Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Направи си сам

Няколко въпроса за Зафира А

Гостcrashoverride_* 16 юни 2014 - 11:44

Здравейте. От няколко дни имам Зафира А.. И имам няколко неизяснени въпроса, който се надявам вие да ми помогнете.
1. Този модел има ли някаква аларма, защото мисля че няма?
2. Четох за този модул комфорт, с който се вдигат прозорците от дистанционното управление, такова нещо има ли?
3. На сд-то има някаква лампичка, която постоянно намига в червено, за какво служи?

Благодаря предварително на отзовалите се.
Отговори

Hybrid снимка Hybrid 16 юни 2014 - 16:37

 crashoverride, на 16 юни 2014 - 11:44, каза:

Здравейте. От няколко дни имам Зафира А.. И имам няколко неизяснени въпроса, който се надявам вие да ми помогнете.
1. Този модел има ли някаква аларма, защото мисля че няма?
2. Четох за този модул комфорт, с който се вдигат прозорците от дистанционното управление, такова нещо има ли?
3. На сд-то има някаква лампичка, която постоянно намига в червено, за какво служи?

Благодаря предварително на отзовалите се.



1. По принцип от завода се монтирва аларма - оригинална, а също така може да се монтира НЕ оригинална
2. Комфорт модула заводски вдига прозорците като се заключат вратите от ключалката на шофьорската врата и се задържи ключа в това положение за 3-4 секунди - ако има такъв модул
3. Служи за сигнализация, че радиото се заключва с код - мига само при изключено положение
Отговори

Гостcrashoverride_* 16 юни 2014 - 18:54

 Hybrid, на 16 юни 2014 - 16:37, каза:

1. По принцип от завода се монтирва аларма - оригинална, а също така може да се монтира НЕ оригинална
2. Комфорт модула заводски вдига прозорците като се заключат вратите от ключалката на шофьорската врата и се задържи ключа в това положение за 3-4 секунди - ако има такъв модул
3. Служи за сигнализация, че радиото се заключва с код - мига само при изключено положение

А как се активира тази заводска аларма?
Няма ли начин да се направи да се управляват прозорците и от дистанционното?
Мнението беше редактирано от crashoverride: 16 юни 2014 - 18:55
Отговори

toni1976 снимка toni1976 17 юни 2014 - 05:34

 crashoverride, на 16 юни 2014 - 18:54, каза:

Няма ли начин да се направи да се управляват прозорците и от дистанционното?

Има начин, търси в тази тема.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg