Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to София

Опел Клуб Картинг - всеки Вторник - отстъпки

MITETO GSI снимка MITETO GSI 09 август 2008 - 14:58

В неделя на Бенковски така ли ? кажете някакъв час и да дойдем и ние да покараме. :dance:
Отговори

gujo78 снимка gujo78 09 август 2008 - 15:49

 Moonlord, на Aug 8 2008, 11:53 AM, каза:

Ами айде да се организираме за неделя! Аз също съм 100% за! Само дето май няма да имам кола, но все ще се измисли някоя служебна :dance:

СТРОЙ СЕ, ПРЕБРОЙ СЕ - да видим дали ще има хора изобщо :dance:


Пацолини, аз ще мина да те взема братле, ама мисля да си взема и камерата..та да снимам как от толко много желаещи и приказващи, ще си седим двамата..... :dance: то тоя картинг се организира от доста време, и всички са за :dance: ама дойде ли време да се върши работа няма никой :61: и май е крайно време да прекръстим форума на "1001 нощи" :dance:

п.п. Аре казвайте кога и къде :3:
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 10 август 2008 - 11:14

А, няма да сме само двамата с теб - винаги можем да завлечем и Даниел с нас ;) Аз даже мисля да му пусна офертата за един head to head малко по-късно... При това на Дескрим, защото времето го виждаме какво е и не става за на вън :(
Отговори

Stranger снимка Stranger 10 август 2008 - 21:56

Картинга , очевидно не се състоя...въпреки че Владо мантата и прочие видни софийски дрифътри, бяха на бенковски и караха...сигурно и сега са още там
Отговори

gujo78 снимка gujo78 10 август 2008 - 22:00

 Stranger, на Aug 10 2008, 10:56 PM, каза:

Картинга , очевидно не се състоя...въпреки че Владо мантата и прочие видни софийски дрифътри, бяха на бенковски и караха...сигурно и сега са още там


То скоро форум няма да има (ако продължава така) ти за някакав картинг си се притеснил :dance:
Отговори

GT 51 снимка GT 51 10 август 2008 - 22:16

:dance: Аз не можах да дойда защото късно пристигнах в София и не знаех...но си мисля както обсъждахме с Пацо , че сега е отпускарски месец и ако правим нещо по сериозно за напред , трябва да го организираме към средата на Септември...помислете...а пък писти колкото искате...трябва само да сложим началото... :dance:
Отговори

gujo78 снимка gujo78 10 август 2008 - 22:25

 GT 51, на Aug 10 2008, 11:16 PM, каза:

:dance: Аз не можах да дойда защото късно пристигнах в София и не знаех...но си мисля както обсъждахме с Пацо , че сега е отпускарски месец и ако правим нещо по сериозно за напред , трябва да го организираме към средата на Септември...помислете...а пък писти колкото искате...трябва само да сложим началото... :dance:


Ми то направо декември на Ариана да караме кънки, та да е сигорно че всички ще са тука...освен тези който ще отсъстват по майнчиство :dance: Нищо му няма на месеца Владко, така като гледам повечето народ си е тука, ама както казва един наш виден член...еееей мнооо ме мързи :dance: или пък други казват..ааа там ще е еди кой си :dance: немаАа дода
Отговори

GT 51 снимка GT 51 10 август 2008 - 22:44

:dance: Кънки Декември нема да караш , оти ми докараха ледоразбивач-нов внос от Владивосток... :dance: :dance: :dance: ...за другия път ще гледам да съм на линия...много обичам да карам в насрещното :dance:
Отговори

GT 51 снимка GT 51 08 декември 2009 - 10:11

Понеже не открих друга такава тема...ще драсна два реда тук.....снощи се събрахме на Дескрима 10-ина ентусиасти и от 22.00 ч малко покарахме криви картинги....много веселба , смях , битка и емоций....моля снимки....Екстремиста..... :mhihi: :icon_wink2: Смятам да го направим традиция и всяка седмица да ходим да се возим....Какво мислите по въпроса...??? :mhihi: :use_search:
Мнението беше редактирано от GT 51: 08 декември 2009 - 10:12
Отговори

Peshotiger снимка Peshotiger 08 декември 2009 - 10:14

Супер :mhihi:
Гости приемате ли :mhihi:
Отговори

GT 51 снимка GT 51 08 декември 2009 - 10:18

Ела с Бъклица и дрян и няма да те върнеме....падне плаща , нали знаеш..... :mhihi: :mhihi:
Отговори

Maiky снимка Maiky 08 декември 2009 - 11:07

Снощи си беше супер вечер, чакаме Милев да пусне снимките, Екстремиста само снимаше с неговия апарат! Много яко си изкарахме! :mhihi:
Отговори

Globe снимка Globe 08 декември 2009 - 11:18

защо не се обадихте снощи аз както и предната вечер се чудех какво да правя.. и само чаках да се появи форума и да пусна тема за извънредна среща :( и съм пропуснал веселието
Отговори

Maiky снимка Maiky 08 декември 2009 - 11:39

 Globe, на 08 Dec 2009, 11:18, каза:



Сори, аз забравих, признавам си! Прибрах се в 21:30 и веднага излязох! Сори!
Отговори

mileff снимка mileff 08 декември 2009 - 13:37

Идеално беше :) Много емоции, много блъсканици, много екшън :) Уморих и един "болид" но просто машината не издържа на темпото ми :mhihi:

Ето и снимките :

Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Отговори

Globe снимка Globe 08 декември 2009 - 13:40

няма такива изруди :) (в хубавия смисъл)
Отговори

mileff снимка mileff 08 декември 2009 - 13:44

Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Отговори

GT 51 снимка GT 51 08 декември 2009 - 13:51

Е то след тия снимки може ли да се напише нещо....а Наздраве.... :mhihi: :mhihi: :icon_wink2:
Отговори

mileff снимка mileff 08 декември 2009 - 13:52

Мерси батко :) Последните 2 сесии остават :)
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Отговори

IvailoM снимка IvailoM 08 декември 2009 - 13:53

Големи пичове
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg