 17:43

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение
Отговори

Vassil снимка Vassil 14 май 2006 - 17:47

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Еми това е, има и още ама са гадни. Пак е нещо. Не са много подредени, ама карайте :opel_forever:
Отговори

ГостPMG_* 14 май 2006 - 17:48

да не Ви пука за резултата, а съдиата :opel_forever: :19a:
иначе мача къде беше на градския стадион в багдат ли? :icon_sad:
Отговори

Vassil снимка Vassil 14 май 2006 - 17:52

Ми мен, да не ни пука, ама изпускаме много заради тая загуба. Все пак се борим за догодина да играем в по-горната група. Иначе не ме боли кура много. Живота продължава. Жалко е, че губим по такъв начин, именно срещу един от основните конкуренти за първото място :icon_sad:
Иначе, терена е страшен. Малко на изток от Багдат се пада. Ако се чудиш от къде ти е познат, то там беха престрелките миналата година :opel_forever:
Отговори

ГостPMG_* 14 май 2006 - 17:59

Е ти все едно нямаш тренинг от А ПФГ.... и се тормозиш заради съдийски решения :opel_forever:
ПС влени на ICQ да те питам нещо :icon_sad:
Отговори

Vassil снимка Vassil 14 май 2006 - 18:04

Еми копеле, нали ти казвам, за първи път излизам извън нерви. Сметай, щом дори напуснах терена 5 мин. преди края. За това искам да се извина на всички от отбора ама ми писна на Уя :icon_sad:
Хахаха, отидох тогава при организатора и му разправам от къде го е изкопал тоя подлизурко. А той ми вика, е кво бе, имаше грешки ама те не са били повлияли на резултата! Бах.......гол с ръка ако не повлияе на резултата тогава какво. Мани, че само се нервирам още повече. Отивам да си взема един душ и да се пооспокоя :opel_forever:
Отговори

ГостSkut_* 14 май 2006 - 18:06

даже ако се загледате на някои снимки се вижда изоставен танк :opel_forever:. На съдията можем само да му кажем да целуне майка си от нас :2angry1: и да не стъпва повече на терен закаквото и да било, недайси боже пък да свири :crazy:
Отговори

deyan снимка deyan 14 май 2006 - 20:35

И съдията, съдията, съдията....вие сте!
Отговори

IGNEV снимка IGNEV 15 май 2006 - 08:07

Къде го тоя съдия уе, вижда ли се някъде по снимките :opel_forever: :2angry1:
Отговори

kaka снимка kaka 15 май 2006 - 08:20

schumi.fan, на May 15 2006, 09:07 AM, каза:

Къде го тоя съдия уе, вижда ли се някъде по снимките :icon_sad:  :2angry1:
 

Ей на тая, най-предния в жълто:
Публикувано изображение

Даже не може да се разбере, че е съдия, изглежда си като играч на противника...

За мача нямам какво да добавя, Васко е бил достатъчно красноречив. Само мога да кажа, че за пръв път видях и двата отбора да са готови да скочат на бой на съдията :opel_forever: Ние дадохме и жертви в този мач, който се отличаваше с известна грубост.

Съжалявам за качеството на снимките, които не са се получили, ама слънцето така яко блестеше, че направо нищо не виждах.
Отговори

fanatic снимка fanatic 15 май 2006 - 08:43

Тоя няма да свири повече!!!! Гарантирам Ви. :crazy:
Отговори

deyan снимка deyan 15 май 2006 - 09:57

MpbHku, на May 15 2006, 06:20 AM, каза:

...Ние дадохме и жертви в този мач, който се отличаваше с известна грубост....


Жертвата е със счупен палец! :opel_forever:
Отговори

kaka снимка kaka 15 май 2006 - 10:05

Счупен? Олелелеле... :ph34r: Дано се възстановиш бързо :opel_forever:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 15 май 2006 - 10:34

Явно бая балтии е имало, гледам на снимките бая дървесина стр нарязали, да има къде да сяда публиката :opel_forever: . А на садията да иде да спи с кучето на горския! :icon_sad:

:19a:
Отговори

ГостSkut_* 15 май 2006 - 10:40

Цитат

Жертвата е със счупен палец! :opel_forever:
 

Леле верно ли е шчупен, много извинявай, че така гадно се зблъскахме :icon_sad: единственото нещо което мога да направя сега е да почерпа много здраво като се видим :19a:
Отговори

deyan снимка deyan 15 май 2006 - 10:44

Споко Тони! Вината въобще не е в теб! Имало да става - станало! Не е толкова страшно. Ще покуцукам една седмица и ще ми мине! Яд ме е, че няма да мога да доиграя турнира! Поне два месеца аут!
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 15 май 2006 - 10:57

Баси верно ли си го счупил... :2angry1: Много гадно... А за този аз трябва да се извиня, че нещо грам не ми вървеше играта... :opel_forever: Иначе евалата на Тони, Боби, Виктор и Васко стабилни, както винаги :icon_sad:
Отговори

PiMPi снимка PiMPi 15 май 2006 - 11:52

Пичове дойдох да ви видя как джиткате ама за малко защото имах уговорка да ритаме с едни приятелчета ! Иначе даже говорих е едно момче от снимката (накуцваше нещо) ! Съдията наистина беше голямо дърво ! Топката само за 10мин дето гледах излезна поне 5 пъти в тъч (между двата терена), а оня льольо изобщо не видя ! Добре, че не съм в отбора че щях да го оплескам като стой та гледай ! И без това на този терен ми върви да ги шамаря съдиите ! Иначе отборчето стои добре само вратарчето ми се струва, че може да е малко по-стабилно (ей да не се обидиш вратарче ;) ) !
Отговори

ГостSkut_* 15 май 2006 - 12:03

На мен ми е кофти , че стана така извинявай още един път :icon_sad:. Всички играха много добре нямаше такива кадето да стоят и да гледат топката едно голямо браво и на Боби, че така го измъчихме :opel_forever:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg