Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Шампионати

Формула 1- Сезон 2018

zdravkop снимка zdravkop 07 октомври 2018 - 20:49

За съжаление негрото ще стане петкратен шампион благодарение на неадекватността на Фетел! Кво му става на тоя човек не знам! :unsure:
Отговори

Гостlidmn_* 28 февруари 2019 - 10:29

Кога започва новият сезон?
Отговори

zdravkop снимка zdravkop 28 февруари 2019 - 15:45

Започва на 17.03. със състезанието в Австралия и завършва на 01.12. в Абу Даби.
Отговори

zdravkop снимка zdravkop 17 март 2019 - 14:16

Насладих се максимално на победата на Ботас /въпреки че не съм му фен/. Отнесе като куцо пиле домат прехваленото негро. :mhihi: :idiot: :mhihi:
Отговори

stoyanzs снимка stoyanzs 17 март 2019 - 19:18

 zdravkop, на 17 март 2019 - 14:16, каза:

Насладих се максимално на победата на Ботас /въпреки че не съм му фен/. Отнесе като куцо пиле домат прехваленото негро. :mhihi: :idiot: :mhihi:
Абе голяма скука,достави ми кеф само оня лудия с хондата като издуха един куц кон/най добрия в Барса/Сега за Ботас перфектен днес но няма харизмата на победител.Мисля си че Хам има да му връща от миналия сезон за дето му пазеше перфектно гъза.Ще се разбере скоро дали от мерцедес ще позволят на Хам да подари титлата на Ботас,че има за много да му е благодарен.Здравко запазил съм ти едно място при феновете на мерца ти само се обади
Отговори

zdravkop снимка zdravkop 17 март 2019 - 21:10

 stoyanzs, на 17 март 2019 - 19:18, каза:

Здравко запазил съм ти едно място при феновете на мерца ти само се обади

Стояне, я поясни, че не те разбрах. :surrender:
Отговори

stoyanzs снимка stoyanzs 17 март 2019 - 22:08

Ами става въпрос за следното.Сбираме се пишман фенове уж за формулата ракия,бира, мезета абе търсим си повод но всички сме за мерца.Отворена е групата за нови членове само че освен да харесват Ф1 трябва да носят и на пиене.Сутрин не провеждаме сбирки.
Отговори

zdravkop снимка zdravkop 18 март 2019 - 17:09

<_< <_< <_<
Отговори

stoyanzs снимка stoyanzs 21 март 2019 - 17:21

КОГАТО ФОРМУЛАТА БЕШЕ ИСТИНСКА. Нека младите ако не са чували за Сена пррочетат нещо за него
Айртон Сена днес щеше да навърши 59 години


Една от най-големите легенди във Формула 1, а и в спорта въобще – Айртон Сена днес щеше да навърши 59 години. Трикратният световен шампион загуби живота си на пистата "Имола" на 1 май 1994, само на 34 години. Боготворен от цели поколения пилоти, специалисти и фенове, бразилецът остави в спомена за себе си нещо много повече от впечатляващи резултати. Вижте някои от най-интересните цитати от интервюта на Сена, които помагат да проумеем каква личност беше той:

"Пилотирането, състезаването – това е в кръвта ми. Това е част от мен и от моя живот. Винаги съм се занимавал със състезаване и то стои над всичко друго в живота ми".

"Да бъдеш състезателен пилот означава да си изложен на риск през цялото време. Означава, че се състезаваш срещу други хора. Ако престанеш да преследваш намаляване на дистанцията, тогава ти спираш да си пилот, защото ние се състезаваме, за да печелим. Основната ни мотивация е да бъдем победители, а не трети, четвърти, пети или шести. Състезавам се, за да печеля, и ще го правя, докато е възможно."



"В даден ден при дадени обстоятелства ти си мислиш, че имаш лимит. Стремиш се да го достигнеш – правиш го и си казваш "Ето, това е границата ми". Тогава внезапно се случва нещо и ти изведнъж можеш да минеш отвъд лимита. Със силата на психиката си, с решимостта си, с инстинкта си и с опита си – можеш да летиш наистина нависоко".
„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„
"Ако някога се случи инцидент, който да ми коства живота, надявам се да стане на един път. Не желая да бъда в инвалидна количка. Не желая да лежа в болница заради някакво нараняване. Ако ще живея, искам да бъде пълноценно, интензивно, защото съм интензивен характер. Ще бъда съсипан, ако трябва да живея само частично„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„
Последният цитат е от интервю, взето през януари 1994 – само четири месеца преди Сена да загине на пистата.
Отговори

zdravkop снимка zdravkop 21 март 2019 - 17:35

Помня го много добре, гледал съм не една негова победа, както и много ясно помня катастрофата. Бях ужасЕн и стресиран, но така е решила съдбата. Сена е легенда във формулата. Бог да го прости. :sad-smiley-046:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg