Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Шампионати

Формула 1 - сезон 2013

Тази тема е заключена

Лудия снимка Лудия 16 март 2013 - 20:42

 ^Del^, на 16 март 2013 - 20:37, каза:

Тъпа работа... друг път в какви дъждове са ги пускали,а сега.... само дето ставах в 7 часа да ги гледам...
Дано утре поне състезанието си протече както си му е реда!

Не бе,да има дъжд,да се блъскат да става смях. :biggrin:
Отговори

ivozet снимка ivozet 16 март 2013 - 21:05

За какво съм им тези гуми за мокро/дъжд, като направят две кръгчета и ги спират.
Да прилагат тогава правилата от овалите, където при дъжд спират състезанието/тренировката и продължават щом спре и изсъхне.
Отговори

Liubeznia снимка Liubeznia 17 март 2013 - 09:35

Видяхме го Фетел без да го сложат в най-добрата кола какво може... дори Сутил не успя да изпревари.
Браво на Кими!
Отговори

BatSlav снимка BatSlav 17 март 2013 - 09:42

Кой сега е номер 1....
Отговори

ulieliadi снимка ulieliadi 17 март 2013 - 10:11

Слав, цял сезон Фетел ще е номер 1, а следващия сезон този който спечели титлата :mhihi:
Отговори

zdravkop снимка zdravkop 17 март 2013 - 12:24

Браво на Кими! Той показа на всички момченца кой е шампионът!
Отговори

ivozet снимка ivozet 17 март 2013 - 12:32

Честито на Ким! Без много изпреварвание, но става. :)
Отговори

Зенит-е снимка Зенит-е 17 март 2013 - 14:08

1. Кими - Браво... Ти си No1
2. Алонсо - Евала. Страхотен прогрес спрямо началото на сезон 2012. Надявам се този път да не ти вземат титлата под носа.
3. Фетел - за него няма браво. Не го харесвам и това е!
4. Маса - Похвално постижение. Нека до края на сезона запази или подобри постиженията си.
5. Хамилтън - ...там му е добре...
..................................

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение
Мнението беше редактирано от Зенит-е: 17 март 2013 - 14:09
Отговори

BALKY снимка BALKY 17 март 2013 - 17:31

Браво на Кими. Страшно умно каране и много добре изпълнена стратегия. Излъгаха ги както си му е реда. Аз съм щастлив от друг факт - Ферари сефте водят при отборите от 2010г-насам. Църню ми беше много смешен - казват му по радиото да натисне, а той отговаря, че това е което може колата. Това е разликата м/у шампионите и големите шампиони - на Михаел Шумахер като му кажат "натисни", той отговаряше с "добре".
Отговори

drago снимка drago 17 март 2013 - 20:39

Балки,това което казваш за църньо и за Шумахер е абсолютно вярно.Иначе днес ми хареса състезанието и най вече прогреса на Ферари и Лотус.Щом Маса вече е на ниво(Алонсо няма какво да го коментираме)значи отбора върви напред.Кими от своя страна пък ще бърка много сметките на големите(не че е малък де ...)Колкото до Фетел(Нюи),явно тая година ще дрисне,най после.Според мен не може да се опре на величия,като Шумахер,хакинен,менсъл,Сена Вилньов,Прост,Фитипалди,Мос,Кларк...Макар някой от изброените да нямат титли.Три титли и е най необичаният световен шампион.Защо ли?
Отговори

Vectra Rulzz снимка Vectra Rulzz 17 март 2013 - 22:20

Бравооо Кимиии!Относно Ред Бул не знам защо така бързо ги отписахте-резултатите им не са никак лоши. Според мен е несериозно отбор като тях да бъде отписан просто така след първия старт.
Отговори

GT 51 снимка GT 51 17 март 2013 - 22:41

Имам автограф от Кими Водката... <_< :drinkin: :kinggrin:
Отговори

ivozet снимка ivozet 18 март 2013 - 20:42

Масата ще им сложи табуретката!

“Ферари” вбеси Фелипе Маса

В екипа на "Ферари" се хванаха за гушите веднага след първото състезание за сезона. Фелипе Маса, който завърши четвърти на "Албърт Парк", се е изказал доста остро относно стратегията на "Ферари". Тя забави бразилеца и го лиши от възможността да се качи на подиума. В тима избраха две различни стратегии в първото състезание за година Гран при на Австралия. Второто спиране в бокса на Маса бе забавено с няколко обиколки, докато Алонсо влезе по-рано и това му даде преднина. За сметка на това бразилецът загуби две позиции. "Не мога да бъда щастлив, защото се борих да спечеля, а в крайна сметка завърших четвърти", ядоса се бразилецът.
"Изненадах се, че Алонсо влезе преди мен в бокса. Това ми коства две позиции и в крайна сметка загубих преднината си. Надявам се, че екипът ще премисля по-добре нещата за напред. Все пак и аз съм пилот и не съм за изхвърляне", добави Маса.
Отговори

Liubeznia снимка Liubeznia 18 март 2013 - 20:56

Маса беше по-добрия, не разбирам защо кълнящата циганка Фернандо бива толериран до такава степен...
Отговори

Vectra Rulzz снимка Vectra Rulzz 18 март 2013 - 22:24

Прав е Маса. Браво, че им се опълчи най-после.Стискам палци да победи Алонсо тоя сезон.
Мнението беше редактирано от Vectra Rulzz: 18 март 2013 - 22:30
Отговори

zdravkop снимка zdravkop 19 март 2013 - 20:16

Масата е провален пилот- още от времето, когато изгониха Кими и оставиха него. Това беше най- голямата грешка на Ферари в последните години. Масата никога не е бил и никога няма да бъде шампион.
Отговори

^Del^ снимка ^Del^ 20 март 2013 - 20:19

 zdravkop, на 19 март 2013 - 20:16, каза:

Масата е провален пилот- още от времето, когато изгониха Кими и оставиха него. Това беше най- голямата грешка на Ферари в последните години. Масата никога не е бил и никога няма да бъде шампион.


Точно... останалото са си празни приказки.
Отговори

Vectra Rulzz снимка Vectra Rulzz 20 март 2013 - 20:41

Ще ме прощавате ама не съм съгласен.
Фелипе Маса:
Участия 172
Победи 11
Полпозишъни 35
Най-добро класиране в състезание 1
Най-добро класиране в шампионата 2 (всички помним как изгуби само с точка титлата)
Спечелени точки 704
Мнението беше редактирано от Vectra Rulzz: 20 март 2013 - 20:42
Отговори

zdravkop снимка zdravkop 20 март 2013 - 20:47

И какво доказваш с това? Имал 11 победи? Е, и? Че всички от фаворитите имат повече победи от него, пък и не само от фаворитите. Бил станал втори. Да де, ама не е първи, което само потвърждава написаното от нас.
Мнението беше редактирано от zdravkop: 20 март 2013 - 20:47
Отговори

Vectra Rulzz снимка Vectra Rulzz 20 март 2013 - 21:01

Щом под провален разбирате всички, които не са били шампиони-значи ок такъв е.
Аз под провален пилот разбирам такъв, който няма никакви успехи (победи, точки и т.н)
То по вашата логика трябва и Уебър да е в тоя списък, но това в никакъв случай не го прави слаб.
Мнението беше редактирано от Vectra Rulzz: 20 март 2013 - 21:02
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg