Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Оптичен Тунинг

Оптичен тунинг на БГ Калибра

Тази тема е заключена « Prev

Гостe18nv_* 08 юли 2005 - 15:43

Днеска в Русенски Университет имаше дипломни защити на студентите от катедра Промишлен дизайн.Останах приятно изненадан,когато разбрах ,че има тема Оптичен тунинг на лек автомобил.Изненадата ми бе още по голяма когато видях колата - ОПЕЛ Калибра.Така и неможах да се сдържа и направих няколко снимки да може и вие да си кажете мнението.Не са с много добро качество,но...това имах подръка :thu: Малко инфо за човека :От Плевен е и се казва Ицо(до колкото разбрах му казват Ицо Спойлера).Предните и задните калници,броните и капака от пред са изливани и са от полиестер.Също така има направени калъпи за тях така,че ако някой от колегите тук с Калибри му харесва може да си поръча и може да му се излее съответния спойлер.Колата се продава и ако някой прояви интерес може да я види скоро на Божурище :thu:

Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Отговори

Жоро снимка Жоро 08 юли 2005 - 15:56

Изглежда невероятно, въпреки че не изглежда на Калибра ама :thu: :thu: :thu:
Отговори

THE_BUTCHER снимка THE_BUTCHER 08 юли 2005 - 15:58

Мен леко ми напомня на новата 6та серия на БМВ. Всичко е муцка с изключение на тези щипки на предния капак, които хич не ми стоят на място.
Отговори

GT PoWeR снимка GT PoWeR 08 юли 2005 - 16:02

за първи път виждам толкова яки раздувки правени в BG :thu: :thu: , евала на пича :thu:
Отговори

Гостe18nv_* 08 юли 2005 - 16:03

THE_BUTCHER каза:

Всичко е муцка с изключение на тези щипки на предния капак, които хич не ми стоят на място


THE_BUTCHER,ставаш за член на комисия за дипломни защити :thu: Това беше и единствената забележка днес от комисията. Също да допълня,колата не е в завършен вариянт - отзад трябва да има крило и предполагам с него ще е по-по-...
Отговори

Жоро снимка Жоро 08 юли 2005 - 16:09

THE_BUTCHER, на Jul 8 2005, 01:58 PM, каза:

Всичко е муцка с изключение на тези щипки на предния капак, които хич не ми стоят на място.

Еми разглеждано от дизайнерска гледна точка тя е излишна, щот пречупва формата на капака и и е......т майката!
Отговори

Иво снимка Иво 08 юли 2005 - 16:27

Поздравления за труда! Мен лично задницата не ми харесва как стои (мое мнение)! А това фолио защо е слагано...много зле е залепено и по-добре без него
Отговори

dj_simo_boy снимка dj_simo_boy 08 юли 2005 - 17:04

Много е добре колицата така, чудесна е! Нямам думи направо! Обаче тия щипки на предния капак са супер селско изпълнение и изообщо не знам защо ги слагат хората :thu: Аз спойлери не харесвам, за това така си е добре без някакъв огромен и претуфен спйлер....
Отговори

vectron снимка vectron 08 юли 2005 - 17:40

джантите и ЕТ-то им развалят проекта...трябва едни 9х17.......
Отговори

ZOOM снимка ZOOM 08 юли 2005 - 18:38

Евала на човека ,че сам си е измислил и си е направил колата.Добре изглежда само наистина за тези раздувки са нужни големи джанти(нали все пак затова са раздувките).Иначе калибричката е прекрасна
Отговори

Akulski_Cali снимка Akulski_Cali 08 юли 2005 - 18:48

браво на пича, много добре се се справил... смисъл не ме кефи толкоз че да си направя колата така щот се кефя на чистия максимално оригинален дизайн на калибра, но момчето е хвърлило бая труд и в крайна сметка се е получило много сплучливо, неузнаваема е направо, а за джанти сигурно парички не са стигнали... инак ферно щипките развалят фасона, инак :thu: към пича...
Отговори

vectra снимка vectra 08 юли 2005 - 19:43

и на мен колата ми харесва много...само джантите изглеждат като 13-ки...прекалено малки са за тези раздувки...гуми се до някаква степен ефекта! Евала на това момче! :thu: :thu:
Отговори

ГостFishbed_* 08 юли 2005 - 20:37

Уважавам,уважавам :thu: :thu:
Отговори

DYRACK снимка DYRACK 10 юли 2005 - 17:59

И на мен ми харесва... Джантите наистина са и малки...
Отговори

kelesha снимка kelesha 11 юли 2005 - 17:21

Честно казано не виждам кво може да ми хареса в тази кола....... :thu: Много труд за нищо е следващия ми коментар.......а по следващия може да е нещо от рода на :puke: така че ще го спестя :)
Отговори

compacta снимка compacta 11 юли 2005 - 19:28

Лично аз на такъв вид тунинг не съм фен. :puke: Трябва много да си мразиш колата, че да я направиш с такива странни работи. Иначе браво за труда на момчетата :thu: ;)
Отговори

set16v снимка set16v 11 юли 2005 - 19:40

хе-хе.. :thu: :thu:
Отговори

Mahoney снимка Mahoney 11 юли 2005 - 20:17

Браво на момчето!
Дизайна е станал очарователно разчупен!
Идеята е доста оригинална имайки се предвид бозите които се предлагат по BG пазара!
За тоя пич трябва да се бият доста тунинг работилници! Че и производители на автомобили! :thu:

Да му е честито дипломирането! :thu:
Отговори

Downlow снимка Downlow 16 юли 2005 - 21:11

БРАВО на момчето.Може да не е върха на тунинга ,но си заслужава да се похвали автора.Всички добри дизайнери започват от някъде нали?Никой не е бил перфектен от самото начало.Лично мен колата много ме кефи ,единствената забележка е за джантите ,но всички знаем причината да не са маркови.Нали?
Успех с другите проекти и не забравяйте че е най-лесно да критикуваш.
Отговори

yasmania снимка yasmania 17 юли 2005 - 15:37

Според мен труда и усилията са били много големи, и въпреки 4е немисля 4е дизаина на сполерите и раздувките заслугава особени адмирации, няма как да не уважавам резултата.....Бравос
Отговори
Тази тема е заключена « Prev
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg