Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Информация за конкретен модел Опел

Въпрос за Астра 1.8 16V

Оги снимка Оги 28 март 2008 - 16:44

Да, на снимката се вижда много добре къде седи АБС-а .. ако го имаш.

Щом не ти светва лампичката обаче не е добре. Обикновено като се скапе нещо АБС-а му вадят бушона, така не остава да свети притеснително жълтата лампа. Провери дали е сложен бушона и ако не сложи да видиш какво ше стане. Както ти обясниха по-горе лампата трябва да светва винаги като дадеш контакт и да изгасва АКО системата работи. Остане ли да свети -> проблем. Правиш една диагностика, разбираш къде е грижата и така ..
Недей да разчиташ на тестове дали ше спре или дали ше се включи, щом не ти светва лампата значи 207209 % АБС-а в момента НЕ работи. Виж ако наистина имаш си го оправи, тарикатска екстричка си е.

Успех
Отговори

vipservice снимка vipservice 29 март 2008 - 01:02

Криво,...точно на това място ми е монтиран един туч наречен аларма...значи няма защо да се шашкам за лампата на АБС-а който го няма. Както и да е...Благодарности за инфото. Остава лампата за неПоставен колан, но мисля да сваля таблото и да видя какво е положението по него. Имам идея да си сменя крушките с диоди, та трябва да се започне от някъде. Бушон за АБС има въпреки всичко, и си седи...тези дни ще се заровя под капака и ще разровя жиците.

Публикувано изображение
Отговори

KiLa снимка KiLa 31 май 2008 - 19:03

Колеги абе виждам че сме се събрали с С18ХЕ я кажете как са ви е разхода на гориво. vipservice как е самолета? На този модел му е хубавото че не износва гуми, защото се движи на два пръста от земята.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg