Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Русе

Обща Тема - Русе

BiserRs снимка BiserRs 16 август 2010 - 15:06

Така е много по добре :icon_razz2: , след време живот и здраве и другите забелешки да управиш :thu:
Отговори

ssss снимка ssss 16 август 2010 - 19:54

 ivailo06, на 16 Aug 2010, 8:47, каза:

Стикерите са за комплект 2 бр. = 2 лв. Можеш да ме намериш на 0885331183 Иво, или на skype ivailo8306, за да се разберем кога къде да направим размяната :thu: . Може и да дойдеш на някоя от срещичките ;).




Иво, мерси за инфото.Утре ще ти звънна да се разберем. Аз съм Светльо приятно ми е. И да може да дойда на някоя среща - все няма време но ... :)
Отговори

Punisher снимка Punisher 18 август 2010 - 23:56

 BiserRs, на 16 Aug 2010, 16:06, каза:

Така е много по добре :icon_razz2: , след време живот и здраве и другите забелешки да управиш :thu:

Днеска намерих едно PVC лепило в мазата,и си рекох че ще е достатъчно здраво че да залепи и маската там дето е УЖ разлепено.Ама реших да огледам здравата част и видях че тия тапи ли,какво са точно,нямат никаква функция при тази маска.При оригинална може и да имат ама тука нямат,не са свързани с нея като са залепени,завинтени или какъвто и да било начин.Цялата работа е че на маската има по една дълга част от всяка страна,която влиза под фара и там има метални щипки между които се тикат.На висящата част се беше изкарала и трябваше да я натикам.Но на оригинална маска едва ли е само така,при нея сигурно и тапите играят роля.

ПРЕДИ

Публикувано изображение


СЛЕД

Публикувано изображение


Мръсна колата ама след скорошния дъжд е станала в лайна :\
Мнението беше редактирано от Punisher: 18 август 2010 - 23:58
Отговори

Ozzyfeld снимка Ozzyfeld 22 септември 2010 - 18:55

Аз малко се позагубих ама така ще е известно време до като си купя друга кола.Надявам се да е час по-скоро :fire:
Отговори

Punisher снимка Punisher 12 март 2011 - 03:04

Съграждани, рано е още но да ви питам. Някой мислил ли е за събор от сега? С един приятел си говорихме, че може да отидем, вие мислили ли сте нещо?
Отговори

BiserRs снимка BiserRs 12 март 2011 - 09:23

Ще се ходи и тази година как иначе :dummy:
Отговори

Владо Русе снимка Владо Русе 12 март 2011 - 21:17

off и аз се позагубих малко... но вече съм тук, на линия, готов за :biggrin::dummy:
Отговори

BiserRs снимка BiserRs 12 март 2011 - 21:19

А жив ли си бил забравих ме те :dummy:
Отговори

Владо Русе снимка Владо Русе 12 март 2011 - 21:21

имах малко проблеми, но сега се пооправят нещата... имам какво да разказвам :dummy:
Отговори

BiserRs снимка BiserRs 12 март 2011 - 21:23

ОК следващата Събота на Импулс :dummy: Да обадиш какво е ставало.
Отговори

Владо Русе снимка Владо Русе 12 март 2011 - 21:25

Абе ще ви кажа от сега, че немога да се стърпя.... Ще се женя :) предложих на моята булка!
Отговори

BiserRs снимка BiserRs 12 март 2011 - 21:32

Честито да носиш бонбонки да почерпиш :biggrin: Значи се предаде :dummy:
Отговори

ivailo06 снимка ivailo06 13 март 2011 - 21:20

А така ела ела, аз ще ти обесня и след сватбата какво идва :bravoo: . Майтапя се! Честито :)
Отговори

Malchevv снимка Malchevv 28 април 2011 - 23:01

Здравейте колеги отдавна не съм писал тук ....минах към БМВ форума :newsm05_41: но мисля да се връщам с едно бертоне кабриолет
и така някой проявил ли е интерес към тази количка http://nfs.mobile.bg...6556&f1=details
грабна ми окото а и цената е приемлива.Външния вид го докарва :icon_wink2: но на ходова и двигател нз мисля в понеделник да я посетя ;)затова искам мение ако някой вече я е проверявал :drinks:

П.С Ама нещо не ми се сменя бмв-то :sad-smiley-046: а астролета си го бива... голяма дилема :confused:
Мнението беше редактирано от Malchevv: 28 април 2011 - 23:06
Отговори

Punisher снимка Punisher 29 април 2011 - 00:11

Абе БМВ си е БМВ :newsm05_41: На мене да ми падне една Е30ка пък :kinggrin:
Мнението беше редактирано от Punisher: 29 април 2011 - 00:12
Отговори

Krisko снимка Krisko 05 юли 2011 - 19:00

Колеги, искам да ви попитам някой има ли стар оригинален маншон за скоростния лост, на който да не му трябва. Искам да си ушия нов, но направих грешката да хвърля оригиналния :wall: Става въпрос за Астра Г :whistle:
Отговори

rockstarr снимка rockstarr 08 август 2011 - 08:48

Здравейте колеги
отпуска съм и съм в Русе след 12.08 - има ли някой 2 броя стикери на клуба??
дайте някви координати на който има , и да дойда да си взема, пък и да се запознаем
поздрави - Теодор
Отговори

Punisher снимка Punisher 27 октомври 2011 - 08:26

Днес се разминахме с колегата с черната Манта, колега да ти кажа че нямам клаксон иначе щях да ти свирна :flag:
Отговори

Petsata снимка Petsata 30 ноември 2011 - 20:45

BACK IN THE CLUB: Пецата се завръща с пълна сила ! Колеги да ви с похваля от 29/30 Ноември вече имам нова машина а именно Опел Тигра. Двигателчето е слабичко 1,4 16V, но изглежда спретната и ме радва страшно много надявам се в най - скоро време да ви се похваля на живо !
Отговори

BiserRs снимка BiserRs 30 ноември 2011 - 21:05

Честито и да те слуша :love_opel:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg