Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Информация за конкретен модел Опел

Astra 2.0 16v или Kadett 2.0 16v

ilia снимка ilia 02 ноември 2005 - 02:24

имал съм ги и двете с еднакъв мотор и мисля 4е кадет4ето бе6е малко по пъргаво а ина4е на екстри и вън6ен вид няма спор астрата на кадета му липсва етцето което за зимно време е много полезно :ranting:
Отговори

Zlaten снимка Zlaten 02 ноември 2005 - 09:11

Аз лично съм пристрастен, но факт е че ако ще кипря някоя от двете коли ще накипря Kadett-а :ranting: Незнам защо но някак тунингована Аstra неможе да ме впечетли особено :soangry: Трябва да е доста пипната за да го докара на агресивния вид на "пипнат" Kadett ;) Пък и тръпката при Kadett-а е по-голяма :mhihi:
Отговори

Владо снимка Владо 02 ноември 2005 - 10:47

под "тръпката е по-голяма" какво имате предвид , че не схващам ? тва , че вътре се чустваш като в кашон и всичко дрънка или че ще се разпадне колата всеки момент... ?? :ranting: :soangry: :mhihi: :mhihi: :D
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 02 ноември 2005 - 10:49

LET's fly, на Nov 2 2005, 10:47 AM, каза:

под "тръпката е по-голяма" какво имате предвид , че не схващам ? тва , че вътре се чустваш като в кашон и всичко дрънка или че ще се разпадне колата всеки момент... ??  :ranting:  :soangry:  :mhihi:  :mhihi:  :D
<{POST_SNAPBACK}>

Еее, стига, че направо ми става гадно... Аз с мойта като мина през павета някакви и имам чувството, че ще ми падне таблото :crazy:

В интерес на истината няма място за сръвнение =) 100% за Астра-та :mhihi:
Отговори

Жоро снимка Жоро 02 ноември 2005 - 10:54

И аз пък бих заложил на астрата по ме кефи! Нищо, че кадета си е класика вече някакси е поостарял....
Отговори

Гостkokoastrata_* 02 ноември 2005 - 14:04

CALIBRA 8V, на Dec 2 2004, 03:12 PM, каза:

да кадета е по бьрз благодарение на по кьсата скоросна кутия
<{POST_SNAPBACK}>
Отговори

Мишо снимка Мишо 03 ноември 2005 - 14:50

:ranting:
Аз пък не разбрах какъв беше смисъла на цялата тема? :soangry:

:mhihi: Нищо лично към никой :)
:mhihi:
Отговори

RadioDJ снимка RadioDJ 03 ноември 2005 - 15:06

kokoastrata, на Nov 2 2005, 12:04 PM, каза:

CALIBRA 8V, на Dec 2 2004, 03:12 PM, каза:

да кадета е по бьрз благодарение на по кьсата скоросна кутия
<{POST_SNAPBACK}>

<{POST_SNAPBACK}>




Къса скоростна кутия :)))) На кадета е точно толкова къса , колкото и на Астрата.

Ф20 си е къса ама не много. Това звучи като един бисер дето бях 4ел 4е Ц20ХЕ на 4х4 вектра е с по голям въртящ момент от Ц20ХЕ на опели с предно предаване. :soangry: :D :mhihi: :mhihi:


На мойта Астра 16В и дават 7,9 до 100 (тест в немско списание 1995г.) Та мисълта ми е 4е заводски кво дават е мега ориентировъчно. :ranting:
Отговори

Psycho снимка Psycho 04 ноември 2005 - 12:17

ilia, на Nov 2 2005, 12:24 AM, каза:

имал съм ги и двете с еднакъв мотор и мисля 4е кадет4ето бе6е малко по пъргаво а ина4е на екстри и вън6ен вид няма спор астрата на кадета му липсва етцето което за зимно време е много полезно :ranting:
<{POST_SNAPBACK}>


Разменям колектор с ETC и всички букси и кабели, и датчици към него - за колектор от Кадет + малко пари. :D
Отговори

Владо снимка Владо 04 ноември 2005 - 12:54

Psycho, на Nov 4 2005, 01:17 PM, каза:

ilia, на Nov 2 2005, 12:24 AM, каза:

имал съм ги и двете с еднакъв мотор и мисля 4е кадет4ето бе6е малко по пъргаво а ина4е на екстри и вън6ен вид няма спор астрата на кадета му липсва етцето което за зимно време е много полезно :soangry:
<{POST_SNAPBACK}>


Разменям колектор с ETC и всички букси и кабели, и датчици към него - за колектор от Кадет + малко пари. :D
<{POST_SNAPBACK}>



тва си е за купува направо оферта :D Е ко ше праиш зимъска тогава )))) ли Ав гаража :ranting:
Отговори

Goblin снимка Goblin 24 юни 2008 - 11:40

Ие тва за кадета и астрата ми хареса
лично аз си лъзгам едно кадеттче 1.3с и съм суперд доволен малко гори поварвява и доста :) кат са счупи нещо ефтиниика ;) абре кеф ;)
въпреки че астрата си по удобно по изпипана но и по скапа ;)))
Отговори

yasmania снимка yasmania 24 юни 2008 - 11:47

Колега, забеляза ли че тази тема е пусната декември месец 2004 -та и от 3 години насам не е активна .... момчето отдавна си е угодил на интереса ...
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg