Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Софтуер, pъководства, книги и линкове за Опел

бутала размери

manta снимка manta 19 октомври 2006 - 23:36

някои знеа ли някои каталог за размери на бутала на разли4ни марки автомобили?инетресуват ме диаметара на буталата висо4ина и т.н. има ли някаде каталог в нета кадето да намеря размерите ? :knee:
Отговори

espero2000 снимка espero2000 19 октомври 2006 - 23:53

Имам книжен каталог на МАЛЕ ако си от София мини да го разгледаш или кажи какво те интересува
Отговори

peponio снимка peponio 20 октомври 2006 - 19:45

нещо конкретно ли те интересува или искаш да си имаш? кажи ако е нещо конкретно...имам електронни каталози на почти всички фирми произвеждащи бутала,но ми са на компа...мога да ти взема някой,но при следващото посещение на "хакерите" :knee:
Отговори

Бижо Бижев снимка Бижо Бижев 20 октомври 2006 - 21:38

Има ел.каталог в нета на "Колбеншмит" дори веднъж го ползвах за да убедя един клиент в съвместимоста на неговите стари бутала и новите които му бях заръчал.Мисля че каталога си го бях дръпнал от сайта на "Колбеншмит"
Отговори

manta снимка manta 22 октомври 2006 - 23:49

можеш ли да ми дадеш сайта на фирмата колбеншмид искам да проверя нещо в каталога :19a:
Отговори

Бижо Бижев снимка Бижо Бижев 24 октомври 2006 - 08:51

имаш лс
Отговори

Leoncho снимка Leoncho 02 януари 2008 - 11:00

Не че не знам за други ама ще ти кажа само за моята-1.2 Корсен двигател хода ми е 62.9,а ширината 77.8 ;)
Отговори

stanimirkanev снимка stanimirkanev 22 май 2012 - 21:18

Знам че темата е стара,но ако някой може да ми помогне с намирането на този каталог,или някой подобен ще съм му много благодарен.Интересува ме най вече на C20NE какви бутала и биели от дизелов мотор пасват най лесно.Благодаря предварително.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg