Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Враца

26.12.2006

Тази тема е заключена « Prev

iavor снимка iavor 14 ноември 2006 - 12:32

Opel Winter Fun идва с пълна сила.
Пичаги имам една идейка-аз лично от 24-5 декември си идвам на Враца.Тая идеята е,че всички от сички крайща ще сме се събрали най-накрая в родното котило :shhh: :cen:.Предлагам да се съберат опелите( и тези опели дет им пише клио отзад също :c010: ),и да се занесем към пършевица,по пътя ще е забавно нагоре определено,недай си боже некой да заглъзне ще помагаме,снимки-може на учителските колоний да жулнем по една ракхия за сгреване така,на пършевица пристигането ще е грамотно,ръчни крачни :clap: ,аз лично имам идея да караме ски тогава,ма който не му се карат ски може просто да си висне доло при лифтаджийте и да жули некво безалкохолно с ром :rasp: :cen: :flag: ....Иванееее... :sad-smiley-046: и да ни снима каращите.
Дори можем и с нощувки да го напраим,горе гарантирам,че в хижата нема да е скъпо,а пък атмосферата е както си я напраим...мисла,че ще е подобаващо пия....опа подобаващо културна без много сръбско,ракия и ром :nau: .

А какво ще кажете момци?

Ако се навиват хората трябва да си се навиваме от по-рано щото горе си се праат резерваций едно друго....иначе я съм сварил ракията,тя нема да е проблема :61: .

:shifty:

Значи до тук сериозно спане са заявили следните хора:

1. Аз
2. Мартин(ONYX)
3.Ичо(Icho)
4. Марио(ikov_vr)
5. Калоян(methood)...а.к.а. бертоноето :c010:
6. Ванката(Неам Равен)...а.к.а. белата техника :newsm05_41: -като той е под въпрос все още...
7. Калин-момче не регистрирано тук,което аз лично отговарам да присъства :) !
8. Влади(FiLaRn)

Тенкю кака :clap:

Значи очакваме още хора които да заявят твърдото си участие-сбирката е решено да е на база ОАЗИС със бунгалца и т.н.-там има механа,която ще ни предоставят за случая да си наредим вътре да си се веселим и т.н.На 5та страница има и една скромна снимка от местото,аз сега очаквам скоро да хода до Враца,така,че ще се кача,за да проведа един сериозен разговор с хората в базата и ще направя още снимки :beer: .
Мнението беше редактирано от iavor: 04 декември 2006 - 11:52
Отговори

FiLaRn снимка FiLaRn 14 ноември 2006 - 12:40

iavor, на Nov 14 2006, 01:32 PM, каза:

Opel Winter Fun идва с пълна сила.
 


Идеята си заслужава! Ако е гот времето може вярно да идеме да се попързаляме... кой със ски, кой с колата. :sad-smiley-046: :newsm05_41: :shifty: Само да падне готин сняг да става за пързалки. :bandito:
Отговори

iavor снимка iavor 14 ноември 2006 - 13:01

Горе винаги става за пързалки,ма там е нужно малко по-високо ниво на концентрация,че се не търсим из деретата :sad-smiley-046:
Отговори

Марчо снимка Марчо 14 ноември 2006 - 17:50

аз съм за :sad-smiley-046: и от днес вече официално съм с Кола :)
Отговори

|ONYX| снимка |ONYX| 14 ноември 2006 - 22:04

Идеята не е лоша :) но едва ли всеки ште иска и ше иде :) Но и аз мисла че така те некакси че сички ше са си на коледа у роднио краи у маино сладка и ше са збереме пустиняции и ше стане като преди една годин как беше :61: и ше са нафругаме с ебание из снего :) :61:

И така Понеже последно време няма никаква организациа да не говорим за опелци аз мисля да пусна темата по рано за да си направи всеки плана, също така има възмутен що не се събираме ?
Аз си мисля че по коледа секи се прибира от всякаде се пак велик празник, и Събота е наи подходящия ден защото недел 24 всеки си е вкъщи и 4ака великиа час :) И съм почти убеден че ще се съберем както добото старо време всеки се завърнал в бащината къща!

Затова предлагам Събота 23 Декември 2006, познатиа час 20:00, на познатото място :61: да направим збиркя :beer: все пак караме Адам Опел <_< !

НЕКА ДА СЕ СЪБЕРЕМ ПОДОБАВАЩО :61:
Отговори

iavor снимка iavor 14 ноември 2006 - 23:44

опа... <_<
Е на 23ти е добре....може да се съберем и смирено да дръпнем 2-3 ръчни за добрто старо време я :61: :beer:
Отговори

Марчо снимка Марчо 14 ноември 2006 - 23:45

Бе Може и по рано се пак сме коледна ваканция некои де хахаха
Отговори

FiLaRn снимка FiLaRn 15 ноември 2006 - 10:21

iavor, на Nov 15 2006, 12:44 AM, каза:

.... да се съберем и смирено да дръонем 2-3 ръчни за добрто старо време я :61:  :61:
 


Там съм. <_< Така или иначе не съм тествал още Астрата как се държи при опъната ръчна, :bandito: а сега със зимните гуми на асфалта не ми се тества, да не остана някъде без заден мост :beer: :61: :61:
Отговори

wazzz снимка wazzz 15 ноември 2006 - 20:10

<_< :61: :61: :61: :61: :61: :61: :61:

:61: :61: :61: :61: :61: :61: :61: :61: :61: :61: :61: :61:

Аз съм с две ръце ЗА !!!

Явореееее..... :61:

Добре де...на Явор предложението не беше ли друго?!
Аз разбрах през деня да направим едно зимно каране + разходка + чорба... ?!


:beer:
Отговори

|ONYX| снимка |ONYX| 15 ноември 2006 - 21:47

е оно може секък, мене главната ми мисъл е да се съберем много ама много кочове <_< па къде ша сме ма боли уйо :61:
нали така опелчета и пичета :beer:
Отговори

FiLaRn снимка FiLaRn 15 ноември 2006 - 23:09

Е аз съм ЗА, за каквото кажете и за Пършевица /само да има от онова жълтото за колата/ и за ОМВ. Предния ден ше направим молитва за сняг да може да е по-интересно :beer: <_<
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 16 ноември 2006 - 01:17

Па я съм за, само не знам дали ще съм си на Врачалево точно тези дни, но ще опитам...
Отговори

iavor снимка iavor 16 ноември 2006 - 01:42

Принципно не е задължително да е на 23ти-може и да речем нещо 26-7-тогава пък хептен сички трева да сме си във Враца....знам ли.На мен ми се щеше ако сте навити с нощувка горе на хижата, ракийка, винце, суджуци, сушеници, лютивки, Юти чушки....жени....естествено ОпелИ :beer: <_<
Отговори

MIG-OPEL снимка MIG-OPEL 16 ноември 2006 - 11:14

и аз сам за това събиране. можем да вземем малко и свинско та да го хвърлим на скаричката върху огъня. но трябва един ден предварително да се съберем и да организираме нещата.какво ще кажете пичаги, ще имали навити?
Отговори

FiLaRn снимка FiLaRn 16 ноември 2006 - 11:38

MIG-OPEL, на Nov 16 2006, 12:14 PM, каза:

и аз сам за това събиране.можем да вземеем малко и свинско та да го хвърлим на скаричката върху оганя. но трябва един ден предварително да се съберем и да организираме нещата.какво ще кайете пичаги ще имали навити.
 


Е много ясно! <_< Само да се съберем всички във Враца преди 23-ти да решим кой какво да взима и сме горе :beer: :61:
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 16 ноември 2006 - 11:59

iavor, на Nov 16 2006, 01:42 AM, каза:

ракийка,винце,суджуци,сушеници,лютивки,Юти чушки....жени....естествено ОпелИ :beer:  <_<
 

Я не сакам юти чушки, от мраза да ми ютиииииииииии, Братане :) А за жени - взимайте и за мен, че мисля да съм без ;) И се надявам да съм си оправил Опея до тогава...
Отговори

iavor снимка iavor 16 ноември 2006 - 12:19

Влади-бате незнам дали ше съм във Враца преди 23ти...на мен тва ми е проблема :) .

Иначе имаме идейте остава да ги реализираме, сега търся някакъв телефон за Пършевица, да видя как стоят нещата с леглата и т.н.

MIG-OPEL, добре дошъл първо :beer: . Иначе идеята със свинското не е лоша... въобще секви меса можем да довлечем...аз имам скара за дървени въглища, макар и малка мисля, че може да влезне в приложение. Но най-хубаво ше е ако си напраим верно жар, сичко точно, щото по-бързо ше стане сичко от към страна на обема дет поема жарта,а ко си напраим така прилично да има :61: <_< .
Отговори

|ONYX| снимка |ONYX| 16 ноември 2006 - 18:49

Да не е задължително на 23 ама не и преди, щото нема да има никой из врачанскио пазар :)
Перфектно ако са съберем подобаващо!

А другото - не знам как става тоя хак, ама съм възмутен тотално, мене ми е ясно що за хлеб е... един голям (finger) . Мерси...
Отговори

wazzz снимка wazzz 17 ноември 2006 - 14:26

Абеее трудна работа с нощувката да ви кажа...
Като чели по-добре да се качим на 23ти примерно през деня (12-13h) с няколко мръвки и две-три килца вино... да пием по един чай на Горски Дом след това или нещо такова. И към 17-18h да слезем. Така ще се съберем най-много хора. Ще е най-евтино и най-удобно. Принципно съм навит на всичко, ако кажете да спим горе ще дойда много ясно. <_<
Отговори

iavor снимка iavor 17 ноември 2006 - 14:40

Баце ако са качваме за еидн ден требва 10 да сме горе!Сиреч да тръгнем 8:30.А мойта идея е хем да тръгнем в 9:00 сутринта за да е яко горе,да има време за настаняване-30мин минимум!Да покараме малко ски,сноуборди и т.н. до към 16 часа и сле дтва едно сгреващо ромче,подготвяне на мръвките....и ирешаване вкоя стая ше става купона-ИДЕЯТА Е ДА Е КУПОН-сещате ли се.Музики,бузики и т.н. вс.екстри и да е луксозно и оргинално <_< .На другия ден тръгване след като всички станат и се изнесем,преброим жертвите и щетите-тогава вече можем да минем през горски дом да пийнем по една чаша вино или ракийка да констатираме какво сме извършили да си обираме чукалата надолу :)
Отговори
Тази тема е заключена « Prev
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg