Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Габрово

Гонките на Междене-Габрово

Иво Илиев снимка Иво Илиев 23 април 2014 - 19:55

ВАЖНО!!!Колеги и колежки,другари и другарки .Имам едно предложение.С настъпването на летния сезон започнаха и гонките на Междене.Запитвали ли сте се някога,къде и за какво отиват парите от входа дето плащаме,в интерес на истината 1 левче не е нищо,но я ги умножете по броя на хората които ходят.За целта съм решил да се организираме и да направим гонките по безопасни,като за целта трябва да се говори с този дето го стопанисва.Исканията ни засега да се състоят в това,да се закарат стари гуми от коли и да се раздели пистата така че гонките да се състоят само от 2 коли както е и на другите писти за драг и колите който се връщат да го правят само от едната страна един след друг,да се направят ленти Старт/Финал,и другото което също е много важно, да се обезопаси и публиката по някакъв начин,било то с гуми или някаква лента.Горе долу това ще са ни исканията като за начало,като всичко това трябва да се съгласува с регионалните представители и на другите клубове.За целта някой ако ги знае кои са или как да се свържа с тях да ми пише на ЛС.Замислете се защото това се отнася не само за моята,но и за вашата безопасност.Които са ЗА да гласуват в коментарите.Засега е това,ако има друго или някакъв напредък ще пиша в темата.От вас се иска само да гласувате.Ако някой има други предложения относно безопасността да казва.За повече инфо вижте в групата на Опел Клуб Габрово тук--> https://www.facebook.com/groups/s7iki/
Мнението беше редактирано от Astra1816V: 23 април 2014 - 19:56
Отговори

sandi_ligaviq снимка sandi_ligaviq 23 април 2014 - 21:32

Определено - ДА. Безопасността преди всичко.
:flag:
Мнението беше редактирано от sandi_ligaviq: 23 април 2014 - 21:33
Отговори

Иво Илиев снимка Иво Илиев 28 април 2014 - 19:53

Искам да направя обръщение към колегите от Габрово и региона които посещават пистата и гонките на летище Междене.Както сами видяхте от тази неделя дето мина има организация по обезопасяването на пистата,за публиката и за тези които се пускат.След завършването на проекта,за който полагам доста усилия за сега и за в бъдеще и средтсва,затова умолявам всички ДА СПАЗВАТ ПРАВИЛАТА ЗА БЕЗОПАСНОСТ КОИТО ОПРЕДЕЛЯМ НЕ САМО АЗ НО И СОБСТВЕНИКА.Ако някой има някакви предложения за подобряване на БЕЗОПАСНОСТТА да дава мнения тук или на пистата към мен.Съвсем скоро ще имаме и спонсор за безопасността,т.е общината,което хич не е малко,но искат да видят че се върши нещо и че има организация,засега върша всичко сам въпреки че на пистата има и коли от други марки.Търсят се и 3-4 човека доброволци за реда на пистата,желаещите да ми пишат на ЛС.Ще има и още екстри от страна на собственика,като това да се боядиса цялата писта и не само,но за другите неща ще разберете в последствие.В събота към обяд ще се закарат около 500 гуми,ако има желаещи да помагат да ми пишат на ЛС.За сега е това.Ще допълвам в темата за новини.СПАЗВАЙТЕ ПРАВИЛАТА!!!
Отговори

Иво Илиев снимка Иво Илиев 02 май 2014 - 20:04

В неделя 4.5 от 14.30ч на пистата,която вече е обезопасена с гуми, и пак казвам,СПАЗВАЙТЕ ПРАВИЛАТА ЗА БЕЗОПАСНОСТ!!!
Отговори

Иво Илиев снимка Иво Илиев 10 май 2014 - 20:27

Утре неделя 11.5 от 14.30-15ч писта Междене.Който иска да заповяда
Отговори

Иво Илиев снимка Иво Илиев 11 май 2014 - 19:15

Срещата мина много добре и организацията беше на ниво
Отговори

ivan85 снимка ivan85 14 май 2014 - 18:04

Малко видео от последната неделя : http://vbox7.com/play:c6f911b4d7
Отговори

Иво Илиев снимка Иво Илиев 14 май 2014 - 18:38

Хубав клип
Отговори

Иво Илиев снимка Иво Илиев 10 октомври 2014 - 19:23

Тази неделя 12.10.14г среща на писта Междене в 14ч.Срещата може би ще е последната за тази година поради лошите прогнози за времето.Всички фенове на марката от Габрово и региона и не само са добре дошли.За повече инфо https://www.facebook...57401467666768/
Отговори

Иво Илиев снимка Иво Илиев 11 октомври 2014 - 16:58

Да повдигна малко темата за срещата която е утре
Отговори

makka снимка makka 07 декември 2014 - 20:20

Здравейте, искам да ви попитам за пистата на Междени, дали, ако се отиде към 20-21 часа тези дни, ще може да се влезе и дали някой би могъл на направи проблем ? Също така не ми е много ясно как стоят нещата със входа - ако сте 3-4 човека дали входа е 2лв или по 1лв на човек? Благодаря на отзовалите се ! :)
Отговори

Пресиян Василев снимка Пресиян Василев 09 декември 2014 - 12:17

 makka, на 07 декември 2014 - 20:20, каза:

Здравейте, искам да ви попитам за пистата на Междени, дали, ако се отиде към 20-21 часа тези дни, ще може да се влезе и дали някой би могъл на направи проблем ? Също така не ми е много ясно как стоят нещата със входа - ако сте 3-4 човека дали входа е 2лв или по 1лв на човек? Благодаря на отзовалите се ! :)

Надали ще те пусне някои .Пазач има .но тои не се занимава с пропускарския режим.Ясно ми е ,че търсиш място за сверка но положението е такова.
Отговори

makka снимка makka 09 декември 2014 - 14:54

Искаме с едни приятели да се погоним някъде, но не сме много по въртенето на гуми в паркинга на лидл или да се режем на булеварда. Затова питам, но явно ще трябва да мислим друг вариант ... Благодаря все пак, че ни предупреди да не се разкарваме напразно :)
Отговори

Иво Илиев снимка Иво Илиев 26 декември 2014 - 15:49

С какъв мотор е Корсата колега
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg