Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Оптичен Тунинг

Астра Г в два цвята

juliustheceaser снимка juliustheceaser 18 декември 2011 - 18:33

Здравейте колеги!
Ще ви помоля за малко помощ.Търсех подходящи снимки в нета ,но не открих.Имам комбито от профила в цвят сребрист металик.Намислил съм да го направя двуцветно като боядисам предния капак,покрива и задния капак в цвят черен мат (сатен).Но първо искам да видя как би изглеждало комбито така.Знам че тук има пичове дето му разбират на фотошопа и ако не ги мързи да обработят некоя друга снимка,нека да я постнат тука,ще съм им много благодарен.
Отговори

darinnn снимка darinnn 18 декември 2011 - 19:08

Дай някоя снимка ;)
Отговори

juliustheceaser снимка juliustheceaser 18 декември 2011 - 23:14

Ами в момента съм командировка в чужбина и колата не е при мен :unsure: ,но в нета все пак има доста снимки на колата.Опитах да кача снимки,но нещо не успявам. Да видим с линк дали ще стане http://www.cars-dire...00355_orig.html и http://www.cars-dire...355_2_orig.html
Мнението беше редактирано от juliustheceaser: 18 декември 2011 - 23:17
Отговори

juliustheceaser снимка juliustheceaser 19 декември 2011 - 22:44

Някой?
Отговори

Жоро снимка Жоро 20 декември 2011 - 09:31

Вари го - печи го, този заден капак, пръснат целия ще изглежда като чужд! Все едно сега си го взел от морга...
Защото настигайки те кола отзад, няма да види тавана и предния капак. Според мен трява да е много малко черното само като продължение на тавана, ако вопще го има... Също така и не знам защо си мисля, че целя преден капак също няма да и отива...
Отговори

juliustheceaser снимка juliustheceaser 20 декември 2011 - 11:07

Ами аз затова исках някой дето му разбира на фотошопа да постне някоя снимка,да не се окажа че ще боядисам колата,пък после да не ми хареса. :sad: .Също така ако някой има някакви идей,кои елементи ще им отива да са боядисани,нека сподели,ако може визуално.
Отговори

vaskata.v снимка vaskata.v 20 декември 2011 - 11:22

Eто нещо от което да черпиш идеи - http://www.mobile.bg...08205773671887. Линка не е комерсиален, така че не вярвам да пречи на някой.
Отговори

Жоро снимка Жоро 20 декември 2011 - 11:28

Ако ме питаш мен, каквото и да пръскаш то трябва да е с лак а не мат. На сребърното някак не ми се връзва. Аз ти предлагам преден капак и таван, който продължава само горе върху задния капак. Като пуснеш 2 прави мислени линии...
Като вариантите за предния капак са 2 или цялостно:

Публикувано изображение
Публикувано изображение

Или частично, което според мен ще е по фенско. Като идеята е да се получи нещо като това:

Публикувано изображение

Като линиите да почват от ръба (като на тази по-долу) и да вървят по него нагоре ( не така кактое тя :) )

Публикувано изображение
Отговори

juliustheceaser снимка juliustheceaser 20 декември 2011 - 11:37

Мерси на всички дето се отзоваха!Жоро-това за задния капак и докъде продължава,не го разбрах,честно.Но все си мисля за мат,а не за лак-виж на VW как му ходи и на другата астра дето е с карбон.Де да знам-с лак сякаш нещо не се връзва.Ама то си е най-хубаво да се види на живо,ама кат няма...
vaskata.v-линка не работи,по-точно 404 Not Found.
Благодаря на всички!
П.С.В адреса на линка има едно точка на края-като се изтрие и се отваря.Това е другия вариант,който съм мислел,незнам защо нещо не ме кефи.Преди няколко месеца видях някакво японско комби-нямаше си име,но беше новичко и беше така направено.На него му ходеше,ама на астрата-нещо не ми се връзва.
Мнението беше редактирано от juliustheceaser: 20 декември 2011 - 11:44
Отговори

Maiky снимка Maiky 21 декември 2011 - 02:09

 juliustheceaser, на 20 декември 2011 - 11:37, каза:





В София има комби Астра Г в два цвята! Много интересно направена кола! Всеки път си е на едно и също място, другия път ще ти я снимам!
Отговори

juliustheceaser снимка juliustheceaser 21 декември 2011 - 10:18

Ще съм ти много благодарен!
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg