Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Основен Форум

Подобрения на блутуут свързаност на Опел Зефира Турър

Zefira снимка Zefira 24 януари 2023 - 22:12

Здравейте,от една седмица съм горд собственик на Опел Зафира Турър.Автомобила има оригинална мултимедия на Опел с голям цветен дисплей и блутуут свързаност,но едно нещо ме подразни,че мога да я ползвам само за разговори,без да мога да стриймвам музика от телефона.Та мисълта ми е, мога ли да променя нещата по някакъв начин без да минавам на китайска мултимедия? Благодаря предварително!
Отговори

Sim снимка Sim 25 януари 2023 - 07:16

Ако колата има Андроид ауто или Епъл ауто може чрез кабел през юсб на колата да ползваш почти всички приложения на телефона.
Отговори

Rosen Popov снимка Rosen Popov 25 януари 2023 - 07:57

С бутона SRC-source от волана или медията можеш ли да стигнеш до меню Bluetooth media? При сдвояването с колата се дават разрешения разговори, медия, съобщения, май ина телефона трябваше да се потвърдят. Аз съм с Navi 950, за съжаление не поддържа андроид ауто.
Отговори

z-zafirov снимка z-zafirov 01 февруари 2023 - 18:40

След сдвояване на телефона с колата т.е. щом работи за разговори, следва да може да се стриймва музиката и без кабел. Поне при мен е така. По спомен, за да тръгне музиката, трябваше първия път да я пусна на телефона и от самия телефон да избера изходящ канал - колата. След това вече си превключваше автоматично на него и си свири от джоба през колоните. Също след сдвояване май можеше да се стартира с бутона Media, което пуска последното стартирало на телефона музикално приложение - в моя случай Апъл Мюзик.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg