Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to София

03.01.2007

Тази тема е заключена Next »

Vassil снимка Vassil 05 януари 2007 - 17:15

А с "радвам да се запознаем" се означава запознанството м/у двама души :icon1_biggrin:
Ииии ако бях написал само "В", щеше да е като, че Ние сме "Яко в нашествие" некво :icon1_lol:

Дружбата да си живей да, дори Огито може да избие 10-15 кинта от Еконт така :knee:
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 05 януари 2007 - 17:56

Е то като ги изпиете - файда :bou:
Отговори

хибридния снимка хибридния 05 януари 2007 - 18:11

Здравейте и от мен за тази година. Не успях да се кача в сряда. Побъркъл съм се с преправяне на некви дигиталки от кадета за астра и съм като болен. Почти съм готов та чак сега разгледах кво е ставало в сряда.
Мишооо пак ли , бонбонитее. :knee: Ще има да те черпя ако ми свършиш работа. :knee: А, Гледам и нови членове в клуба в началото на годината . Само така :knee:
Отговори

Иво снимка Иво 05 януари 2007 - 18:23

gsi16vturbo, на Jan 5 2007, 07:11 PM, каза:

Здравейте и от мен за тази година. Не успях да се кача в сряда. Побъркъл съм се с преправяне на некви дигиталки от кадета за астра и съм като болен. Почти съм готов та чак сега разгледах кво е ставало в сряда.
Мишооо пак ли , бонбонитее. :knee:  Ще има да те черпя ако ми свършиш работа. :knee:  А, Гледам и нови членове в клуба в началото на годината . Само така  :knee:
 


Да не би да сложи табло от астра на кадетора?
Отговори

хибридния снимка хибридния 05 януари 2007 - 18:25

не ето това правих
Публикувано изображение
Отговори

Akulski_Cali снимка Akulski_Cali 06 януари 2007 - 13:49

Мноу яка срещичка се получава секи път.. малко късно се сещам, ама цитирам чичо ви Митко "шо си просто копеле" :knee: Някои 'каки' и чичовци и батковци ги немаше вече ама и неделя е ден :flag: Некви "КЮТЕЦИ" се раздаваха :starwars: и даваха, като на някои не им се отдаваха но за кютека всички се раздаваха :beer: :61: :knee: Киаааай!!!!! :3:
Ше одим и до Благоевград.. че не ми се яде.. кютек :3:
Ае :knee: към всички каки, чички и батки... и кютекчийки :a014:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 06 януари 2007 - 14:13

Akulski_Cali, на Jan 6 2007, 01:49 PM, каза:

Мноу яка срещичка се получава секи път.. малко късно се сещам, ама цитирам чичо ви Митко "шо си просто копеле" :knee: Някои 'каки' и чичовци и батковци ги немаше вече ама и неделя е ден :flag: Некви "КЮТЕЦИ" се раздаваха :starwars: и даваха, като на някои не им се отдаваха но за кютека всички се раздаваха :beer:  :61:  :knee: Киаааай!!!!! :3:
Ше одим и до Благоевград.. че не ми се яде.. кютек  :3:
Ае  :knee: към всички каки, чички и батки... и кютекчийки :a014:
 


Та какво за Благоевград не разбрах?!?
Отговори

Akulski_Cali снимка Akulski_Cali 06 януари 2007 - 14:18

Scorpion_BV, на Jan 6 2007, 03:13 PM, каза:

Та какво за Благоевград не разбрах?!?
 

Е как какво.. видни опелджии, кръчми, Благоевград...ама не е определена датата още :knee:
Отговори

Бай ти Митьо снимка Бай ти Митьо 06 януари 2007 - 15:59

Akulski_Cali, на Jan 6 2007, 03:18 PM, каза:

Scorpion_BV, на Jan 6 2007, 03:13 PM, каза:

Та какво за Благоевград не разбрах?!?
 

Е как какво.. видни опелджии, кръчми, Благоевград...ама не е определена датата още :knee:
 

Никъф Блгд, спами само бай ви Димо... :knee: :knee:
Отговори

kaka снимка kaka 06 януари 2007 - 17:02

Тука вече почнахме да излизаме от темата за сряда, а и 9 страници стигат :knee: Утре нова среща - нова тема.
:knee:
Отговори
Тази тема е заключена Next »
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg