Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Габрово

Сервизи и магазини в Габрово

Tihomir снимка Tihomir 28 септември 2007 - 20:35

 Тони, на Sep 28 2007, 01:25 PM, каза:

 KINGPIN, на Sep 24 2007, 10:46 PM, каза:

Абре кажете някоя кадърна автомивка у това село Габрово, че количката плаче за къпане :sup::) . Предният път сам си я мих ама ме посмързява. :sup: . Мерси.

Е ти автомивките ако не знаеш в габрово ,човече не знам,една камара са ...

Да ама на повечето не се стараят да е доволен клиента,а гледат да му вземат кинтите. :sup: На мен на една(няма да казвам коя е) ми счупиха емблимата на IRMSHER.Това е самата истина.Всеки си знае,но това е моето мнение.
Отговори

KINGPIN снимка KINGPIN 29 септември 2007 - 21:36

Точно за това питах за "кадърна" автомивка, от която сте доволни. Иначе мивки много, има 2 на 200м от къщи !
Отговори

Arni снимка Arni 14 ноември 2007 - 21:42

Здравейте банда ! Имам едно въпросче... къде в Габрово мога да намеря оригинални масла на ТОТАЛ? Ходих в Ситроен, но им е малко оскъден инвентара :)
Отговори

jikata снимка jikata 15 ноември 2007 - 12:05

Оскъден е инвентара за тебе Тошка а не и за мене :))))) кажи кво масло на тотал искаш и ще се уреди нямаш грижи.
Отговори

Arni снимка Arni 15 ноември 2007 - 17:27

 jikata, на Nov 15 2007, 10:05 AM, каза:

Оскъден е инвентара за тебе Тошка а не и за мене :))))) кажи кво масло на тотал искаш и ще се уреди нямаш грижи.


Хаха мерси Жика ще го умувам какво да е точно и ще ти кажа ! :icon_smile:

Жика реших го след дълго умуване...TOTAL Quartz 9000 5W40 пълна синтетика! Трябват ми 6 литра... една туба от 5 и една 1 литър :) Би трябвало да излизне към 93лв май. Та кажи плана за действие ще съм ти много благодарен :flag:

 Arni, на Nov 15 2007, 06:01 PM, каза:

Жика реших го след дълго умуване...TOTAL Quartz 9000 5W40 пълна синтетика! Трябват ми 6 литра... една туба от 5 и една 1 литър :) Би трябвало да излизне към 93лв май. Та кажи плана за действие ще съм ти много благодарен :drive:

Не съм ходил само до сервиза на Ситроен... ако искаш изчакай да отида да видя там дали има и направо да го сменя там! :)
Отговори

Ачо снимка Ачо 15 ноември 2007 - 20:14

аве тука ми намирисва нещо на шмекер работа но........
аве тва масло хубаво ли е аз съм решил следваща смяна да е с 10В40 на тотал но събирам мнения :)
Отговори

Arni снимка Arni 15 ноември 2007 - 22:23

 Ачо, на Nov 15 2007, 06:14 PM, каза:

аве тука ми намирисва нещо на шмекер работа но........
аве тва масло хубаво ли е аз съм решил следваща смяна да е с 10В40 на тотал но събирам мнения :)



Каква е таз шмекер работа, където ти намирисва :)?
Иначе слагай смело... лошо мнение за ТОТАЛ не съм чул... никога не съм ги ползвал, но се запознах много подробно с тях!
Отговори

jikata снимка jikata 16 ноември 2007 - 09:51

споко Тошка Ангел се базика с тебе. Той с кво масло мислиш че кара:))))) А кой му го е продал:))))))) А аз с какво масло мислиш че карам:)))))
Недей да ходиш в Ситроен аз ще отида да ги питам дали имат точно такова:))))) В миналата събота видях че имат 5W40 пълна синтетика ама не обърнах внимание точно на модела. Ама както и да е де аз минавам редовно там и ще питам кво може да се направи.
Отговори

Arni снимка Arni 16 ноември 2007 - 22:49

Жика всичко е готово. Смених днес маслото... малко ги поразмърдах тези от Ситроен, защото бяха малко несериозни :) . Иначе в сервиза където отидох да ми сменят маслото майстора каза, че от 15 години поправя коли и се занимава с това, но такова нещо не е виждал. Беше твърдо против това масло на моята кола :flag: :icon_smile: Аз му казах, че не се съмнявам в знанията му и вероятно е така, но вече само мене си ще слушам... пък да видим :drive:
Отговори

jikata снимка jikata 17 ноември 2007 - 13:16

Абе тоше недей така бате кви са тия работи нали ти казах че ше ти свърша работа . Поне като отиде до ситроена да беше слязал от колата да питаш а пък и да си беше купил филтрите предварително все пак това е сервиз на ситроен а не на опел а майсторчетата са много печени хора и са много коректни не мисля че си прав ноооо както и да е важното е че си се оправил сам. Поздрави от мене
Отговори

Arni снимка Arni 17 ноември 2007 - 15:40

 jikata, на Nov 17 2007, 11:16 AM, каза:

Абе тоше недей така бате кви са тия работи нали ти казах че ше ти свърша работа . Поне като отиде до ситроена да беше слязал от колата да питаш а пък и да си беше купил филтрите предварително все пак това е сервиз на ситроен а не на опел а майсторчетата са много печени хора и са много коректни не мисля че си прав ноооо както и да е важното е че си се оправил сам. Поздрави от мене


Не бе Жика мен проблема ми беше с маслото, но впоследствие се оказа, че го имало насам натам. Иначе за самото масло твърдо си бях решил да е това, независимо дали някой майстор ще ми препоръча друго, но както и да е :)
Отговори

Милен снимка Милен 18 ноември 2007 - 21:48

Само TOTAL !!! Тошка, не си сбъркал. Аз вече 7 пъти наливам все такава марка ама 10W40 - полусинтетика. Тези от Ситроена и на мен ми казаха че е само за нови коли това тънко масло, ама аз не ги послушах и не съм сгрешил. Беше си перфектна колата с него. Лошото е че миналата седмица си сложих GM. С какъв акъл и аз незнам. Все си внушавам че колата е по-шумна и тромава, ама ще го изтикам 5-6хил и айде пак на Тотала. :unsure:
Отговори

Arni снимка Arni 22 ноември 2007 - 00:23

Аз Миленски от GM "слизам" ти там се "качваш" :). Не че не бях доволен, но определено се чувстваше, че колата е по-мудна! Сега с ТОТАЛ-а немога да я позная... двигателя понякога не го чувам и ми се налага да гледам оборотомера(което рядко съм го правил)! А как дърпа... само дано турбото да не почне да дърпа от масълцето... единствено от това се притеснявам ! :unsure:
Отговори

opel_montana снимка opel_montana 02 март 2008 - 00:07

Пичове аз съм с elf 5x40 пълна синтетука и двигателя ми заработи като пчеличка, а преди и аз сипвах GM и все подобни ...! Казахами, че било тънко ... Астрата започна да мърка! Според мен е важна марката!
Отговори

eos снимка eos 19 юли 2008 - 14:39

Можете ли да ми кажете къде да ида да ми направят центровка на газта?Казаха ми,че при бай Илия имало газ анализатор.Каво ще кажете по въпроса?
Отговори

Ачо снимка Ачо 19 юли 2008 - 16:43

в търново при "МОЗЪКА"той е човека я кажи на какъв мотор

карахме един пасат с 18. 20в и го оправи беше пълелн инжекц.
доволен как работи не е човек акойто ще те прецака
Отговори

eos снимка eos 19 юли 2008 - 18:31

 Ачо, на Jul 19 2008, 05:43 PM, каза:

в търново при "МОЗЪКА"той е човека я кажи на какъв мотор

карахме един пасат с 18. 20в и го оправи беше пълелн инжекц.
доволен как работи не е човек акойто ще те прецака

X16SZR е двигателя (1.6 моно).Някакви координати можеш ли да ми дадеш?
Отговори

racing46 снимка racing46 29 август 2008 - 12:27

Здравейте колеги, днес се прибирам в Габрово и искам да си сменя алармата че ми прави някакви проблеми само. Интересува ме дали можете да ме пратите някаде? Искам да я сменя до понеделник <_<
Отговори

KINGPIN снимка KINGPIN 29 август 2008 - 17:04

Моята я слагаха долната страна на автогарата, входа за сервиза на форд, от лявата страна. Божидар се казва човека, ето и телефончето му ако искаш нещо да го питаш - 0888 202 345.
Отговори

Ачо снимка Ачо 29 август 2008 - 20:15

ако нети е толкова спешно мога да помогна 0883308221
като дйадеш на Херос ще говорим
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg