Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Интересни картинки и филмчета

Орлите Vs F.c. Barcelona

fanatic снимка fanatic 15 май 2006 - 12:12

Не знам кога ще играем пак, но искам да видя съдията които ще ни свири. Някакви малолетни или непълнолетни олигофрени никога не играли футбол през живота си ме карат да викам като хамалин. Да се радва че не го черпих долу на терена след мача че близко бях. На тия години тряя си пазя нервите а от такива лапетии кадето съприкосновението с футбола им е само от ФИФА 2006 направо ми кипва....... както и да е. Тоя няма да свири повече поне наши мачове. СМЕШНИК!!!!!!!!
Отговори

deyan снимка deyan 15 май 2006 - 12:37

PiMPi, на May 15 2006, 09:52 AM, каза:

Иначе даже говорих е едно момче от снимката (накуцваше нещо) !
 

Аа! Сещам се! Ти беше с фанлека на Man United ако се не лъжа! Ама трябваше да кажеш че си ти! Ако искаш ела на следващия мач и ще запознаем! Аз въпреки контузията ще хода за агитка. А ти от снимката ще ни разпознаеш! А пък и ние сме си колорит! :opel_forever:
Отговори

Vassil снимка Vassil 15 май 2006 - 15:11

Уоу :icon_sad:
Деянчо, бате много съжалявам за тебе. Жалко наистина, ще ни липсваш много ей. Оправяй се бързо и се върни 10 пъти по силен :19a:
Браво наистина на всички. Хубав мач, ама на, за нищо. Има още време, дано наваксаме пропуснатото :19a:
Кат се сетя за съдията и още ме избива на нерви. Ма то не само съдията ме нервираше. Сега ме е Яд, че не ги ступахме поне. Аз доволно ремонтирах няколко ама.......не им беше достатъчно.

П.С. Сега оформям протестното писмо :opel_forever:
Отговори

DJ IMC снимка DJ IMC 15 май 2006 - 15:17

deyan, на May 14 2006, 08:35 PM, каза:

И съдията, съдията, съдията....
 

Обииича мъже!
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 15 май 2006 - 15:25

DJ IMC, на May 15 2006, 03:17 PM, каза:

deyan, на May 14 2006, 08:35 PM, каза:

И съдията, съдията, съдията....
 

Обииича мъже!
 


:opel_forever:
Отговори

Vassil снимка Vassil 15 май 2006 - 17:25

По-скоро, обича мъжете да говорят за Майка Му явно :icon_sad:
Чист мазохист, иначе не си го обяснявам. Това не е нормално държание. Още не мога да си го обясня напълно :opel_forever:
След малко им пращам протеста и после ше ви кажа отговора, ако има въобще такъф :19a:
Отговори

deyan снимка deyan 15 май 2006 - 17:30

Мерси Васко за подкрепата! А ти освен протестното писмо виж дали няма да може на мое място да се картотекира друг играч. Навсякъде по света го има. Като са толкова стриктни тия гейове ще трябва да разрешат да ме замени друг!
Отговори

PiMPi снимка PiMPi 15 май 2006 - 18:28

deyan, на May 15 2006, 01:37 PM, каза:

PiMPi, на May 15 2006, 09:52 AM, каза:

Иначе даже говорих е едно момче от снимката (накуцваше нещо) !
 

Аа! Сещам се! Ти беше с фанлека на Man United ако се не лъжа! Ама трябваше да кажеш че си ти! Ако искаш ела на следващия мач и ще запознаем! Аз въпреки контузията ще хода за агитка. А ти от снимката ще ни разпознаеш! А пък и ние сме си колорит! :opel_forever:
 



Същият съм с Man United фланелката ! Много за малко бях и затова не се обадих ! А другата неделя ако съм още в БГ ще дойда 100% ! Ако не се видим успех и като се позавърна ще се видим !
Отговори

fanatic снимка fanatic 17 май 2006 - 16:06

Леле каква съм свиня. Некъв чичка. :opel_forever:
Отговори

Vassil снимка Vassil 18 май 2006 - 00:47

Хехе, а аз Вики кво да кажа.................пълната противоположност. Гърчаво детенце :opel_forever:

П.С. Уеуе, кат се сетя и още полудявам, заради тоя мач. Много ме е яд, че така стана. Ония ден и с Тони тва си говорехме. Яко Тъпо :icon_sad:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg