Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Car Audio

Siemens NCDC 2013 - 'Radio Safe'

ГостBavarcho_* 12 декември 2015 - 12:42

Здравейте, имам Сигнум с навигация/сд/чейнджър - Siemens NCDC 2013. След сваляне на акумулатор на дисплея изписва 'Radio Safe' и изписква през колоните, иначе радиото си работи. (чете и сд-та) Имам картончето с кода! Пробвах по метода с задържане на бутона AS но без успех.. Не работи и мулти волана, но някъде прочетох че това е свързано с радиото. Също така не иска да тръгне и навигацията, вкарвам диска и след няколко секунди автоматично го изплюва, пише и някакво съобщение като цъкна бутона нави.
Моля ви за помощ как се излиза от този Safe Mod :help:
Отговори

nikelegacy снимка nikelegacy 05 януари 2016 - 17:43

 Bavarcho, на 12 декември 2015 - 12:42, каза:

Здравейте, имам Сигнум с навигация/сд/чейнджър - Siemens NCDC 2013. След сваляне на акумулатор на дисплея изписва 'Radio Safe' и изписква през колоните, иначе радиото си работи. (чете и сд-та) Имам картончето с кода! Пробвах по метода с задържане на бутона AS но без успех.. Не работи и мулти волана, но някъде прочетох че това е свързано с радиото. Също така не иска да тръгне и навигацията, вкарвам диска и след няколко секунди автоматично го изплюва, пише и някакво съобщение като цъкна бутона нави.
Моля ви за помощ как се излиза от този Safe Mod :help:

Здравей колега имам същия проблем. Ако случайно си намерил решение би ли го споделил. За момента аз си карам така като и предполагам на теб не ти работят копчетата на волана.
Отговори

Antoanidis снимка Antoanidis 10 януари 2018 - 22:04

Колеги и аз имам същия проблем? Как се оправя
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg