Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Calibra

Запитване за осветление на заден номер

guttaville снимка guttaville 08 септември 2011 - 16:16

Здравейте,
имам проблем,пластмасовия "държач" където са крушките за осветяване на номера отзад са изгнили и почват да се ронят и чупят,та въпроса ми е някой знае ли къде мога да намеря такива нови (ако случайно има някъде) или само втора ръка в морга или из нашия форум,ако някой разпродава такива неща?!
Отговори

Ba3KaTa снимка Ba3KaTa 09 септември 2011 - 19:55

Здравей колега. Ако намериш някъде нови, моля прати ми ЛС с адрес или телефон, че и съм на същия ........ Въртяха ми се едни идеи да изрежа плексиглас и да направя осветлението диодно, но още не съм се захващал.
Отговори

guttaville снимка guttaville 09 септември 2011 - 20:16

Ако се намери нещо ще пиша.
И на мен ми се въртеше нещо да майсторя ама за сега търся заместител,иначе ще се майстори по натам,ако не се намери нищо.
Отговори

guttaville снимка guttaville 13 септември 2011 - 09:26

 Ba3KaTa, на 09 септември 2011 - 19:55, каза:

Здравей колега. Ако намериш някъде нови, моля прати ми ЛС с адрес или телефон, че и съм на същия ........ Въртяха ми се едни идеи да изрежа плексиглас и да направя осветлението диодно, но още не съм се захващал.


Колега,намерих из форума такива пластмасови.Скоро ще си ги получа.
Отговори

yasmania снимка yasmania 13 септември 2011 - 09:32

За да улесня колегите ще кажа, че тези пластмаси (плафоните за задният номер) са еднакви при Калибра и Астра Ф GSi. GSi-to е с такива, за разлика от останалите астри и брони. Така че избора не е чак толкова ограничен, колкото би могъл :)
Отговори

Globe снимка Globe 13 септември 2011 - 10:50

а нови са само по 37 лева бройката :newsm05_41: :moderator:
Отговори

guttaville снимка guttaville 13 септември 2011 - 11:46

 Globe, на 13 септември 2011 - 10:50, каза:

а нови са само по 37 лева бройката :newsm05_41: :moderator:


"...само по 37 лева бройката..."
Егати и плафоните...!!!

А нови къде могат да се намерят,в Булвария предполагам или.....?!
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg