Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Шампионати

Формула 1 - сезон 2013

Тази тема е заключена

Лудия снимка Лудия 20 март 2013 - 21:04

Абе Mark Webber форевър :mhihi:
Отговори

BALKY снимка BALKY 23 март 2013 - 13:46

Леле, мале!!!!!!!!!! Фераритата са 2-ри и 3-ти. Това не съм го и сънувал от има-няма 3 години.
Отговори

ivozet снимка ivozet 23 март 2013 - 13:50

 BALKY, на 23 март 2013 - 13:46, каза:

Леле, мале!!!!!!!!!! Фераритата са 2-ри и 3-ти. Това не съм го и сънувал от има-няма 3 години.


Масата е втора. Утре ще е яко състезния, жалко че няма да мога да го гледам.
Отговори

BALKY снимка BALKY 23 март 2013 - 14:02

Ако плясне пак някъв дъжд, много ше се накефя ако Алонсо пак извади някоя победа от ръкава, като миналата година.
Отговори

Vectra Rulzz снимка Vectra Rulzz 23 март 2013 - 17:12

YESSSSSSSSSSSSSSSS !!!
2. Felipe MASSA :yahoo:
3. Fernando ALONSO
Мнението беше редактирано от Vectra Rulzz: 23 март 2013 - 17:13
Отговори

BatSlav снимка BatSlav 23 март 2013 - 17:53

Ей когато ферари падаше не ви се чуваше гласа,даже някой казваха че всичко е нагласено и не гледат.Сега не можем да ви се начудим...май забравихте Кимата, Хамилтън, Бътън, Перес и още други!!!

п.п.Маса е свършил отдавна,Алонсо иди ела...
Мнението беше редактирано от BatSlav: 23 март 2013 - 17:54
Отговори

Vectra Rulzz снимка Vectra Rulzz 23 март 2013 - 21:52

Аз съм за Кими. жалко, че не успя днес да се нареди напред- дано да има утре повече късмет. Иначе много се кефя не за Ферари а конкретно за Маса.
Отговори

BALKY снимка BALKY 24 март 2013 - 18:05

На мен така и не ми стана ясно, що пак подпряха цигането и кво стана с двата Ред Бул-а. В крайна сметка уж им било наредено да не се изпреварват, пък Фетел не бил разбрал, ли не чул ли... Алонсо - много тъпа грешка още в началото. Дори и големите са способни да сбъркат, виждали сме го неведнъж и от други силни пилоти. Жалко за Ферари, че така се получи състезанието. Кими просто много слабо каране. Бих казал даже, неочаквано слабо. Хулкенберг ми направи най-голям кеф, как с тоя чупен Заубер си ги минаваше като спрели в началото.
Отговори

CH_M снимка CH_M 24 март 2013 - 18:47

Егати фарса, ще ме откажат да ги гледам тоя сезон.....втори старт , а вече се дирижират нещата от бокса :25: и то от явно, по явно!Айде да е в края на сезона , където и 1 точка е важна - да съгласен съм.
Сега ще се изострят отношенията между съотборници, между пилот и шефове на тима, няма да се изненнадам ако в някой от предстоящите стартове на някой пилот му "изпуши бушона" и не изпълни нареждане и си кара както той сам реши.
Сори за Алонсо , но да се сърди на стратезите си, имаха възможност да го приберат в бокса и да сменят крилото...
Отговори

Vectra Rulzz снимка Vectra Rulzz 24 март 2013 - 19:15

Хамилтън в бокса на Макларън :hahaha:
Мнението беше редактирано от Vectra Rulzz: 24 март 2013 - 19:17
Отговори

CH_M снимка CH_M 24 март 2013 - 19:23

 Vectra Rulzz, на 24 март 2013 - 19:15, каза:

Хамилтън в бокса на Макларън :hahaha:

Е то това беше "върха ха сладоледа" :mhihi:
Отговори

BALKY снимка BALKY 25 март 2013 - 11:57

Даааа, беше култов просто. Голяма издънка. :hahaha:
Отговори

kibo_tom3111 снимка kibo_tom3111 25 март 2013 - 13:51

Не бе, човека толкова помни. Онази хубавелка със жълтия смартфон му е вземала акъла и го тръшка всяка вечер по 2-3 пъти и той не знае на другия ден към кой бокс беше - вчера, днеска........ :confused:
Мнението беше редактирано от kibo_tom3111: 25 март 2013 - 13:51
Отговори

Vectra Rulzz снимка Vectra Rulzz 26 март 2013 - 01:05

Обаче, Формулата май ще стане по-интересна сега зад кулисите, отколкото на пистата :mhihi:
Отговори

Liubeznia снимка Liubeznia 26 март 2013 - 13:37

То това е тъпото, че вече всичко е пълен комерс и се играе по свирката на Бърни, рекламодатели и бокса. Шофьорите са кукли на конци, мрънкащи, оплакващи се и вечно недоволни. Това не са истинските пилоти каквито бяха преди години. Вместо да се борят до край и да карат на ръба за победа, целия керван седи и обсъжда ще вали ли, няма ли да вали, на кой какъв цвят му била каската и слънчевите очила, точно като някакви п*тки.

Може Райконен да не е най-добрия, но хората го харесват точно защото повече действа отколкото да се кълчи из бокса като другите федербали и да се прави на ощипан...

Фетел е задник, никакъв спортсмен и мъжага! Поне не послуша бокса и показа уж някакъв "хъс"...
Отговори

^Del^ снимка ^Del^ 26 март 2013 - 15:36

Един малък поздрав за всичко като мен,който харесват времето от което пилота беше ключовия елемент в отбора,а не колата или задколисните игри:

Отговори

Peshotiger снимка Peshotiger 26 март 2013 - 20:40

 Liubeznia, на 26 март 2013 - 13:37, каза:

Фетел е задник, никакъв спортсмен и мъжага!

Печелиш биричка за този пост :good:
Отговори

BALKY снимка BALKY 27 март 2013 - 11:23

 ^Del^, на 26 март 2013 - 15:36, каза:

Един малък поздрав за всичко като мен,който харесват времето от което пилота беше ключовия елемент в отбора,а не колата или задколисните игри:


Мдаааамммм...... Жалко, че никога не е бил шампион - най-обичаният пилот от Енцо Ферари.
Отговори

BatSlav снимка BatSlav 14 април 2013 - 10:46

ДееВа и цигънина голям късметлия..Кими шампион! :first:
Отговори

^Del^ снимка ^Del^ 14 април 2013 - 13:46

YES YES YES YES YES YES YES
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg