Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Шампионати

Формула 1 - сезон 2015

CH_M снимка CH_M 15 март 2015 - 09:08

Публикувано изображение

Честита двойна победа на Мерцедес :first:
Отговори

asensio снимка asensio 15 март 2015 - 15:10

Най-голямата изненада за мен е че Макларън завършиха, Ферари са се напънали тая зима и взеха подиум останалото си се знаеше ...Пак Мерцедес ще диктува положението.
Отговори

kibo_tom3111 снимка kibo_tom3111 16 март 2015 - 16:53

Радо, да вземем да сменим марката, че с тая двойна победа ще затвърдят хегемонията. Този сезон ще гледаме битка между Хамилтън и Нико, то другото е плява. Определено не ме кефят вече стартовете. Няма я оная тръпка, каквато я имаше преди години. :dummy:
Отговори

Зенит-е снимка Зенит-е 30 март 2015 - 01:28

Никога не съм си представял, че ще се радвам за победа на бившия лимонаден Джо и по-точно за Фетел...

Вивала Феррари, Вивала Фетел.

От кога не бяхме слушали немски химн и веднага след него италиански.

Браво на Мерцедес, че успяха да спечелят 2-рото и 3-тото място. Заслужено.

Явно пак черна котка е минала пред ледение финландец. Само можем да си представяме какво би станало, ако не беше пукал гума...

Най-голямото шоу направиха новобранците от Торо Росо, който много лошо наказаха "утвърдените" пилоти от отбора майка "лимонадите с крила"... Дали само Рено са им виновни?

С нетърпение очаквам състезанието за голямата награда на Китай! Дали до червеното знаме на Китайската народна република ще се вее победоносно друг червен флаг с черен кон в средата?
Отговори

filidor снимка filidor 30 март 2015 - 19:31

Да и аз се кефя , че Ферари спечели , но го постигнаха с тактика , а не със скорост. Определено има голям напредък във Ферари. Съжалявам за Алонсо , че напусна Скудерията и се набута при каталясалия Макларън.
Отговори

asensio снимка asensio 31 март 2015 - 09:22

Така е, спечелиха със тактика, но и със скорост и с по ниски нива на износване на гумите при гореща писта. Хубаво е да има различни победители, за да има интрига. Не мисля че Макларън ще са вечно каталясали... този сезон ще са, но от другия никой не знае къде може да застанат в класирането.
Отговори

kabby снимка kabby 02 април 2015 - 22:57

Аз от години мечтая да видя Кими и Фетел в един отбор. Многократно са демонстрирали приятелство а и са пилототе, които харесвам най-много като стил и поведение на пистата.
Дано ферари се възползват максимално и от двамата, че то нон стоп Мерцедес си е скука.
Надявам се тази година да успея да гледам повече състезания, но с това излъчване по коя ли не ТВ..... малко криво. Ще разчитам на RTL :)
Отговори

CH_M снимка CH_M 24 май 2015 - 18:50

Честита победа на Нико :first: .... естествено с голяма доза късмет.

Публикувано изображение
Отговори

CH_M снимка CH_M 26 юли 2015 - 16:06

Перфектна победа на Фетел в Унгария :first:
http://clubs1.bg/news/f-u-35900
Отговори

Коцето снимка Коцето 26 юли 2015 - 16:59

И Макларън взеха точки :yahoo: , кво ще правят с тези Хонди.
Отговори

CH_M снимка CH_M 20 септември 2015 - 17:10

Брех тез Ферарита :mhihi:
Честита победа на Себ :first:
http://gong.bg/motor...-otpadna-345602
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg