Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Електрическа инсталация и електроника

Проблем с датчик на хол

top4o снимка top4o 22 май 2007 - 19:42

На делкото ми се беше прецакала втулката на която лагерува остана делкото,смених я и семерингата -там сега сичко е наред. Обаче майстора дето ми сменя датчика на хол,незнам поради къф чеп ми разнитил ламаринкатас прорезите дето управлява датчика и сеа оная прай некви въртележки и аванса бяга като луд. искам да я занитя обаче. някой пускал ли е снимка във форума на такова нещо ,щото тя трабва да е занитена в определено положение спрямо палеца . някой акое скивал такова нещо го моля за помощ,или някой ако знае точното положение.хееееелп :flag:
Отговори

peterl снимка peterl 22 май 2007 - 20:57

Занити го в някакво положение, което мислиш че е най-добро и после си поиграи с аванса :) Може би ще стане нещо...
Отговори

top4o снимка top4o 23 май 2007 - 12:00

 peterl, на May 22 2007, 08:57 PM, каза:

Занити го в някакво положение, което мислиш че е най-добро и после си поиграи с аванса :) Може би ще стане нещо...

Не става така работата,трябва да е в определено положение спрямо палеца,аванса няма как да го настроя при положение че датчика не сработва когато трябва,тоест не подава искра в точния момент. аванса само променя мястото където палеца подава искрата, ама като няма искра ...
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg