Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to 402 м. ...

Търси се Кадет 1.6

Bimero снимка Bimero 10 април 2010 - 20:19

Колеги от около 2 дена в тунинг форума един колега със Сеат 1.2(Ибиза карбуратор 70к.с)парадира,че няма стоков Кадет 1.6 моно 75к.с който да го бие!Каза и че всички Кадети е пробвал вече във Варна и ги е препарирал!Също така каза,че ако има някой навит да припада да му го пращам!


Да ви кажа честно не мога и да си преедставя че Сеата може поне и за малко да е КАНТАР с такъв Кадет камо ли да го бие!
Само ми кажете,че има желаещи и ще орагнизираме нещо!Нека варненци да се организират и да пооспокоят въпросното момче :hahaha: !



Ето и темата: http://www.tuning.bg...hp?f=1&t=151045


Надявам се да защитите репутацията си!Аз ви защитих и се надявам да не греша!
Мнението беше редактирано от Bimero: 10 април 2010 - 20:19
Отговори

v_ankata снимка v_ankata 10 април 2010 - 22:14

Срещу читав кадет едва ли има шанс, само че лошото е че читавите, особенно караните само на бензин са малко..., но форума е голям, сигурно ще се намери някой ентустаст да стане титаничния сблъсък :icon_wink2:
Отговори

Hristianp снимка Hristianp 10 април 2010 - 23:03

И какво иска да каже той че няма НИТО ЕДИН кадет във Варна който да го дръпне ли?  :icon_wink2:   :shok:
Отговори

vasko__2 снимка vasko__2 11 април 2010 - 12:15

Тюх да му се не види! От кадета ( 1.6 моно ама GT) ми остана само двигателя, иначе щеше да му мине ентусиазма.
Отговори

Hristianp снимка Hristianp 11 април 2010 - 18:50

Определено щеше...  :d005: Като знам как набира GT-то със тия къси скорости  :shok:   :icon_wink2:
Отговори

ASTOR снимка ASTOR 15 април 2010 - 23:12

Дам колегата Бимеро е постнал няколко коментара и то обективни.От одавна съм забелязъл че момчето е доста обективно макар и с BMW :newsm05_41: което е рядко срещано. Хвала на такива хора.
Отговори

qga_racing снимка qga_racing 16 април 2010 - 01:12

Хм..... защо сеатаджията не беше от Бургас да сдавим тоя прехвален сеат със едно кадетт-че 1.6 75 кс. което доста добре се изтрелва , нека колегите от Варна да поемат случея :newsm05_41:
Отговори

Bimero снимка Bimero 16 април 2010 - 01:26

 ASTOR, на 16 Apr 2010, 0:12, каза:

Дам колегата Бимеро е постнал няколко коментара и то обективни.От одавна съм забелязъл че момчето е доста обективно макар и с BMW :newsm05_41: което е рядко срещано. Хвала на такива хора.




Колега,от доста отдавна се занимавам с коли въпреки,че съм доста малък(22),и знам как върви такъв Кадет!На Божурище с Астра с такъв двигател давахме някакви 19-ки(като абсолютен кантар с нас вървеше и такъв Кадет 1.6 моно 75к.с)!Попринцип съм и човек който гледа и реално на нещата!А това,че карам БМВ е мой избор който според мен не би трябвало по какъвто и да е начин да ме прави по специялен или
каквото и да е друго камо ли да ме прави необективен за неща които са явни...............!Моляви само свалете на земята въпросното момче,че почнаха да го защитават (момчето със Сеата),че щял да бие!Става ми тъпо от такива заблудени хора!

Поздрави!
Отговори

espero2000 снимка espero2000 16 април 2010 - 11:59

Пичове счупих го одавна тоя мотор.Толко бой да изяде мотор и да се предаде след 4-тия основен за мен беше чест да карам 1.6NZ - и относно читавите има ги още не са изчезнали.За вървеж момчета тоя мотор на газ както и едно НЕ с наистоики да се направи ще лапа много но ще върви много почвече отколкото на бензин. От личен опит го знам.Кажете на онзи пич да си кара малолитражката с кеф и да не се прави на рацер.Аман от тия с малолитражките вече.
Отговори

ASTOR снимка ASTOR 16 април 2010 - 22:36

Bimero това със BMW-то беше шега :) . Точен тип си .
Отговори

Bimero снимка Bimero 16 април 2010 - 23:48

 ASTOR, на 16 Apr 2010, 23:36, каза:

Bimero това със BMW-то беше шега :) . Точен тип си .




Знам колега и те разбрах какво искаше да кажеш! :61:
Отговори

Hristianp снимка Hristianp 18 април 2010 - 18:12

Какво стана? Намери ли се кой да го приземи?  :61:
Отговори

Kondo снимка Kondo 16 юни 2010 - 16:03

Тая тема що не е заключена? По-лека кола,само с 4 коня по-малък двигател разработка на Порше -нормално е да дърпа на 400 метра. Виж на магистралата на макс. скорост кадета след 130-40 ще го изяде щот може и до 180-90 да ги докара ако е с дълги скорости.Тоя двигател Ц16НЗ на кадет седан с дълги скорости е трагедия на дърпане но удивително приятен на дълго със 100-120 като разход,а и за тва е правен май :devil-smiley-019: Ако греша колегите с капки и къси скорости да ме поправят.
Отговори

Hristianp снимка Hristianp 16 юни 2010 - 17:32

Съдейки по ТОЗИ Клип сеата вдига 40 на 1-ва и 80 на 2-ра скорост (точно колкото Кадет C16NZ със къса F13). Ако всички (макар и малко вероятно) кадети са били със дълги скорости сеата би трябвало да им дърпа доста на старт..Според мен няма шанс срещу кадет със къси скорости.. :devil-smiley-019:
Отговори

aan_astra снимка aan_astra 16 юни 2010 - 18:22

Само да си узаконя смяната на цвета на корсата в Кат и с удоволствие ще го пукна от бой с корсичката със слабия мотор 1.4 моно с 60 кончета че чак ще се чуди да некара на задна.
Отговори

qga_racing снимка qga_racing 26 юни 2010 - 11:21

Някакво развитие има ли по темата? Че този сеат ме измъчва!
Отговори

Slona_GSi снимка Slona_GSi 26 юни 2010 - 17:38

Жалко че и аз моя кадет съм го занемарил. Разбита кормилна рейка, криви джанти ...
В това състояние няма да стане за race. Иначе не знам с какви скорости е моя, може би дълги, но от аватара мисля че си личат възможностите ...
Дано наистина някой колега с читав кадет да покаже що е то NZ-power! :newsm05_41:
:mhihi: :mhihi:
Отговори

Ивчо снимка Ивчо 26 юни 2010 - 19:40

Колеги я се стегнете какво като е поршв горивната система-за това е 70к.с. на 1.2 сигурен съм правите старт може да ви земе 1-ва,2-ра ще го догоните и на 3-та вече ще го "точковате" виж и на клипа какво се случва като сложи трета.Така,че вадете някое кадетче да го разпука и да млъкнат на края.
Отговори

aan_astra снимка aan_astra 26 юни 2010 - 21:28

Е колко ще върви това 1.2 на 400м пък ако ще и с порше инжекция да незнам дали ще догони времето на корса А с мотор 1.4 замерена Г-тек на 400м неразтоварена със сумати и излишни неща в багажника даде 17.5 . Невярвам тоя сеат да се представи по-добре
Отговори

ASTOR снимка ASTOR 29 юни 2010 - 06:52

Темата от където тръгна всичко в тунинг.бг е занемарена, човека с порше система май се отказа.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg