Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to 402 м. ...

CORSA GSI VS BMW 320 COUPE E36

turboterorist снимка turboterorist 21 март 2011 - 19:56

Корсата е c16xe 109hp малко пипнат :newsm05_41: а bmw е с м50б20 с chip познайте какво се случи
Отговори

s7iki снимка s7iki 21 март 2011 - 20:00

Смаза ли го ? тя корсичката е по пъргава :newsm05_41:
Мнението беше редактирано от s7iki: 21 март 2011 - 20:01
Отговори

zorkovp снимка zorkovp 21 март 2011 - 20:09

Aйде Казвай ..... Колко е пипната корсата ....аз предполагам че корсата е била до 140 отпред и после баварката леко е взела предвас.....Ама само предположения......
Отговори

turboterorist снимка turboterorist 21 март 2011 - 20:22

та значи ровя си аз по колата и един авер вика айде ела да те напляскам малко че да хварлиш тоз кош и да си купиш нещо свясно и аз само това чакам ок айде на околоврасното трагваме на зелено и до 160км е поне 3 коли отзат спираме и се почва еееее истарвах старта даваи пак ок трагваме пак и пак сащата работа аз спирам да го базикна аа тои ваобще не спря направо ме подмина и веднага имаше званене по телефона с мисълта да го побаркам от базици а тои ми вдигна и вика утре ще се чуем че сега много ще ме базикаш и ми затвори направо паднах от смях
Отговори

zorkovp снимка zorkovp 21 март 2011 - 21:10

Едно съм забелязъл за тези двигатели на Баварките ...98% от тях всичките не вървят , но има 2% които учудват доста с вървежа..... Ще поспамя малко ...Моя Съдружник преди 2 години бачкаше в един Сервиз та той има 320 Е36 ....Направи му пълен основен ремонт всичко чисто ново ...и просто колата в момента върви доста добре ....на други 320 им прави по 3 коли ластик....
Отговори

vanko_xe снимка vanko_xe 22 март 2011 - 01:13

 turboterorist, на 21 март 2011 - 20:22, каза:

та значи ровя си аз по колата и един авер вика айде ела да те напляскам малко че да хварлиш тоз кош и да си купиш нещо свясно и аз само това чакам ок айде на околоврасното трагваме на зелено и до 160км е поне 3 коли отзат......

Колега не ги бий с повече от една,две коли че ще ги загубиш като клиенти :mhihi: Инъче каква е тази малка доработка по твоя двигател,ако не е тайна?
Отговори

turboterorist снимка turboterorist 22 март 2011 - 11:13

колата е след основен ремонт :newsm05_41:

Отговори

vladkata снимка vladkata 22 март 2011 - 11:20

Ха ха нормално е да го отупаш колега аз поне за сега от бмв на светофарите не сам падал :pardon:.Винаги остават супер изненадани понеже от зад пише 1.4.:mhihi:
Отговори

Punisher снимка Punisher 22 март 2011 - 13:04

 turboterorist, на 21 март 2011 - 20:22, каза:

та значи ровя си аз по колата и един авер вика айде ела да те напляскам малко че да хварлиш тоз кош и да си купиш нещо свясно и аз само това чакам ок айде на околоврасното трагваме на зелено и до 160км е поне 3 коли отзат спираме и се почва еееее истарвах старта даваи пак ок трагваме пак и пак сащата работа аз спирам да го базикна аа тои ваобще не спря направо ме подмина и веднага имаше званене по телефона с мисълта да го побаркам от базици а тои ми вдигна и вика утре ще се чуем че сега много ще ме базикаш и ми затвори направо паднах от смях

Клипове няма така ли?
Отговори

westbam снимка westbam 06 април 2011 - 20:26

Браво на корсата но според мен 20-ката не е била в кондиция ако си от София дай да сгониме една такава 20-ка да видим как ще е сега видях, че си от Бургас жалко ако има в София такава корса може да ги сгоним
Мнението беше редактирано от westbam: 06 април 2011 - 20:28
Отговори

Manturov снимка Manturov 19 юни 2011 - 00:55

възможно е според мен даже на кантар нещата..Пусни се с 1.8is по са развъртяни там може и да загубиш..,защото Is бие 20ката дори и ваноса да е включен ,казвам ти го защото имам фр с бмв та и съм гледал като се пускат :)
Мнението беше редактирано от Liubeznia: 19 юни 2011 - 06:39
Причина за редактиране:: Ти си попълни профила според правилата най-добре!
Отговори

Eltoro снимка Eltoro 19 юни 2011 - 16:47

 rulemaker, на 19 юни 2011 - 16:15, каза:

Да хванете да се махнете с тия корси 1.6, че ставате смешни. 320-ката върви с 20хе в калибра, корса 1.6 след основен ремонт и тя ли толкова върви :biggrin:

Махнахме се....
Отговори

Manturov снимка Manturov 20 юни 2011 - 00:23

Eltoro нали знаеш че калибрата е 1400 кг да бие кадет астра..ако искаш ела в гаврово с 320 и да ти връча медал на 400 с 1.8хе,сток ..
Отговори

Eltoro снимка Eltoro 22 юни 2011 - 06:14

 Manturov, на 20 юни 2011 - 00:23, каза:

Eltoro нали знаеш че калибрата е 1400 кг да бие кадет астра..ако искаш ела в гаврово с 320 и да ти връча медал на 400 с 1.8хе,сток ..

Ти кво каза, и изобщо четеш ли или само мнения да има?Май ще ти дойде дълбока тази вода,в която газиш....
Отговори

doolettle снимка doolettle 22 юни 2011 - 12:26

Е т'ва е тема ОБРАЗЕЦ!!!!
Работата вече е свършена и въпроса е "познайте какво стана?" Евала на колегата за темата <_< и дано по-често вземат пример от него. Рядко чета тук, че ми е писнало от спорове и филми но с тази тема се изненадах (макар, че пак имаше спор :hahaha: ).
И за да не е съвсем спам +1 глас за корсата (макар и 3 месеца по-късно) впредвид новия мотор и малкото килца иначе нещата са спорни :thu:
Отговори

westbam снимка westbam 30 юни 2011 - 15:11

Сподели модовете на корсата?
Отговори

Bimero снимка Bimero 03 юли 2011 - 18:06

Мен пък много тема за дадена гонка без клип и то впредвид,че не е случайна..................... на сфетофар,а пича е предизвикан не ме кефи(поне свидетели да има някой от форума или т.н)!Преди около 2 години на една Алфа/БМВ среща един пич дойде с една бяла Софийска Корса без багажник и задни седалки и се развърташе на 8000+,та думите му бяха "Ей сега разплаках 2 БМВ-та"(това аз не го чувам)и мой приятел с Алфа вика бе дърпа ли ти се с една Корса викам "Да"какво пък и да падна голям праз!Обаче пичагата вика"Много като тебе вече плакаха"(вкарва лафчета) викам "Айде де"за спорта!Съгла си се обаче беше хлъзгаво и вика от "Място ще ме биеш аз боксувам" викам "Ок бе от колкото кажеш толкова тръгваме"1-ва 30-40км/ч казах "Ок"!Тръгваме канатар до около 160км/ч нагоре си го разтеглям доволно(така 3-старта)стиснахме си ръцете и пича вика"Ще се опитам да не потдценявам повече баварците"все пак малко или много стана неловко,че се изказва ей така пък аз му сипах!
Мнението беше редактирано от Bimero: 03 юли 2011 - 18:07
Отговори

westbam снимка westbam 11 юли 2011 - 13:26

Евала, че си го е признал след това ;)
Отговори

respekt снимка respekt 20 август 2011 - 10:35

 zorkovp, на 21 март 2011 - 21:10, каза:

Едно съм забелязъл за тези двигатели на Баварките ...98% от тях всичките не вървят , но има 2% които учудват доста с вървежа..... Ще поспамя малко ...Моя Съдружник преди 2 години бачкаше в един Сервиз та той има 320 Е36 ....Направи му пълен основен ремонт всичко чисто ново ...и просто колата в момента върви доста добре ....на други 320 им прави по 3 коли ластик....


Има голямозначение дали мотора е със ванос,тия със ваноса са доста по-динамични и по-нови от тия без
Отговори

Sammy снимка Sammy 20 август 2011 - 12:43

със без все тая пълен леш,до 328 режем без упоика пак откакто сам с лет и М-ките не впечатляват тва е мотор в които единствената умисал като са го правили е малко по далаг живот....
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg