Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Други технически въпроси

Читав сервиз за автоклиматици в Стара Загора

LaMb0 снимка LaMb0 16 февруари 2011 - 20:38

споделете някои майстор на автоклиматици в Стара Загора :)
Отговори

astraaa снимка astraaa 16 февруари 2011 - 20:58

След МОЛ ''Галерия" и преди Загорка има 1на стръмна уличка от ляво,100,200 метра и си пред сервиза!
Да ти кажа честно,аз нямам наблюдения от този майстор,но доста хора го препоръчват!!!

А другия за които се сещам се намира на улицата на КАТ посока складовете,малко след ИТА сервиз и на самия завой от ляво,там до колкото съм обръщал внимание има и Автомивка с 3,4 клетки

Успех
Отговори

brizzhas снимка brizzhas 17 февруари 2011 - 10:27

 astraaa, на 16 Feb 2011, 20:58, каза:

След МОЛ ''Галерия" и преди Загорка има 1на стръмна уличка от ляво,100,200 метра и си пред сервиза!
Да ти кажа честно,аз нямам наблюдения от този майстор,но доста хора го препоръчват!!!


Аз пък имам наблюдение. Едно метално гаражче е.Точно преди загорка завиваш на ляво и караш нагоре покрай бившия завод за безалкохолни. Преди 2 години ходих там,че за 2 седмици ми беше заминало фреончето.Отидох,човека мери ,гледа,смени каквото трябва (пресостат и игла ли как се казва),зареди с фреон и до ден днешен климатика си бачка без зареждане. Всичко това за 70 или 75 лева,като само пресостата струваше 35.

Поздарви
Мнението беше редактирано от brizzhas: 17 февруари 2011 - 10:30
Отговори

tokoxxl снимка tokoxxl 17 февруари 2011 - 15:02

Става дума за един и същ сервиз за автоклиматици. И аз ходих миналата година там и съм доволен. Човека си разбира от работата.
Отговори

LaMb0 снимка LaMb0 17 февруари 2011 - 20:57

добре мерси на всички ще го посетя най-вероятно :)
Отговори

LaMb0 снимка LaMb0 26 февруари 2011 - 20:47

Посетих маистора и съм доволен наистина :) човека си разбира от работата и работи евтино :) препоръчвам го.до гаража се стига по следния път.. от мол Галерия към Загорка точно преди загорка се завива наляво и карате само направо нагоре по нагорнищете след около 200-300 метра в дясно има една недостроена сграда.. там се намира гаража то си има табелка " Автоклиматици " ще оставя и ГСМ на човека 0888129775
Отговори

ctoyan снимка ctoyan 11 март 2011 - 13:53

Да много добре сте направили че сте отишли при Сивчо. Работи много добре и не искаа да стане милионер като другите алчни ......
Отговори

corsa16v снимка corsa16v 04 юли 2013 - 16:45

Само да обновя информацията - Сивчо вече е в кв. Кольо Ганчев, уличката срещу сградата на ел.контрол, има и табели/малки/
Отговори

spusak снимка spusak 13 юли 2013 - 16:03

 astraaa, на 16 февруари 2011 - 20:58, каза:


А другия за които се сещам се намира на улицата на КАТ посока складовете,малко след ИТА сервиз и на самия завой от ляво,там до колкото съм обръщал внимание има и Автомивка с 3,4 клетки

Успех


Да споделя своите наблюдения. Може да е от полза на колегите.
Ползвал съм услугите на този сервиз. Момчетата са млади, но работят качествено. На единия ми автомобил откриха теч от пресостата. Смениха му "О" пръстените и всичко е ок. Имат съвременна машина за проверка и пълнене на системата.

Двугия сервиз е на Йонко. Намира се на изхода за Еленино в дясно. Човека от много години се занимава и е спец и по електрониката. Присади ми управление на климатроника на Мерцедеса от Ауди за 80 лв., а не както искаха 350 лв. за такова за Мерцедес.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg